Sta devojke vise vole

PLESsitnihDEMONA:
Snezna_kraljica:
MalaBgd:
Sa deckom naravno bez :!: :wink: :D
Ili ako bas mora.... Onda lepo uzmes stvar u svoje ruke i namestis sve sta treba. Inace je prilicno smorno cekati da on to namesti. A ovako zna da bude i napaljujuce.
U pravu si 100% :wink:
Jes' da nisam imala sex, ali smo zato imali 5-6 neupotrebljenih, a pripremljenih kondoma, pa znam.... 8) :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma kondom me uvek izmaltretira.Nikad ne znam na koju stranu treba da ga razvucem,posebno kad je mrak ili polumrak.Jeste da sititi,ali mene prodje volja dok ga otpakujem i montiram. :lol:
Ha! A ja sam se bas izvestila sa tim... Sa sve onim mehuricem.. Cak mi je i zabavno... Eno, nosim jedan u tasni (ne znam ni sta ce mi) i mnogo mi znaci to... :lol: :lol:
 
Snezna_kraljica:
Jes' da nisam imala sex, ali smo zato imali 5-6 neupotrebljenih, a pripremljenih kondoma, pa znam.... 8) :lol:

Ti to samo mislis da nisi imala sex.
Inace, jos u XVIII veku se pod sex podrazumevala SAMO penetracija, tako da su lezbejke bile potpuno pruhvatljive, tek kasnije pocetkom XIX veka pod pojmom sex pocele su se podrazumevati i 'nestasne igre'.
Discovery channel 8)
 
chokolada:
Snezna_kraljica:
Jes' da nisam imala sex, ali smo zato imali 5-6 neupotrebljenih, a pripremljenih kondoma, pa znam.... 8) :lol:
Ma kako se nisi sexala sta pricas? :shock: :?
Zato sto sam do sad stavila 5-6 kondoma, u nadi da cemo se sexati, ali nista od toga. Dakle - bar o kondomima sam kompetentna da pricam. Mada - za osecaj ne mogu nista govoriti, u odgovaranju sam se ogranicila samo na onaj deo sa stavljanjem... :D
 
Snezna_kraljica:
chokolada:
Snezna_kraljica:
Jes' da nisam imala sex, ali smo zato imali 5-6 neupotrebljenih, a pripremljenih kondoma, pa znam.... 8) :lol:
Ma kako se nisi sexala sta pricas? :shock: :?
Zato sto sam do sad stavila 5-6 kondoma, u nadi da cemo se sexati, ali nista od toga. Dakle - bar o kondomima sam kompetentna da pricam. Mada - za osecaj ne mogu nista govoriti, u odgovaranju sam se ogranicila samo na onaj deo sa stavljanjem... :D

Kako :?: Zasto :?: :?
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma kondom me uvek izmaltretira.Nikad ne znam na koju stranu treba da ga razvucem,posebno kad je mrak ili polumrak.Jeste da sititi,ali mene prodje volja dok ga otpakujem i montiram. :lol:

Pa valjda ti nije to problem :shock: ? Cim ga izvadis vidis sa koje strane "hoce" da se odmota... Zar nije jednostano? Saljem vam poljubac i ja odoh na pocinak...
 
Snezna_kraljica:
PLESsitnihDEMONA:
Ma kondom me uvek izmaltretira.Nikad ne znam na koju stranu treba da ga razvucem,posebno kad je mrak ili polumrak.Jeste da sititi,ali mene prodje volja dok ga otpakujem i montiram. :lol:
Ha! A ja sam se bas izvestila sa tim... Sa sve onim mehuricem.. Cak mi je i zabavno... Eno, nosim jedan u tasni (ne znam ni sta ce mi) i mnogo mi znaci to... :lol: :lol:
Ma ja ne mogu nikako da se izvezbam.Valjda zato sto sam zivac. :D Odmah pocnem da histerisem i da pizdim. :D
 

Back
Top