Starka i momak u najbolje dane

Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.

štaje loše u tome...znaju žene da muškići njiovih godina nisu od neke koristi u krevetu...dobro, da ne generalizujem...ima izuzetaka...
...i šta će sirota no da potraži utjehu kod mlađeg...
 
Немам ја таквог искуства. Није истина да маторци (од 45 :) ) не могу. Далеко било! Ради се о неким другим стварима, али сад морам у теретану, стомак ми се вуче по земљи!
 
Немам ја таквог искуства. Није истина да маторци (од 45 :) ) не могу. Далеко било! Ради се о неким другим стварима, али сад морам у теретану, стомак ми се вуче по земљи!

nemam ni ja takvog iskustva..
nemam iskustva sa matorcima od 45..
 

Ма, сисе немам, али кажу да у неким годинама оће да их увати ланац од бицикла..:( Зато ја не планирам да возим бицикл, али стомак..., онај од којег не могу да грицкам нокте (сопственим зубима, док их још имам...)
 
ana-bekuta-i-milutin-mrkonjic1-290x442.jpg

Оу јеа хаха..Коридор 12 : )
 
Линда, бре, немој да се брукаш. То је наш екс министар.

Што се тиче овога "матори", нисам сигурна, али мислим да је мртва трка по питању година :zper:

sto se brukam,pa kako bih mogla znati ko je :think:
ne znam,al ona izgleda mnogo bolje i svezije,iako sad moze neko da dodje i kaze da se doterivala kod hirurga
 

Back
Top