Savremen muškarac i kućni poslovi

Milojko Vasic:
begunac:
savremeni muskarac ima kucnu pomocnicu... :lol:
Prva asocijacija kad se kaže "kućna pomoćnica" mi je neka sisata cica u mini suknjici koja briše prašinu po kući i kad nema gazdarice "uveseljava" gazdu.

Bas sam se bila obradovala temi, reko sad ce ovi nasi savremeni da se utrkuju ko bolje kuva rucak i ko vise zna da radi po kuci ... ali ebi ga, malo sam se zaebala, vi pod kucnim poslovima izgleda podrazumevate neke druge vrste aktivnosti :roll: :?
 
Pita tako mene moj svekar posle jedno mesec dana braka:"Zašto moj sin prostire veš?"
A ja mu kažem :"Pa da bi se osušio." :wink: :lol: :lol: :lol:

Bez zezanja, ne kuva, ne pegla, ne briše prašinu, ne baca đubre, ne riba kupatilo, ali zato usisava, namešta krevete, ide u prodavnicu, majstoriše, popravlja,plaća račune, vozi decu u školu, na treninge itd
 
lady me:
Bas sam se bila obradovala temi, reko sad ce ovi nasi savremeni da se utrkuju ko bolje kuva rucak i ko vise zna da radi po kuci ... ali ebi ga, malo sam se zaebala, vi pod kucnim poslovima izgleda podrazumevate neke druge vrste aktivnosti :roll: :?
:D Mislis...
docruth.jpg

:lol: :lol:
 
apotekarka:
Pita tako mene moj svekar posle jedno mesec dana braka:"Zašto moj sin prostire veš?"
A ja mu kažem :"Pa da bi se osušio." :wink: :lol: :lol: :lol:

Bez zezanja, ne kuva, ne pegla, ne briše prašinu, ne baca đubre, ne riba kupatilo, ali zato usisava, namešta krevete, ide u prodavnicu, majstoriše, popravlja,plaća račune, vozi decu u školu, na treninge itd
prichaju dve zene...majke i jedna pita
-a kako je tvoj sin?
-ma ozenio je neku kravetinu...po ceo dan macka nokte i nishta ne radi...a on jadan i pere i kuva i chuva decu...ne znam shta da radim
-ohhh...a cerka...kako je ona proshla??
-jaooo...ona se udala za jednog divnog choveka....ne mora nishta da radi...on sve zavrshava..i chisti i pere i kuva.........
 
apotekarka:
Bez zezanja, ne kuva, ne pegla, ne briše prašinu, ne baca đubre, ne riba kupatilo, ali zato usisava, namešta krevete, ide u prodavnicu, majstoriše, popravlja,plaća račune, vozi decu u školu, na treninge itd

E, reci da si MALO preterala ( da nam ostalim ženama bude lakše..)
pa i moj muž radi :
zna sam da se okupa
bez problema rukuje daljincem
uvek potrefi frižider
i ne plaši se nerazmeštenog kreveta ..
Pa , kao da postoji još nešto , al ne mogu sada da se setim... :roll:
 
Teki:
apotekarka:
Bez zezanja, ne kuva, ne pegla, ne briše prašinu, ne baca đubre, ne riba kupatilo, ali zato usisava, namešta krevete, ide u prodavnicu, majstoriše, popravlja,plaća račune, vozi decu u školu, na treninge itd

E, reci da si MALO preterala ( da nam ostalim ženama bude lakše..)
pa i moj muž radi :
zna sam da se okupa
bez problema rukuje daljincem
uvek potrefi frižider
i ne plaši se nerazmeštenog kreveta ..
Pa , kao da postoji još nešto , al ne mogu sada da se setim... :roll:

Joj. Ako mu je jos kyta mala... Nemoj na bandzi bez gume kroz prozor - nije to tako strasno... :lol:
 
lady me:
Bas sam se bila obradovala temi, reko sad ce ovi nasi savremeni da se utrkuju ko bolje kuva rucak i ko vise zna da radi po kuci ... ali ebi ga, malo sam se zaebala, vi pod kucnim poslovima izgleda podrazumevate neke druge vrste aktivnosti :roll: :?
Naravno, iako smo savremeni, ipak smo muškarci. Ako si 'tela ozbiljne odgovore, možeš ovakvu temu da otvoriš u "Ženskom kutku".
 
Teki:
apotekarka:
Bez zezanja, ne kuva, ne pegla, ne briše prašinu, ne baca đubre, ne riba kupatilo, ali zato usisava, namešta krevete, ide u prodavnicu, majstoriše, popravlja,plaća račune, vozi decu u školu, na treninge itd

E, reci da si MALO preterala ( da nam ostalim ženama bude lakše..)
pa i moj muž radi :
zna sam da se okupa
bez problema rukuje daljincem
uvek potrefi frižider
i ne plaši se nerazmeštenog kreveta ..
Pa , kao da postoji još nešto , al ne mogu sada da se setim... :roll:

Sudove nisam spomenula jer ih pere mašina, a ostalo sve stoji.
Što, jel misliš da radi previše ili premalo?
 
Milojko Vasic:
apotekarka:
... Jel misliš da radi previše ili premalo?
Previše ! Gde će ti duša ?


Za Apotekarkinu dusu ne znam, ali moja ce u pakao, zna se, jer i moj dragi muzic radi sve sto je i ona nabrojala plus sto neko rece i odlicno barata daljincem a i ide prodavnicu, ponekad skuva rucak a i opere sudove za sobom jer sam ga svojevremeno najljubaznije zamolila ovako : NEMOJ NIKAD VISE DA SI KUVAO AKO JA TREBA DA PEREM SUDOVE POSLE TVOG KUVANJA RUCKA :twisted: :twisted: :x :x ( ne mogu bolje da docaram koliko sam bila fina sem velikim slovima i ponekim smajlicem :wink: )

:lol: :lol:
 
nisam za striktnu podelu "ja kuvam, ti peresh".
oboje zavrsavamo kucne poslove. valjda je to stvar kucnog vaspitanja i svesti da prasina nece otici sama (kao sto je dosla), da cist vesh ne raste u ormaru i da imati sporet ne znaci imati i gotov rucak. jedino sto je striktno podeljeno je da on ide na pijacu. postujem stav i vrlo sam zadovoljna.

za daljinski od tv se ne otimamo. slabo gledam tv.
 
bianca:
Nisam ni ja za striktnu podelu poslova, ali zene, budimo iskrene, mi smo malo spretnije u kucnim poslovima, a oni su bolji npr. vozaci od nas. A osim toga, ruku na srce, nije mnogo zena kojima su papucici (ili ti papucari), privlacni i interesantni.

Ma daj opet se tu nesto generalizuje. :roll:

Kakve veze ima pol sa bilo kakvim poslom, molim te?

Evo moj muz bolje secka luk od mene ali zato ja brze i bolje vozim . I sta zato je papucic? Ili sam ja mozda muskaraca zato sto popravljam npr. zvucnik ili licnujem osigurac ili zamisli menjam sama filter za ulje na kolima ? Ha?
Ne razumem uopste ovaj komentar.

A sta drugo, treba da me lema jel i da udara rukom po stolu i zato onda nije papucic?
Glupost.
 

Back
Top