Nači Dragiša je objasnio

pa se oznojio dobro
tronedeljno
a prso gumbić
na sred posivelo žuto bele košulje
a pojas onako podvrnut
pa se vidi ona postava od pantalona
idi begaj
zlatan zub a ostalo pola nema
i ona mučenička faca
ko da se poradja
egzotika
 
pa sad, u mislima..dlakavost je znak odrastanja, seksualne zrelosti. Kako onaj ko u mislima i ovako sve ima neprijatnost prema dlakama može imatiprijatnost prema seksu? On svakako komplikuje sebi život u mislima i postavlja mnogo uslova da bi bio opušten, teško je živeti tako ipak
 
užasno da ti kažem.
prosto za ne živeti.

zamislite vi kako bi se životinje njušile bez dlaka i koječega. A moderne žene a bogami vidim i muški sve više, stide se svoje prirode pa sve kupuju po apotekama i radnjama sličnoga tipa mirise i to sve kao u mislima traže "ličnu notu" možeš misliti. A svoju ličnu notu su bacili gde? Dosta toga je naopako iha ha. Uverli su ljude u mislima da je prirodno ono što je veštačko i ne samo to nego da više vole neprirodno pa bi se čak i zakleli da im je tako bolje. A onda se ovamo čude što su sami što kad nađu nekoga u mislima ili ovako, ne mogu da sastave više dana zajedno, ili se čude što nemaju seksualnih zadovoljstava i sve im je kao šala. Kao da je nemaju važnije stvari nego da se šale. Ma gorke šale su to.
 
zamislite vi kako bi se životinje njušile bez dlaka i koječega. A moderne žene a bogami vidim i muški sve više, stide se svoje prirode pa sve kupuju po apotekama i radnjama sličnoga tipa mirise i to sve kao u mislima traže "ličnu notu" možeš misliti. A svoju ličnu notu su bacili gde? Dosta toga je naopako iha ha. Uverli su ljude u mislima da je prirodno ono što je veštačko i ne samo to nego da više vole neprirodno pa bi se čak i zakleli da im je tako bolje. A onda se ovamo čude što su sami što kad nađu nekoga u mislima ili ovako, ne mogu da sastave više dana zajedno, ili se čude što nemaju seksualnih zadovoljstava i sve im je kao šala. Kao da je nemaju važnije stvari nego da se šale. Ma gorke šale su to.

tita mi bolje mi je

ubi me ali ne želim da me prate mužjaci instinktivno zbog mirisa

pa nek crknem
 
tita mi bolje mi je

ubi me ali ne želim da me prate mužjaci instinktivno zbog mirisa

pa nek crknem

razumem vas i šta je tu je. Sada nema mnogo dileme tu. Ipak, možda ne treba u mislima biti crno-belo sve. Naravno da niko ne bi pratio kao nekakva uhoda iz romana, ali zamislimo na primer da jedemo bez čula mirisa? Pa ne ide to..A ovamo hoćemo da nam seks bude lep kako, u rukavicama? Ili sterilni potpuno
 
dopustite mi da vam ispričam kako pamtim jednu ženu.Tih meseci bio sam u mislima kao slep od želje za njom. I ako bi me neko pitao kako si ili neko drugo kulturno pitanje, a ja bih samo nastavio da gledam kroz njega, eto toliko sam bio zaslepljen. I kada bi se ljubili ja sam često žmurio i u mislima je udisao. Ispod levog pazuha je sećam se mirisala na mokraću, biber i malo cimeta, a ispod desnoga na krv i malo jorgovana. A evo danas joj se imena ne sećam, ipak, kada osetim pored kakve radnje zdrave hrane miris cimeta ili kada mi komšinica izlomi jorgovan i donese, ja se setim te žene i budem opet u mislima mlad. Ali dobro, govorimo o dlakama.
 
dopustite mi da vam ispričam kako pamtim jednu ženu.Tih meseci bio sam u mislima kao slep od želje za njom. I ako bi me neko pitao kako si ili neko drugo kulturno pitanje, a ja bih samo nastavio da gledam kroz njega, eto toliko sam bio zaslepljen. I kada bi se ljubili ja sam često žmurio i u mislima je udisao. Ispod levog pazuha je sećam se mirisala na mokraću, biber i malo cimeta, a ispod desnoga na krv i malo jorgovana. A evo danas joj se imena ne sećam, ipak, kada osetim pored kakve radnje zdrave hrane miris cimeta ili kada mi komšinica izlomi jorgovan i donese, ja se setim te žene i budem opet u mislima mlad. Ali dobro, govorimo o dlakama.


j6t, a cega se secas kad udjes u klonju sa krvavim tamponima?

inace podrzavam prirodnost, ali ovdi ga ti malo zakoliuta tiruliru
 
j6t, a cega se secas kad udjes u klonju sa krvavim tamponima?

inace podrzavam prirodnost, ali ovdi ga ti malo zakoliuta tiruliru

o pa svakoga mirisi sećaju na razno, ali pričamo o ljudima da ili ne?
Svi bi da budu različiti znate. Otud svako traži svoj naročiti miris, da bude poseban, samo on i niko drugi. Pa onda šta imamo, jedno more različitih koji su manje više i u mislima svi na isti kalup. E pa sada se prirodno opet javlja kao nešto novo, jer smo svi toliko veštački postali.
 

Back
Top