Odjebala ga nocas i tesko mi je...

efi

Početnik
Poruka
10
Skupa 4 meseci, veza osnovana na velike fizicke privlacnosti, seks, a kasnije prijateljstvo i jace emocije. Nismo se cesto vidjali ali svaki susret je bio eksplozivan seks. On u "povuci- potegni" dugoj vezi vezi (navodno trenutno raskinuta), ja razvedena, bez obaveza. Jasno mi je bilo da nece biti nista od toga osim povremeni seks susreti (a vec se zaljubila preko usiju u njega, postalo veoma opasno). Koliko se on poceo udaljivati od mene toliko sa druge strane bivsi muz poceo mi stvarati probleme, preti(bez potrebe), samo da ja ne budem srecna, pravi mi pakao od zivota, zivim u postojanom strahu.
Juce doslo mi je preko k***a od svega i resila sve da preduzmem u ruke, rizikujem, jer se vise ne zivi ovako. Sama sam, u stranoj zemlji bez ikakve pomoci. Ujutro pravac k advokatu, on poslao pismo bivsem da me ne davi vise jer smo razvedeni (ima da spizdi kad procita, ko zna sta me ceka)
Ovaj sadasnji dosao sinoc, sav srecan da ima iznenadjenje za mene, jeste, kupio novi auto, provozao me. Dosli kod mene ispricala mu sta mi se desava u zivotu, utesio me recima (velika pomoc). Nakon dobrog seksa, priznala mu da ga previse volim (istina je) ali da ovo vise ne ide, ova veza mora se prekinuti bez sanse za obnavljanje. On navodno poceo se udaljivati jer postalo opasno sto cesce se vidjamo sve smo blizi i vise se volimo?! I on voli mene, ali nije tako lako resiti se nekoga s kim si toliko godina. Zadnje, rekla mu da se vrati k njoj jer ja izlazim iz kruga i nema sanse da s njim budem vise nikada, da me razume jer ga volim i nemogu da mucim sebe. Jedva smo se rastali, ocigledno tesko i njemu. Trazio je da se javi nekad prijateljski, rekla mu ako sam kuci mozda podignem telefon. Ili ako postane slobodan?!-rekla mu ja ne znam koliko dugo jos cu biti slobodna, mogu se uskoro zaljubiti ili jos god. dana biti sama...to Bog zna.

Sad se osecam odvratno, skupilo se sa svih strana. Da li sam pravilno postupila ili pogresila...pozurila? Sta mislite kako se oseca on? Slomljeno ego? Ozenice se instant? odjebace i nju? pokusace opet sa mnom?
 
efi:
Da li sam pravilno postupila ili pogresila...pozurila? Sta mislite kako se oseca on? Slomljeno ego? Ozenice se instant? * i nju? pokusace opet sa mnom?

nezahvalno je davati savete ali ponekad se stvari jasnije vide sa strane .
mislim da si postupila ok .
da te zaista voli ostao bi sa tobom .
glavu gore , okreni stranicu i nastavi dalje .
 
Život ide dalje. Mišljenja sam da, ako nešto ne štima neće štimati ni kasnije. Bolje prekinuti sada nego kasnije (ako već tako mora biti).
U knjizi "Čarobni brijeg" sam pročitala interesantnu rečenicu: "Ne isplati se vola klati zbog litre mesa"
 
efi:
PLESsitnihDEMONA:
A koja je kola kupio?
Ako je nesto vazno,BMW, silver, lupio oko $100.000 CAD, sto pitate?

Dzaba mu, moze i avion da ima...

Nek se nosi do djavola i kola i on...


Pa da je dzaba, i nije bas :D
(Sorry, tuzna prica)

Cekaj da ti se izbistri, da se stvari iskristalisu dok si sama. NE forsiraj, sve ce doci na svoje. Ne mozes da ga nateras da je ostavi ako to sam ne odluci. (Mozes malo da mu pomognes da se odluci....onako :lol: ..salamala)
Ma sredi ti prvo sebe.Poz
 
Vec si to uradila!Nema svrhe da se kajes.Idemo dalje...gledaj napred,sigurno ima puta za dalje.

Pazi, ne mozemo da biramo kako cemo se osecati. Ne mozes da kazes: ej necu da budem tuzan, i onda si odjednom srecan. Probaj reci coveku sa depresijom-ne budi depresivan. To je ceo proces u glavi i to se leci. Tako i ovo.

A za autorku- pa ja uglavnom za one koji varaju kazem: terajte se u 3 pm, ti malo manje. Al ako je raskinuo onda ok.
 

Back
Top