Lako je podic noge ..

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
.. i istrest muda , zar ne ?
Il još gore, pustite himnu i noge joj se same dignu .. ?:zcepanje:

Ste kad napravili neki ful show za svoju dragu , bilo sa umjerenim opijatima.. masažom, svilene plahte , muzika.. uglavnom potrudili se malo žešce od A - Ž ?:mrgreen:

I kako je to izgledalo? Budite slobodno šareni pricom.. opustite se .. i cvrkutajte :D

Mogu i ŽENE da se oglase.. i brijem da sam nekome kopirala temu ..:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
.. i istrest muda , zar ne ?
Il još gore, pustite himnu i noge joj se same dignu .. ?:zcepanje:

Ste kad napravili neki ful show za svoju dragu , bilo sa umjerenim opijatima.. masažom, svilene plahte , muzika.. uglavnom potrudili se malo žešce od A - Ž ?:mrgreen:

I kako je to izgledalo? Ako smijem znat ..:rumenko:

Naravno.

Ali ne unapred pripremljeno, nego spontano.
 
.. i istrest muda , zar ne ?
Il još gore, pustite himnu i noge joj se same dignu .. ?:zcepanje:

Ste kad napravili neki ful show za svoju dragu , bilo sa umjerenim opijatima.. masažom, svilene plahte , muzika.. uglavnom potrudili se malo žešce od A - Ž ?:mrgreen:

I kako je to izgledalo? Ako smijem znat ..:rumenko:

.pokushao svashta a zavrshilo se ovako nekako .......:rumenko::rumenko:
2ah8kll.jpg
 
.. i istrest muda , zar ne ?
Il još gore, pustite himnu i noge joj se same dignu .. ?:zcepanje:

Ste kad napravili neki ful show za svoju dragu , bilo sa umjerenim opijatima.. masažom, svilene plahte , muzika.. uglavnom potrudili se malo žešce od A - Ž ?:mrgreen:

I kako je to izgledalo? Budite slobodno šareni pricom.. opustite se .. i cvrkutajte :D


Uh ne smijem napisat :rumenko:
Mozda odje ima jos muskih Crnogoraca, pa da vide... bice me sramota :mrgreen:
 
Ma ja sam se baš na muške nakrenila, al da bih spasila temu .. idem promjenit uvodni.
Naravno da i FORUMAŠICE mogu da se pohvale..:mrgreen:

Khm, khm, pa evo da vam opisem jedan moj gest njemu od prolse godine bas negde u ovo vreme koji je prethodio intimi...

Zamracila sam sobu, pustila CD "Sounds from nature", sa zvucnika je dopirao tihi, prijatni, opustajuci zvuk talasa... Upalila sam male mirisljave svece svuda po sobi tako da se nezna svetlost lepo rasporedila, u vazduhu se osecao slatki miris sumskog voca... U jednu lepu ciniju sam sipala baby ulje i po vrhu posula latice ruza, stavila frotir koji sam prethodno naprskala istim mirisom (vocnim), ali tako d abude blag, ne tezak, urolala jedan peskir u jastuk (imitacija onih iz spa centara), napravila hladan vocni koktel sa kockicama leda, ukrasila ga kriskama pomorandze i limuna, ubrala jagode iz moje malecke bastice i servirala ih na stolu uz okrepljujuci napitak...

Vezala sam mu oci kako bi se fokusirao na druga cula i kako bi intenzivnije doziveo masazu... Mazila sam ga perom kako bih mu najezila kozu i izostrila mu culo dodira, a onda sam pocela da ga masiram (naoruzala sam se znanjem o masazi sa interneta, primenila ga i ispalo je jako dobro), svakom delu tela sam se posvetila, od temena glave do vrhova prstiju na stopalima, nakon svakog izmasiranog dela tela bih ga naprskala svezom vodom u spreju kako bih ga rashladila, kontrast toplog ulja i hladne vode mu je jos vise izostrio culo dodira. Posle toga smo se mazili, a ja sam ga hranila jagodama...

Kraj je bio posebno iznenadjenje koje ce ostati nasa mala tajna... :heart:
 

Back
Top