Carape

shampoogirl:
Najlonke(tzv. hulahopke) ili samostojece ili mrezaste ili nesto drugo...kakve carape volite i zasto?
Najvise volim one svilene , ostre , kao sto su bile ETIDA ili ROMY , a sad ima da se nadju one levantine SHADE ili TIME , mada nisu lose ni polzeline NOBLES samostojece sa sirokom ili uskom cipkanom trakom od 15 dena , koje ti najvise volis ?
 
Bas mi je super dosla ova tema...Naime, imam haltere ali nemam odgovarajuce carape za njih. Zna li neko gde ih ima u Bg-u posto cu uskoro da navratim tamo?
Osim njih volim i samostojece u crnoj boji ili boji koze. Naravno, to je za posebne prilike. U svakodnevnim situacijama vise volim bose noge (narocito leti). Hulahopke nosim bas kad je jaka zima- ne volim ih ni malo.
 
Imaju kod nas da se kupe dugacke carape kao hula hop, ali do listova, bez stopala, to se zovu disko carape. To ce da mi budu omiljene kad ih budem kupila. A omiljene su mi svilene hula hop sa navezenim cveticima ili sa nekim drugim detaljima.
 
nema boljih od vunenih sto ih moja pokojna baba plela:) u njima se osjecam tako seksi:) a kad sam ono pravo napaljen onda uzmem priglavke..to mi dodje ko neki kabriolet i plus ne usmrde mi se noge puno...mogu ih nositi i po desetak dana
 
alexandrra:
Bas mi je super dosla ova tema...Naime, imam haltere ali nemam odgovarajuce carape za njih. Zna li neko gde ih ima u Bg-u posto cu uskoro da navratim tamo?


U Merkatoru u Aveniji, gore na spratu gde se prodaje ves, samo dobro gledaj da ih ne promasis. Marku sam zaboravila, crne i boja koze imaju sigurno. Nisu ko VS, al su ok. :razz:
 
gucci_novosadjanka:
mmmmmmmmmmmmmmmm......................mrezaste jer su sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obozavam da ih nosim ispod pocepanih farmerica

Meni su mrezaste seksi sa patikama, verovala ti meni ili ne, ili mozda sa cizmama, sa japankama u nekoj malo vise sportskoj nego svecanoj varijanti, a da obujem mrezaste sa cipelama onda je to meni suvise klasicna elegancija, ja bih to nazvala teska elegancija, kao sto sminka moze da bude teska.
 
alexandrra:
Bas mi je super dosla ova tema...Naime, imam haltere ali nemam odgovarajuce carape za njih. Zna li neko gde ih ima u Bg-u posto cu uskoro da navratim tamo?
Osim njih volim i samostojece u crnoj boji ili boji koze. Naravno, to je za posebne prilike. U svakodnevnim situacijama vise volim bose noge (narocito leti). Hulahopke nosim bas kad je jaka zima- ne volim ih ni malo.

Javi se kad dodjes u Bg idem sa tobom u kupovinu carapica.Da ti pomognem oko izbora :)
 
mala_nish:
ja volim one sa cipkom na vrhu,samodržeće ili sa halterima..vrlo su praktične
i one sa linijom pozadi duz cele noge
mrežaste nešto i ne volim...

Svilene sa linijom pozadi duz cele noge, te imam. Sa cipkom na vrhu volim ali ih nemam, nemaju dole ni jedan detalj, a i ne bi se verovatno ni uklopilo da imaju detalje pored te cipke na vrhu, a do sad nisam nosila suknje te duzine koje bi pokrile cipku ali tako da se cipka ponekad vidi, i zbog toga ih ne kupujem, to cu posle cetrdesete da nosim kad se ubacim u taj fazon takvih suknjica.
 
Jao jeste, nisu cipkaste vec mrezaste. Godine... Cuti sada me jos vise privlace. Ti si uneo pometnju. Ti si rekao cipkaste ne ja. :lol:
Navukle su nas zene Buki. Gore su od droge. Jednom je probas, posle toga si kao blesav ako nema. :lol:
 

Back
Top