A-SMYLE Prijave 2010

pa valjda cemo imati prednost,jer to nam je jedina sansa...ja imam 7.oktobra testiranje u baru,a 9 u pg,oboje mi je daleko,ali idem u bar jer mi je sestra tamo,pa cu imat gdje da ostanem ta 2 dana,e zamisli da mi ne priznaju u skoli taj papir koji ti daju kao dokaz za izostajanje,vec samo roditelji...to ima samo u mojoj skoli...ja kad sam se raspitivala za program,oni mi kazu prvo ti otidi,pa Cemo mi vidjet za ostalo,ko ce jos se sledece god,prijavit :D

i ja sam pitao za pravdanje casova, oni su mi rekli kao da oni izdaju opravdanja ako putujes i ne mozes da prisustvujes nastavi a meni ce trebati 2 dana minimalno opravdati. a kakvu ludu razrednu imam ne bi me cudilo da ne prihvati opravdanje ali valjda ce, ipak to ''Amerika'' opravdava xD
 
kod mene u skoli je to ok skroz. :) vec 2-3 generacije su se prijavljivale i svake god je neko prosao, tako da sam i od strane njih upucena, jer poznajem decka i devojku koji su se ovog leta vratili, a takodje i decka koji je sada tamo,pa se sa njim cujem ponekad preko fba.tako da mi je to super. ^^ :)
 
Poslednja izmena:
i ja sam pitao za pravdanje casova, oni su mi rekli kao da oni izdaju opravdanja ako putujes i ne mozes da prisustvujes nastavi a meni ce trebati 2 dana minimalno opravdati. a kakvu ludu razrednu imam ne bi me cudilo da ne prihvati opravdanje ali valjda ce, ipak to ''Amerika'' opravdava xD

e meni ni to " usa '' nece pomoc,ali sta da radim...vaznije mi je to testiranje nego skola ovdje...hahah...aaa ne znate koliko bih ja zeljela da prodjem...ja ne licim na sebe :hahaha:
 
aa ne znate koliko bih ja zeljela da prodjem...ja ne licim na sebe :hahaha:
ja bih zelela,ali na neki nacin opet ne..jer je 10 meseci baas dosta, i svasta sto ce da se desi ovde u gradu bih propustila..18e rodjendane svih drugova i drugarica, ekskurziju od nedelju dana u grckoj,koja je naaajbolja :D i mnooogo toga jos..i nedostajali bi mi svi dosta sigurno..zajebano je malo sve to :/

sad me hvata trema hahah a jos ima 28 dana xD
sto se toga tice..ja imam jos mesec i po, a trema je tu jos od pre 15 dana..i sve drugarice me zezaju kako se ponasam kao da prekosutra polazim xD
 
i meni je 18 rodjendan i ekskurzija i sve sve ali opet 10 meseci u americi san snova, a rodjus posle mogu da proslavim i ovde.. uglavnom ovo je prilika koja se ne propusta i strasno bih zeleo da mi se pruzi prilika da odem :D
ja sam rekao samo jednoj osobi iz razreda da cu da polazem testove jer ne zelim da najavljujem idem idem pa posle ne daj Boze ne prodjem.. ali PROCI CU :D i trema me prati stalno hahah od maja me ono drma pa prestane pa opet hahahh sada je faza drmanja xD
 
ir. :];15432838:
ja bih zelela,ali na neki nacin opet ne..jer je 10 meseci baas dosta, i svasta sto ce da se desi ovde u gradu bih propustila..18e rodjendane svih drugova i drugarica, ekskurziju od nedelju dana u grckoj,koja je naaajbolja :D i mnooogo toga jos..i nedostajali bi mi svi dosta sigurno..zajebano je malo sve to :/

da mozda to jesu jaki razlozi,ali za mene je usa bitnija od svega,pa i od grcke,18.rodjendana,drustva....to mi je buducnost :)
 
ja sam rekao samo jednoj osobi iz razreda da cu da polazem testove jer ne zelim da najavljujem idem idem pa posle ne daj Boze ne prodjem.. ali PROCI CU :D i trema me prati stalno hahah od maja me ono drma pa prestane pa opet hahahh sada je faza drmanja xD
za mene zna dooosta ljudi..a i mnogi koje poznajem ce da se prijave. kod nas se za to zna, jer su ovi koji su bili prosle god sad drzali prezentaciju svakom odeljenju druge godine. :)
a sto vise pricas o tome sve ce vise da ti se ide, to sigurno. :D a s' obzirom na to da cemo mi ovde svaki dan da kuckamo verovatno, ima da izludimo :mrgreen:
 
ir. :];15433002:
za mene zna dooosta ljudi..a i mnogi koje poznajem ce da se prijave. kod nas se za to zna, jer su ovi koji su bili prosle god sad drzali prezentaciju svakom odeljenju druge godine. :)
a sto vise pricas o tome sve ce vise da ti se ide, to sigurno. :D a s' obzirom na to da cemo mi ovde svaki dan da kuckamo verovatno, ima da izludimo :mrgreen:

kod nas se to ne zna msm zna se u sarajevu, banja luci.. i meni je dobro sto niko ne zna manja konkurencija :D
 
ir. :];15432838:
da mozda to jesu jaki razlozi,ali za mene je usa bitnija od svega,pa i od grcke,18.rodjendana,drustva....to mi je buducnost :)
pooogresno ste me shvatili. ja jaaaako zelim da idem. nemate pojma koliko. :D samo kazem da nije bas sve tako baaajno kao sto se cini, i da ce sigurno da bude mnogo tesko u nekim periodima. :confused:
i bitno da ja pisem sve onako potvrdno,kao da vec idemo.a ne da je to samo mogucnost. :D
 
kod nas se to ne zna msm zna se u sarajevu, banja luci.. i meni je dobro sto niko ne zna manja konkurencija :D
ovde ce da bude doobra konkurencija..msm uopste na ceo a-smyle program,znaci i na katu se odnosi.:) jer se polaze u 5-6 gradova..a npr u beogradu je prosle godine u provm krugu bilo oko 700 ljudi, a proslo je samo 250..i takva je otprilike razlika izmedju prijavljenih i onih koji su prosli i u ostalim gradovima,samo je manji broj u pitanju..ne bih da vas obeshrabrujem,samo dajem informacije za koje znam :D
 
ir. :];15433138:
ovde ce da bude doobra konkurencija..msm uopste na ceo a-smyle program,znaci i na katu se odnosi.:) jer se polaze u 5-6 gradova..a npr u beogradu je prosle godine u provm krugu bilo oko 700 ljudi, a proslo je samo 250..i takva je otprilike razlika izmedju prijavljenih i onih koji su prosli i u ostalim gradovima,samo je manji broj u pitanju..ne bih da vas obeshrabrujem,samo dajem informacije za koje znam :D

i ja sam cuo da bas ima puno prijavljenih ali dobro.. kod nas je 4 grada i kazu oko 600-700 bude u celoj bosni ali zato prolazi manji broj nego u srbiji i crnoj gori
 

Back
Top