e, bas me nesto zanima...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224060

Aktivan član
Poruka
1.562
koliko bi vas spavalo sa HIV pozitivnom osobom, da zna da je ova zarazena?? :think:
msm, svi valjda znaju da i te osobe imaju katkad ''zdrave'' partnere i da, ukoliko se vodi racuna o zastiti tokom odnosa, zdrava osoba ne moze biti zarazena?? :rtfm:
ali, u zanosu strasti, jel' se bojite da vas ona moze zagrebati npr, i to je vec potencijalna opasnost od zaraze?? :sad2:
i zivot sa tom osobom, jel' bi vam bilo pomalo nelagodno??
toliko zasto, da vidimo i ono ''zato''?? :mrgreen:
 
bajdvej...volo bi ta ti uspe tema ko jelda i svakom liku ovde, al misim malo ko će da ima muda da ti to kaže, misim ne tebi, nego ovde javno...čak i da je imo/la posla stakvim...
pre će ovo da se okrene u temu generalno o sidašima...
 
bajdvej...volo bi ta ti uspe tema ko jelda i svakom liku ovde, al misim malo ko će da ima muda da ti to kaže, misim ne tebi, nego ovde javno...čak i da je imo/la posla stakvim...
pre će ovo da se okrene u temu generalno o sidašima...

sta sad, to je bzvz, ionako tesku poziciju im ciniti jos tezom... :(
ja bih, ako mi se bas, bas svidi, iako me je iskreno malo strah...
al' nek' se ipak ne javljaju takve... :mrgreen:
 
koliko bi vas spavalo sa HIV pozitivnom osobom, da zna da je ova zarazena?? :think:
msm, svi valjda znaju da i te osobe imaju katkad ''zdrave'' partnere i da, ukoliko se vodi racuna o zastiti tokom odnosa, zdrava osoba ne moze biti zarazena?? :rtfm:
ali, u zanosu strasti, jel' se bojite da vas ona moze zagrebati npr, i to je vec potencijalna opasnost od zaraze?? :sad2:
i zivot sa tom osobom, jel' bi vam bilo pomalo nelagodno??
toliko zasto, da vidimo i ono ''zato''?? :mrgreen:

ako mi do tad bila dobra, volimo se i to sve, bolila bi me briga...taman i da se zarazim...msim j b s zivot nije vazno koliko nego kako zivis, a kada bih je napustio osjecao bih se jadnije...

duse njegove rusi se kuca
jer on ima retko zapalenje pluca
jos jedan skriveni oblik side
smrt koja neda da je vide

ali oseca da ne miruje
nikog vise radosno ne dodiruje
sada je ostao sam
zasto je tako on dobro zna

on voli zene cak i sada
za njih je ziveo od njih ce umreti
on nije samo jedan iz stada
ali ipak umiru svi
lagano sebi sprema logore
oni sto znaju sada govore

:cool:
 
ako mi do tad bila dobra, volimo se i to sve, bolila bi me briga...taman i da se zarazim...msim j b s zivot nije vazno koliko nego kako zivis, a kada bih je napustio osjecao bih se jadnije...

duse njegove rusi se kuca
jer on ima retko zapalenje pluca
jos jedan skriveni oblik side
smrt koja neda da je vide

ali oseca da ne miruje
nikog vise radosno ne dodiruje
sada je ostao sam
zasto je tako on dobro zna

on voli zene cak i sada
za njih je ziveo od njih ce umreti
on nije samo jedan iz stada
ali ipak umiru svi
lagano sebi sprema logore
oni sto znaju sada govore

:cool:

brate Coa, tako ne mogu da ti dodelim reputaciju za ovo, a takooo silnooo zelim, znaci nemas pojma koliko... :lol:
 
al s druge strane volio bi i djecu...to bi malo uskomesalo...al ako je ona ta za nju bih se odlucio...i ne bi dozvolili da nas polagana smrt dostigne bilo bi to neko with a style samoubistvo...poveli bi i par zlih osoba sa nama :cool:

samo voli je, dobro je to, sta je bilo je, sad je gotovo... :sad2:
ostali bi urezani u vecnosti tragiromantike svetske knjizevnosti...
Brate, krcis sebi put ka vecnosti, jes' ti svestan toga... :lol:
 
Не бих је*ао да има било какву болештину, а како свака друга данас вуче болештине, сужен нам је избор, па и ове здраве је*ем са кондомом.
 
Joj, tesko pitanje. Mislim da ne bih.
Ja bih se takodje zapitala kako ti koji su zarazeni, u vezi sa zdravom osobom, prema kojoj kao gaje neka osecanja, dozvole rizik? Kakva je to ljubav? Uvek se moze dogoditi neki kiks i doci u opasnost ma kako pazili.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top