Nega kože (omiljene mac, mac, mazalice - losioni, mleka, puteri za telo...)

Po savetu dermatologa pocela sam da koristi samo Uriage kreme za lice i prezadovoljna sam.


uriage3.jpg
 
cao drage forumasice!

pretpostavljam da je ova tema otvarana hiljadu puta, i mozda ce biti obrisana, ali ipak da pokusam.

dakle, imam problem sa licem. nista specijalno, tu su bubuljice konstantno (jednostavno, nema perioda kada mi je lice potpuno cisto i to me izludjuje), i ujutru kada se probudim lice mi bude uzasno masno. tako da, kada se umivam, nakon prvog umivanja, ruke mi postaju masne, pa ih operem sapunom i opet se umijem... ali to ne pomaze...

mozda bi mi pomoga neka nocna krema protiv masnog lica, i dnevna protiv bubuljica...

sta vi kazete...?

samo mi, molim vas, nemojte preporucivati neku tesku hemiju, izricito sam protiv toga jer smatram da unistava lice. dakle, neko ko je upuceniji u proizvodjace krema za lice sigurno zna koja sadrzi manje hemije a da opet postize rezultate.

hvala vam unapred! :brus:
 
Sve sto se moze naci kod nas u radnjama se pravi za istocno trziste...i mnigo se razlikuje od originala. :think: Ja sam koristila Shiseido, Lancome, naravno i Avon...ali u njima nema nicega sto zaista moze da poboljsa stanje i izgled koze. Povratak prirodnom je neizbezan, i ako do sada niste culi o peptidima, procitajte detaljnije na linku: http://arcobalenosrbija.wordpress.com/2013/02/24/peptidi/
Koristim dnevnu i nocnu negu za moj tip koze, i nema vise potrebe da kupujem preskupe brandove, jer sa njima ima samo "povrsinskih" rezultata (kada procitate preporucen blog, videcete o cemu pricam...);)
AB_polipeptidna_akvakrema.jpg
 
Mislim da je za jako suvu kožu kojoj treba da se regeneriše najbolje Džonson bejbi ulje.
Moja je suva i osetljiva i prija joj kada je tako negujem.

Slažem se ASMB leti, ali kako zimi da namackaš ulje? Ja to praktikujem samo leti i uglavnom na moru, jer zimi nikad da upije i ne možeš da se obučeš satima, a bogami ne mogu ni da sednem:neutral:
 
Slažem se ASMB leti, ali kako zimi da namackaš ulje? Ja to praktikujem samo leti i uglavnom na moru, jer zimi nikad da upije i ne možeš da se obučeš satima, a bogami ne mogu ni da sednem:neutral:

Pa ono zavisi... Oriflame Wonder Oil se upije za 5-10 min i koza bude barsunasta i lepa. Samo nije bas jeftino ulje pa se ne isplati mazati celo telo cesto.
Plus ja bas nisam odusevljena mirisom Swedish Spa kolekcije (narandzaste) mada to je individualno jer ne volim miris djumbira, dok moja majka obozava taj miris. Piling iz iste kolekcija cak ima masniji efekat na kozu nego ulje, ali ja i piling obozavam koza mi bude ekstra meka danima nakon koriscenja :)

images
 
Poslednja izmena:
Za suvu kozu preporucujem novu Avon Care kremu sa kakaom za suvu kozu- postoje za lice, telo i ruke. Moje noge i ruke su progledale od kako je koristim. Koza na nogama mi se perutala, a ruke su mi bile kao smirgla, a sada mi je koza kao bebina guza..Malo je reci da sam odusevljena :)
Sto se tice lica, spas mi je Garnier Pure Active Oil Control sa cetkicom za lice:)
search
 

Back
Top