Danas je Veliki Dan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Đurđevdan!


Srecna Slava svima koji slave i koji ne slave!

Bese danas jos nesto jako bitno, a sta to? Nesto sam pobrkao... Jeste Đurđevak, a meni se sve nesto javlja u vizijama Maslacak. Koletivno Duvanje do Lake Muzike, kako bi Freud strucno objasnio psiho(pato)losku pojavu, u par reci! :per:

_nobody_
 
Prema Ustavu republike Srbije tri tradicionalne veroispovesti su :pravoslavna, katolička i muslimanska

Gde su teme sa čestitkama drugim političkim pardon verskim opcijma?
Šta ga znam - srećno vam pokatoličavanje ili srećan sunet ili sl?
 
Marsulinov Prijatelj, ja bih ti dao reputaciju za ovo, jer si pozitivan na svoj suludi nacin... Ali mi ne dozvoljavaju (sajt)... Platin jeste moj (virtuelni) prijatelj, ali i on slavi Đurđevak, na doovanje, na taj gvint... Vecinu mojih tema je ili pobrisao, ili zakljucao zutim katancem.

Ne ljutim se na njega, zasto bih. Covek je all cool, samo mu treba Vreme... :mrgreen:

(Platin ima vremena, ali Srbija NIKAKO NE)

_nobody_
 
Данас је слава звездиних навијача.
delije%2520sever-5.jpg


sve go domaćin do golog domaćina, versko ubedjenje po mestu ispadanja iz ...
jako duboko ubedjenje inače... a i pročitali obaveze u ponašanju... dobili na sms, pitali kuma bre
a zna se šta je kum, eee nije to tek tako da te odvedem pa da te krstim, kum to ti je super ortak...
kad mu zagusti a ti mu pomogneš...

a u praxi malo drugačijeeee... ipak smo mi Srbi skloni modifikacijma...
 
Marsulinov Prijatelj, ja bih ti dao reputaciju za ovo, jer si pozitivan na svoj suludi nacin... Ali mi ne dozvoljavaju (sajt)... Platin jeste moj (virtuelni) prijatelj, ali i on slavi Đurđevak, na doovanje, na taj gvint... Vecinu mojih tema je ili pobrisao, ili zakljucao zutim katancem.

Ne ljutim se na njega, zasto bih. Covek je all cool, samo mu treba Vreme... :mrgreen:

(Platin ima vremena, ali Srbija NIKAKO NE)

_nobody_

e pa ebiga kada smo imali domaću fabriku katanaca "Iron Lord" vi teli u Evropu i da vam strana ruka upravlja proizvodnjom...
Sve počnete sa pričama kod nas ovako a Nemac radi onako,
ali niko ne kaže da je to zato što Nemac nije toliko pametn nego da bi izašao iz kredita od banke...
E to se uvek zaboravljalo... Sad ništa, nazad na traku i proizvodi katance ali za Nemca... u rodjenoj zemlji...
 
delije%2520sever-5.jpg


sve go domaćin do golog domaćina, versko ubedjenje po mestu ispadanja iz ...
jako duboko ubedjenje inače... a i pročitali obaveze u ponašanju... dobili na sms, pitali kuma bre
a zna se šta je kum, eee nije to tek tako da te odvedem pa da te krstim, kum to ti je super ortak...
kad mu zagusti a ti mu pomogneš...

a u praxi malo drugačijeeee... ipak smo mi Srbi skloni modifikacijma...

Само код српа има да славе славу а звезда им на и у срцу.


A šta misliš ako npr. Vojvodina i Partizan saberu svoje bodove (naprave koaliciju) i budu ispred Zvezde? Ja mislim da bi gorela država zbog fudbalske krađe, kad se to desi na političkom planu onda nikom ništa. :neutral:

То је добро. Спорт је много здравија друштвена појава од политике.
 
e pa ebiga kada smo imali domaću fabriku katanaca "Iron Lord" vi teli u Evropu i da vam strana ruka upravlja proizvodnjom...

A suboticki (mislim, mrzi me da googlam) Bane Sekulic si zaboravio? Qpio sam katanac 1983ce, kada sam isao u vojsku, verno me sluzio... Moracu da izgooglam sta se desilo sa fabrikom! I katanac su mi konfiskovali, grozni Kanjadski granicari 2010te, mamu da im iebem! :udriglavu:

_nobody_
 
BTW, otisao sam na izbore... Da glasujem. Nosim na glasanje moj dzapaneze Olympus... Da obelezim momenat! :whistling:

Neke rezultate cete dobiti instantno, neke posle 20:00.... Posto mene licno bole qratz za pravila, pravila, koja bi me udavila!


_nobody_
 
Poslednja izmena:
A suboticki (mislim, mrzi me da googlam) Bane Sekulic si zaboravio? Qpio sam katanac 1983ce, kada sam isao u vojsku, verno me sluzio... Moracu da izgooglam sta se desilo sa fabrikom! I katanac su mi konfiskovali, grozni Kanjadski granicari 2010te, mamu da im iebem! :udriglavu:

_nobody_

Bane Sekulić je somborski. Ugašena fabrika, kao i sve pod žutima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top