..velika razlika u godinama...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: ..velika razlika u godinama...

Početnik bananic@ (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation ..velika razlika u godinama...

...sta mislite kakvu buducnost ima veza gde je 30 godina razlike...iako se dobro slazu,razumeju potrebe jedno drugog itd...

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Podrazumevano Re: ..velika razlika u godinama...

Бананице, види овде
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=365019

sbojana nije na forumu
    Kada zelis nadjes nacin, kada ne zelis nadjes opravdanje!
    Aktivan član sbojana (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

jooooj ja u principu podrzavam te veze gde je veca razlika u godinama... al mislim da je 30 god. previse...

Primećen član purplechick (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio sbojana Pogledaj poruku
    jooooj ja u principu podrzavam te veze gde je veca razlika u godinama... al mislim da je 30 god. previse...
    Takodje....a to pitas onako,ili...?

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bananic@ Pogledaj poruku
    ...sta mislite kakvu buducnost ima veza gde je 30 godina razlike...iako se dobro slazu,razumeju potrebe jedno drugog itd...
    Moze da bude sasvim OK.

Aktivan član nalence (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    172

Iskreno , razlika je prevelika ...
    E sada, sigurno je neka veza moguca, ali koliko ce to trajati pitanje je veliko, ako sagledas stvari onako kako su, da npr. ti imas 20 godina on ima 50 g. malo li je ?
    Nemoj u zivotu skupljati kajanja, vec srecu.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Citat Original postavio nalence Pogledaj poruku
    Iskreno , razlika je prevelika ...
    E sada, sigurno je neka veza moguca, ali koliko ce to trajati pitanje je veliko, ako sagledas stvari onako kako su, da npr. ti imas 20 godina on ima 50 g. malo li je ?
    I kada su isto godiste moze da ne stima.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    172

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    I kada su isto godiste moze da ne stima.
    Ma to da, ne sporim , ali da li se ona nece okrenuti dok na primer seta sa njim za nekim mladjim, da li nece nekada pomisliti da je bar malo maldji , mislim bas na na tu preveliku razliku, jer pogledi na zivot se menjaju s godinama, jer znam kako sam razmisljala pre deset-petmaest a kako sada, a tek zamisli trideset .Mnogo je.I mozda oni jedno drugom odgovaraju trenutno, ali za trajno ja iskreno sumljam, jednostavno ne vidim tu vezu daleko.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Citat Original postavio nalence Pogledaj poruku
    Ma to da, ne sporim , ali da li se ona nece okrenuti dok na primer seta sa njim za nekim mladjim, da li nece nekada pomisliti da je bar malo maldji , mislim bas na na tu preveliku razliku, jer pogledi na zivot se menjaju s godinama, jer znam kako sam razmisljala pre deset-petmaest a kako sada, a tek zamisli trideset .Mnogo je.I mozda oni jedno drugom odgovaraju trenutno, ali za trajno ja iskreno sumljam, jednostavno ne vidim tu vezu daleko.
    Pa okrenuce se...I kada je udata za mladjeg i tada ce se okrenuti po nekad...

A stariji je uvek SVESNIJI razlike u godinama i hoce da sve ucini kako bi i njoj i sebi obezbedio lepe trenutke.

Kada je Alberto Moravija imao 80 godina, ozenio je jednu damu od 35...

Novinari se skupili, pa ga pìtaju: "Ne bojite se gospodine da bi neko mogao vasu mladu zenu da...?"

A cuveni pisac im odgovori: "Ja gospodo vise volim da pojedem piletinu u drustvu, nego da staru koku glodjem sam!"
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Iskusan
    Učlanjen
    23.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

odličnu:

najbole opcije:

ON 95 ONA 22
    ONA 55 ON 20

Primećen član dacaada (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Kada se jedna moja bliska rođaka uhvatila muškarca koji joj može biti unuk,ja onako usput upitah jednog mog školskog druga,advokata,kakva li je to veza,a on će meni, INTERES Daco,zar si slepa.No veza nije dugo trajala jer je moja rođaka tvrda na parama

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Pa bice uvek u centu paznje kao i tema za ispiranje prljavih usta .....-eto to mogu da im garantujem ....u stvari to im garantujem i kad raskinu jer ce i posle toga uvek da naglase to je onaj sto je bio sa onom sto moze mamica da mu bude .....i niz propratnih teza i nagadjanja sto ide uz to .....srecno

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    172

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    Pa okrenuce se...I kada je udata za mladjeg i tada ce se okrenuti po nekad...

A stariji je uvek SVESNIJI razlike u godinama i hoce da sve ucini kako bi i njoj i sebi obezbedio lepe trenutke.

Kada je Alberto Moravija imao 80 godina, ozenio je jednu damu od 35...

Novinari se skupili, pa ga pìtaju: "Ne bojite se gospodine da bi neko mogao vasu mladu zenu da...?"

