BUM! ... i vec 4. mesec trudnoce

nsbee

Aktivan član
Poruka
1.757
U proteklih godinu dana cula sam za tri ovakva slucaja- devojka ima redovan ciklus, zdravlje sasvim u redu, nista se ne desava sto bi je navelo da posumnja... i, otkrije da je vec u poodmakloj trudnoci. Da li neko ima objasnjenje za ovo i da li je moguce da se bas nikakvi znaci da nesto bas i nije u redu ne pojavljuju u medjuvremenu?
 
nsbee:
U proteklih godinu dana cula sam za tri ovakva slucaja- devojka ima redovan ciklus, zdravlje sasvim u redu, nista se ne desava sto bi je navelo da posumnja... i, otkrije da je vec u poodmakloj trudnoci. Da li neko ima objasnjenje za ovo i da li je moguce da se bas nikakvi znaci da nesto bas i nije u redu ne pojavljuju u medjuvremenu?

Можда јој се десио секс, и то вероватно без заштите. :? Како није помислила на то? :? :roll:
 
nsbee:
U proteklih godinu dana cula sam za tri ovakva slucaja- devojka ima redovan ciklus, zdravlje sasvim u redu, nista se ne desava sto bi je navelo da posumnja... i, otkrije da je vec u poodmakloj trudnoci. Da li neko ima objasnjenje za ovo i da li je moguce da se bas nikakvi znaci da nesto bas i nije u redu ne pojavljuju u medjuvremenu?

:D :D :D Da, moguce je, samo se onda, obicno, na nebu pojavi kometa, a tu su negde i tri kralja ili tri mudraca....Ja znam samo za jedan takav slucaj!
 
NenaS:
nsbee:
U proteklih godinu dana cula sam za tri ovakva slucaja- devojka ima redovan ciklus, zdravlje sasvim u redu, nista se ne desava sto bi je navelo da posumnja... i, otkrije da je vec u poodmakloj trudnoci. Da li neko ima objasnjenje za ovo i da li je moguce da se bas nikakvi znaci da nesto bas i nije u redu ne pojavljuju u medjuvremenu?

:D :D :D Da, moguce je, samo se onda, obicno, na nebu pojavi kometa, a tu su negde i tri kralja ili tri mudraca....Ja znam samo za jedan takav slucaj!
A ja znam za još četiri takva slučaja.
 
0077:
NenaS:
nsbee:
U proteklih godinu dana cula sam za tri ovakva slucaja- devojka ima redovan ciklus, zdravlje sasvim u redu, nista se ne desava sto bi je navelo da posumnja... i, otkrije da je vec u poodmakloj trudnoci. Da li neko ima objasnjenje za ovo i da li je moguce da se bas nikakvi znaci da nesto bas i nije u redu ne pojavljuju u medjuvremenu?

:D :D :D Da, moguce je, samo se onda, obicno, na nebu pojavi kometa, a tu su negde i tri kralja ili tri mudraca....Ja znam samo za jedan takav slucaj!
A ja znam za još četiri takva slučaja.
:wink: Sa sve kometom i tri mudraca?
 
Kada sam ja ostala u drugom stanju, imala sam ciklus (ako se tako moze nazvati) u vreme kad je i trebalo da dobijem, s tim sto uopste nije bilo obilno, kao sto inace jeste. Dakle prvo mi je to bilo sumnjivo, a onda su odmah pocele mucnine ;) Tu sam vec bila sigurna.
Cula sam za slucajeve da su devojke imale menstruaciju preko trudnoce, ali kao sto vec rekoh, slabo krvarenje koje se i ne moze nazvati menstruacijom.
 
Drugarica ima vec klinca od 10 godina na tu "foru". Imala je normalan ciklus do 4 meseca trudnoce (ne neko curkanje). Nije imala ni mucnine niti bilo kakve pratece tegobe. Tako da je tek saznala kad joj je u petom mesecu izostao ciklus (jedino sto je mislila da se malo ugojila). Tuzno je jedino sto je tada imala 17 godina.
Drugo dete je dobila "normalno".
 
I ja u komsiluku imam slucaj da je zena izgubila sina koji je imao 18 godina i posle 5 godina kad nije ni pomisljala na trudnocu(uopste to nije ni planirala), vec je imala 42 godine i devojcicu od 15 godina ostala u drugom stanju a da nije ni znala.Redovno imala menstruaciju, samo se malo ugojila ali kad je otisla kod ginekologa on kaze 7 mesec samo sitniji plod, i evo porodila se.Decko kao lutkica ziv i zdrav.Malo cudno ali istinito...desava se
 
Menstruacija mi je kasnila 1 dan i već sam posumljala, jer mi se to nikad nije desilo. Dešavalo se da dobijem ranije, ali nikad kasnije, pa čak ni 1 dan.
Šta je poenta. Ah, da ne znam kako je kod drugih, možda je stvarno tako, ali dok ne iskusiš na svojoj koži nikad nećeš znati.
 
kazu da trudnicama poraste glava ,,ako se mnogo ugoje ,i da su lepe samo svojim muzevima a i oni se ponekad foliraju ,,, ja sam imala puno puno puno kilograma ,,, i smrsala sam 40 kg, sada sam ok ... da a tema ja kako se manifestuje trudnoca ...pa valjda poraste glava .... pa devojke metar u ruke
 
nsbee:
U proteklih godinu dana cula sam za tri ovakva slucaja- devojka ima redovan ciklus, zdravlje sasvim u redu, nista se ne desava sto bi je navelo da posumnja... i, otkrije da je vec u poodmakloj trudnoci. Da li neko ima objasnjenje za ovo i da li je moguce da se bas nikakvi znaci da nesto bas i nije u redu ne pojavljuju u medjuvremenu?
Ne postoji BUM ako vodis racuna! Prosto!
 
E, iz nekih postova pri kraju prosto ne mogu da verujem sta citam! :shock: PA ZENE!!!, nije tema koliko ko vodi racuna, vec zasto neke zene ostaju u drugom stanju, a pritom nemaju simptome trudnoce. Zar ne vidite da su ljudi navodili primere na ove dve strane?! :?
Ja sam prirodno plava pa opet nemam bas toliko kikseva kad odgovaram na teme! :lol:
 

Back
Top