Broj turista u Crnoj Gori smanjen, u Albaniji bum 3,5 miliona turista i Rusa sve vise

a sto ces ti onda ovde brate montenegrine - vidis da samo podstices antipropagandu turizma u CG.
CG je po tebi znaci (jedno)nacionalna a ne gradjanska drzava? cek da te cuju siptari i muslimani tj. bosnjaci koji su glasali milu u prilog za tu i takvu drzavu :hahaha:
a to da ces pre biti albanac nego srbin... pa to ces mozda uskoro i biti, vi se ionako lako okrecete kako vetar duva :per:


samo su MOntenegrini Crnogorci a srbi iz CG su Srbi tu nema dileme:per::mrgreen:
CG je drzava Montenegrina...a radije bi reka da sam albanac no Srbin e i ako bude na popisu Srbski Crnogoac e viđi rc cu da sam Albanac eto tako eeeeeeeee:rtfm:
 
a sto ces ti onda ovde brate montenegrine - vidis da samo podstices antipropagandu turizma u CG.
CG je po tebi znaci (jedno)nacionalna a ne gradjanska drzava? cek da te cuju siptari i muslimani tj. bosnjaci koji su glasali milu u prilog za tu i takvu drzavu :hahaha:
a to da ces pre biti albanac nego srbin... pa to ces mozda uskoro i biti, vi se ionako lako okrecete kako vetar duva :per:

VIĐEĆEMO KOI ĆE VIETAR DUNUT A KOME ĆE KOJI DIO DRZAVE PROPAS A KOI OPSTAT:::NASA CG VAZDA JE OPSTAJALA AL KOSOVO JE IONAKO BILO TURSKO 500 GODINA:mrgreen::mrgreen::hahaha::hahaha:
 
da, da, opstajala... pogotovo u prvom svetskom ratu kad je bila okupirana i kad je kralj nikola pobegao iz CG brodom koji je pokupio dobrovoljce iz USA koji su se spasili sa potonulog broda a dosli da brane rodnu grudu. ah, da, prethodno im odrzao vatreni govor o rodoljublju, casti i vitestvu.
i da se vratimo na temu sto je u CG malo turista a po svoj prilici ce ih biti sve manje:
- leti nema vode dovoljno
- leti cak budu i restrikcije struje
- putna infrastruktura je slaba. najvece dostignuce je treca traka magistrale. doduse, strogo formalno gledano ni ti putevi ne bi trebalo da imaju status magistrale, jer na magistralnom putu ne sme da bude ogranicenje na 40 km/h.
- svuda se samo postavljaju neke rampe i naplacuje sve i svasta. kako udjes ceka te: ekoloska taksa, tunelarina, trajekt (jel a kad ce taj most preko veriga?)... da ne pominjem policiju sto vreba iza svakog grma i kaznjava za sve i svasta (zato masa ljudi kad ide u CG ide preko BiH - bolji put i manje policije)
- cesto bude jako prljavo i more i kopno - velika je mogucnost da se zarazis
- gomila sumnjivih likova - prosle godine ubijen momak u kaficu zato jer je imao istu majicu kao i meta (saucesnik je pogresno tipovao)
- budva je vise vasariste nego metropola turizma
i da ne nabrajam dalje.


VIĐEĆEMO KOI ĆE VIETAR DUNUT A KOME ĆE KOJI DIO DRZAVE PROPAS A KOI OPSTAT:::NASA CG VAZDA JE OPSTAJALA AL KOSOVO JE IONAKO BILO TURSKO 500 GODINA:mrgreen::mrgreen::hahaha::hahaha:
 