A cuveni pisac im odgovori: "Ja gospodo vise volim da pojedem piletinu u drustvu, nego da staru koku glodjem sam!"
    S obzirom da je Moravija umro u 83. godini, cini mi se , s toga brak im je trajao bas dugooo

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

razlika od trideset+ je prihvatljiva jedino u situacijama kada je stariji partner imucan, bez djece ili brace, jako blizu smrti.
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Primećen član blesawi (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Kada ti budes imala 35 i bila puna energije, zelje za zivotom ( ne mislim samo na sex), on ce da ima 65 i nista ga nece zanimati i nece moci da mu se digne i bice ruzan i odvratan. Teraj ga u pm, za tvoje dobro, tuzno, ali tako je

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Individualna stvar mada lično verujem da je 99.9% veza sa tolikom razlikom bazirano na koristi.

Iskusan j-a-m-i (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    6627

Na komentar da je devojka sa njim zbog novca, stariji gospodin je odgovorio:
    Odlično. Novca imam. Zamislite šta bi bilo da je sa mnom zbog glasa, a ja ne znam da pevam.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ja ne podržava veze sa tolikom razlikom .... nekako nisam sigurna koliko mogu da se razumeju ljudi izmedju kojih stoji 30 godina života.
    Uhvati dan ....

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    Ja ne podržava veze sa tolikom razlikom .... nekako nisam sigurna koliko mogu da se razumeju ljudi izmedju kojih stoji 30 godina života.
    Tačno. Slažem se da može da postoji neka simpatija i neki prijatan osećaj sigurnosti ali to svakako nije emocija koja treba da vodi ka vezi ili braku. Ne bih postavila tačnu granicu do koje je "normalno" biti u vezi sa starijom osobom jer je sve to individualno i zavisi od toga kakvi su ljudi ali 30 godina razlike je, po mom mišljenju, svakako patologija. U tom slučaju jedan partner je savremenik roditelja drugog partnera a sistem vrednosti se za 30 godina svakako previše menja da bi se ti ljudi dugoročno dobro razumeli. Pritom tu je i činjenica da će neko od njih biti star u vreme kada onaj drugi bude u najboljim godinama, da će seks loše funkcionisati a da i međuljudski odnosi mogu da stradaju ako je odnos takav da jedna osoba od nečeg boluje (što ide sa godinama) a druga je prinuđena da brine o njoj. Svaka čast ko može ali po mojoj proceni 20 bi bilo neka gornja granica.

P.S. Cenim i ja Dobricu Ćosića i njegov književni doprinos ali se ne bih udala za njega

Početnik marta83 (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja licno mislim da je razlika u godinama bas velika...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Tačno. Slažem se da može da postoji neka simpatija i neki prijatan osećaj sigurnosti ali to svakako nije emocija koja treba da vodi ka vezi ili braku. Ne bih postavila tačnu granicu do koje je "normalno" biti u vezi sa starijom osobom jer je sve to individualno i zavisi od toga kakvi su ljudi ali 30 godina razlike je, po mom mišljenju, svakako patologija. U tom slučaju jedan partner je savremenik roditelja drugog partnera a sistem vrednosti se za 30 godina svakako previše menja da bi se ti ljudi dugoročno dobro razumeli. Pritom tu je i činjenica da će neko od njih biti star u vreme kada onaj drugi bude u najboljim godinama, da će seks loše funkcionisati a da i međuljudski odnosi mogu da stradaju ako je odnos takav da jedna osoba od nečeg boluje (što ide sa godinama) a druga je prinuđena da brine o njoj. Svaka čast ko može ali po mojoj proceni 20 bi bilo neka gornja granica.

P.S. Cenim i ja Dobricu Ćosića i njegov književni doprinos ali se ne bih udala za njega
    Slazem se sa tobom...dvadeset da (ali samo da je muskarac toliko stariji, nisam sovinista, ali...kod zena (toliko starijih) bi to bilo kao trideset (zbog mentalne diference) i...tesko funkcionisalo (iznimki uvek ima).
    Ali takva kombinacija funkcionise samo kada mladji partner ima vise od 30 godina (ako nije interesno)...

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio pasivna gradnja Pogledaj poruku
    Slazem se sa tobom...dvadeset da (ali samo da je muskarac toliko stariji, nisam sovinista, ali...kod zena (toliko starijih) bi to bilo kao trideset (zbog mentalne diference) i...tesko funkcionisalo (iznimki uvek ima).
    Ali takva kombinacija funkcionise samo kada mladji partner ima vise od 30 godina (ako nije interesno)...
    Mislim da je isto u oba slučaja, nevezano za pol Ne mislim da je išta normalnije da muškarac bude ekstremno stariji u vezi nego da to bude žena. U svakom slučaju ne razumem tolike razlike

Ističe se Gotika (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Mnooogoo.

Domaćin gospodarica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

danas je sve moguce

Zainteresovan član ipaksamtoja (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    30

Ne smeta.

Slične teme

1. Razlika u godinama :S
    Autor ***MaR!nA*** u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 16.02.2010., 22:04
  2. Velika razlika u godinama medju decom
    Autor Marge Simpson u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 08.02.2010., 00:57
  3. Sex i razlika u godinama
    Autor Gema69 u forumu Ljubav i seks