nece da me poslusa

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
kako da odvratim nekog da ne napravi jednu glupost...Obicno se sa strane vidi ono sto mi samo ne mozemo pa sam ga savetovala da to ne cini...Poznanik koji mi je drag ima dosta problema sa svojim statusom jer je upao u neke dugove sam Bog zna kako i zasto...skoro se razveo i racunala sam na to da ce biti ko "pusten s lanca" ali da ce da ide do te mere nisam...rece mi juce kako je putem chata upoznao zensku neku mladjanu devojku od 24 god a on ima36 i kako je eto njihovo dopisivanje cesto, pokazao mi je i neki ljubavni sms od nje u stilu da ne moze da doceka dan kad ce ga sresti...ma kalsicna internet ljubav nista cudno...i dakle on namerava da se upusti u najtezu ceremoniju pravljenja vize za iszvesnu gospodjicu da dodje...Kaze dao sam joj rec i ima da dodje...Pitam ja gde ce da je smesti, ovde je sve preskupo i kako ce sve to da isfinansira a on kaze da racuna na to da je ja primim! Zabezeknuta sam...prvo ja sam mu bivsa ljubav ajd to nekako sad smo prijatelji neki drugo ja ne mogu ni svoje najrodjenije da dovedem jos a kamoli da primim neku tamo nepoznatu zensku...Trece on kaze da ce njen dolazak da iskoristi da smuva nesto preko papira a znajuci ga koliko to ume da radi moze joj naneti izvesne probleme...Pa na kraju nema pojma bre ko je ona...Na moj protest on je pobesneo i rekao...Znao sam da si jos uvek ljubomorna ko pas...ali da znas ja cu to da uradim ima da ti se prosetam s njom ovde pa crkni kad si tako zlobna...Zatecena sam...Razmisljala sam nocas jesam li ja ljubomorna jos ili sam oprezna...ne znam...ali kako da ga odvratim od toga...to nije nikako u redu...
 
Kratko i jasno: OTERAJ GA U ... :evil:

E, sad malo da proširim "komentar"...
U pravu si što si odbila iz više razloga:
Prvo, ne poznaješ je, a ne poznaje je ni on. Na chat-u, kao i ovde na forumu (a to znaš i sama), svi mi možemo biti šta god poželimo. Možeš li biti Šeherezada i iz noći u noć pričati zanimljive priče, Zvončica koja će Petru Panu pomoći da poleti, ...? Možeš, naravno. Zašto onda i ona ne bi bila neko fin, dobar i čestit? Možda grešim dušu, ali malo predostrožnosti...
Drugo, kako on može da bude takva 100ka i da tebe, kao svoju bivšu ljubav pita tako nešto?

Rezime
OTERAJ GA U ... :!: :evil:

P.S. Draga moja, zaslužila si mnogo bolje. Ljubim ja tebe u oba obraza :)
 
e ariela ti si faca uvek imas neki problem u mnogo redova.
ali moje vreme je proslo sad ce i krvolok da me zeza posto sam mu rekla da je kreten i najblize sam mu pljunula ali sta cemo evo sad se kajem pravi je on ratnik i slihtam mu se. je l dobro
 
Ariela, svaka ti cast...pa ti jos razmisljas kako da mu pomognes (da ga odvratis od te ideje), mislim, skoro je pa sigurno da on HOCE imati problema...mislim, on si na sve one probleme koje vec ima, pravi jos i jedan....
Ako ste se nekad voljeli, i sada ste prijatelji mislim da je korektno od tebe da mu jos jednom na miran nacin kazes da nisi ljubomorna vec se bojis da ce ta cura "donijeti probleme", da smatras nepravednim da je tebe upetljao uvuci u svu tu pricu i jednostavno se udaljiti i fizicki i psihicki od te situacije. Pusti ga nek radi sta hoce....njegov zivot na kraju krajeva.
Tebi jos jednom svaka cast sto si tako plemenita i sto jos uvjek imas razumjevanja za njega.
Ipak, udalji se-nije to vise tvoj problem.
 
Cek bre, pa sta ima lose u tome da ona dodje kod njega? Njegov zivot - njegova stvar... Ako se vole, zasto se ne bi vidli? Sta, zato sto su se upoznali preko neta pa se podrazumeva da ta osoba njega zavlaci? Pa isto su tako mogli da se upoznaju u nekom kaficu, ili gde vec, i sta - onda bi ti to bilo ok? ... Zasto da joj ne sredi vizu? Daj ne guraj nos gde mu nije mesto... Ko si ti da procenjujes sta je glupost a sta ne?

Jedino sto mene cudi je sto je on trazio da ona ostane kod tebe... Zasto je ne bi odveo u svoj stan/kucu whatever?!?
 

Back
Top