prosek zivota na...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
gledam na ovom pf. politika, vecina je novoprdoslica. mozda oko 15 do 20 % cine stari forumasi, medju kojima racunam i sebe, a pod starim recimo da se racuna forums sa minimum dve godine prezivljavanja na krsti. i interesujeme, sta mislite koliki je prosecan zivot forumasa na krsti? i da li je ovde kraci nego na drugim pf.?ako jeste, koji je razlog?
znaci tema dez ikakve veze sa kosovom, makar direktne, tema koja ne zahteva da se ista dokazuje, nemapotrebe za linkom, iznosite svoje misljene, ili da budem precizan tzv. misljenje. idemo.
 
gledam na ovom pf. politika, vecina je novoprdoslica. mozda oko 15 do 20 % cine stari forumasi, medju kojima racunam i sebe, a pod starim recimo da se racuna forums sa minimum dve godine prezivljavanja na krsti. i interesujeme, sta mislite koliki je prosecan zivot forumasa na krsti? i da li je ovde kraci nego na drugim pf.?ako jeste, koji je razlog?
znaci tema dez ikakve veze sa kosovom, makar direktne, tema koja ne zahteva da se ista dokazuje, nemapotrebe za linkom, iznosite svoje misljene, ili da budem precizan tzv. misljenje. idemo.

To sam i ja primetio odavno...nema nekih starih forumasa...a svakim danom nicu neke nove `zvezdice`....
Neki se i odrze,neki `propadnu` za veoma kratko vreme...kao na estradi...:D
 
To sam i ja primetio odavno...nema nekih starih forumasa...a svakim danom nicu neke nove `zvezdice`....
Neki se i odrze,neki `propadnu` za veoma kratko vreme...kao na estradi...:D

malo sam "istrazivao" koliko je forumasa starijih od dve godine, steta sto ih ne mogu na temi nabrojati
mislim da je srednji vek jednog forumasa oko godinu i po dana. vazi za one zdrave, ovi bolesljiviji ne izdrze ni pola godine.
 
malo sam "istrazivao" koliko je forumasa starijih od dve godine, steta sto ih ne mogu na temi nabrojati
mislim da je srednji vek jednog forumasa oko godinu i po dana. vazi za one zdrave, ovi bolesljiviji ne izdrze ni pola godine.

Vecina ovih "politicara" nikad nije kliknula na drugi podforum osim ovog. ;)
Interesuje me sta bi radili da nema "politike". :)
 
..zabava,knjige,pozoriste...umetnost.Ne vole svi kopanje ociju,ratove,ovo je moje,ono je tvoje,mars iz mog dvorista itd.itd.Oce ljudi malo da pobegnu od realnosti.A politika bas i nije pravi pdf za to.

rekao bih da gresis.politika je pf.koji totalno ispunjava svakog forumasa, nebitno da li on preferira humor, knjige, film, pozoriste, sex, muziku, fudbal, travnate proplanke.... o svemu tome ima tema na ovom forumu. sve je razlog da seotvori tema i da se raspravlja na forumu. voleo bih da pokusas da mi navedes nesto sto nije bila tema na ovom univerzalnom pf.
 
gledam na ovom pf. politika, vecina je novoprdoslica. mozda oko 15 do 20 % cine stari forumasi, medju kojima racunam i sebe, a pod starim recimo da se racuna forums sa minimum dve godine prezivljavanja na krsti. i interesujeme, sta mislite koliki je prosecan zivot forumasa na krsti? i da li je ovde kraci nego na drugim pf.?ako jeste, koji je razlog?
znaci tema dez ikakve veze sa kosovom, makar direktne, tema koja ne zahteva da se ista dokazuje, nemapotrebe za linkom, iznosite svoje misljene, ili da budem precizan tzv. misljenje. idemo.

Vi cete svi da odete a ja cu uvek biti tu. :D Isto k'o i Srbi na Kosmetu. :mrgreen:
 

Back
Top