da, da, opstajala... pogotovo u prvom svetskom ratu kad je bila okupirana i kad je kralj nikola pobegao iz CG brodom koji je pokupio dobrovoljce iz USA koji su se spasili sa potonulog broda a dosli da brane rodnu grudu. ah, da, prethodno im odrzao vatreni govor o rodoljublju, casti i vitestvu.
i da se vratimo na temu sto je u CG malo turista a po svoj prilici ce ih biti sve manje:
- leti nema vode dovoljno
- leti cak budu i restrikcije struje
- putna infrastruktura je slaba. najvece dostignuce je treca traka magistrale. doduse, strogo formalno gledano ni ti putevi ne bi trebalo da imaju status magistrale, jer na magistralnom putu ne sme da bude ogranicenje na 40 km/h.
- svuda se samo postavljaju neke rampe i naplacuje sve i svasta. kako udjes ceka te: ekoloska taksa, tunelarina, trajekt (jel a kad ce taj most preko veriga?)... da ne pominjem policiju sto vreba iza svakog grma i kaznjava za sve i svasta (zato masa ljudi kad ide u CG ide preko BiH - bolji put i manje policije)
- cesto bude jako prljavo i more i kopno - velika je mogucnost da se zarazis
- gomila sumnjivih likova - prosle godine ubijen momak u kaficu zato jer je imao istu majicu kao i meta (saucesnik je pogresno tipovao)
- budva je vise vasariste nego metropola turizma
i da ne nabrajam dalje.


fala bogu ....ajte vi u albaniju...tamo je 3,5 miliona vasih saboraca pa ih pośetite po zutim storima...
 
pa da... nisam ni mogao ocekivati drukciji odgovor. ja ti nabrajam cinjenice, a ti umesto da pokusas da argumentovano to pobijas ti okreces temu i vrsis zamenu teza. sto samo znaci da ih ne mozes pobiti i da sam u pravu ;)
ne radi se o tome da li cu umesto u CG ici u albaniju. za svoje pare cu ici tamo gde ja ZELIM, a ti ces kao domacin MORATI da ugostis onog ko ti dodje. dosad ste turizam shvatali obrnuto, kao da smo mi turisti zbog vas, a ne vi zbog nas.


fala bogu ....ajte vi u albaniju...tamo je 3,5 miliona vasih saboraca pa ih pośetite po zutim storima...
 
Nijednom srpskom turisti, i ne samo srpskom u Albaniji nece zafaliti nista, a ako slucajno neko od turistickih radnika pozeli nesto da mu zakine, ili naplati skuplje ili da losiji smestaj i td., odmah po zalbi srpskog turiste ce biti strogo kaznjen.

Albanija je ozbiljna zemlja i vodi racuna o svakom gostu, ove godine 3,5 miliona turista, iduce godine kada se izgradi jos puteva bice 4 miliona turista i mnogo vise iz Srbije nego ove godine jer ljudi jos treba da cuju iskustva onih koji idu.

Nekoliko slika iz Albanije.

Uzivajte.

al_butrint_01_461.jpg


3788080280_6c78a21d57.jpg


1417282507_95f69912ec.jpg


Jeste, ozbiljna zemlja,.................otkrila turizam 2010, .............pardon 2009-e godine:hahaha::hahaha:
 
Ljudi ja ne znam kako vi, ali ja ove korisnike AVTOVAZ i Zike uopšte ne razumijem. Koji je to jezik. Koliko znam ovo je srpski forum. Ili piši srpski ili idi tamo gdje se ovako piše. Ja stvarno ne znam šta govore.

Zike prica i pise tecnim srpskim jezikom,Avtovaz pokusava sebe da iskarikira,da ni on sam ne zna sta je hteo da kaze:hahaha:,a ovaj Pesko napravio nekakav buckuris staropodgorickih muslimana,necega kako se pricalo pre 200 godina,jos ubacio razne varijacije akcenta kako se prica po Podgorici,Niksicu,Cetinju itd!
 
pretpostavljam da si verovatno isao i u svabiju i u italiju, a s njima smo ratovali jel da? i verovatno imas u kuci i nesto od USA i svapskih proizvoda, a oni su nas bombardovali. prema tome, trk u konzulat.

Koliko to Srba zive u Albaniji? Kakav zivot mogu Srbi u Albaniji, medju najgorim sovinistima Evrope (koji sve mrze, a nas najvise) ocekivati?

Pa idi Siptarima ako ti je do njih stalo. Ali poslije ne kukaj.
 
ma siptari nemaju ni puteve bre

kad sam bio ukrali su mi brisaci od auto
pogledaj na sta im licu gradove kao prvo
sad su poceli nesto da grade ali gjabe kad nemaju nista od istorijske spomenika ili staru arhitekturu u gradova

Saranda je nesto bolji izgragjena jel tamo zive grci
ostalo je zajebancija

u albaniju od te 2 miliona turista koji su bili bar 1 milion su kosovari :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top