Nasilna "ljubav"

Cesto se dogadja da u ljubavnoj igri devojka bas ne zeli da ide do kraja, ali horny partner nece to da razume i na kraju navaljuje toliko da to lici na pravo silovanje....

To vam se nikada nisj dogodilo?
 
Ja znam 2 devojke koje su silovane, i jeste strašno, ali mislim tj.ja sam shvatio ovu temu u smislu momka i devojke koji se k.rešu ali ona njega ili on nju na neki način nateraju, psihol.pritiskom i sl.
na nešto što ne bi uradili, nešto relativno bezazleno.
 
Evo npr. kada jednoj devojci nije bilo do pružanja oralnog sexa, već je htela odmah da pređe na klasiku,
par puta sam joj dao do znanja da mi to treba, na kraju je prihvatila, a sama to ne bi uradila, ali je kada
se prihvatila to radila sa velikom voljom : )
A ne bih mogao nikad svoju partnerku da prisilim na sex ako joj nije do toga, ako je to pitanje
 
To se vrlo cesto desava...Devojka zeli sam malo da se pomazi, a partner se popali i pocene da navaljuje kao nenormalan, cak primenjuje i silu da bi dobio seks...

Pa jedno je kad popaljeni partner zesce navaljuje, a drugo je kad krene da primenjuje silu.
Nije to nimalo isto. U prvom slucaju prestaje kad mu devojka ozbiljno kaze NE, u drugom ga bas briga za opiranje. Prvo nije krivicno delo, drugo jeste
 

Back
Top