Pitanje za zenski pol

da li mislis da taj pastuv moze da rezonuje, da li mislis da vise ceni, da vise voli? da je bolji u seksu od ovog drugog? da li je takva sposobnost bolja od recimo sposobnosti da budes sa tom jednom sa kojom se seksas i da ne razmisljas o drugoj rupi? da li su ovi "manje nesposobni" muskarci verniji ljudi od ovih "pastuva", moze li mi neko to reci?

odakle ideja da pastuv ne moze da voli
od kad je nemoguce da ima dobru kitu da je ebacki sposoban i da moze i da voli
bre unuc mojne idemo u neke krajnosti, ja sam mlado devojce i kompatibilna sam sa pastuvom...sta ce mi neki kome treba drnadam alatku pola sata da bi proradilo...sta kao pre upotrebe promuckati...volem bre kad osetim tvrdo u pantalonama ....a ljubav nema vez sa sposobnostima kite....mojne da mesas neizivljenog novopecenog ebaca koji mora da ga gura u sve sto vidi i normalnog momka ebacki sposobnog
 
odakle ideja da pastuv ne moze da voli
od kad je nemoguce da ima dobru kitu da je ebacki sposoban i da moze i da voli
bre unuc mojne idemo u neke krajnosti, ja sam mlado devojce i kompatibilna sam sa pastuvom...sta ce mi neki kome treba drnadam alatku pola sata ....a ljubav nema vez sa sposobnostima kite....mojne da mesas neizivljenog novopecenog ebaca koji mora da ga gura u sve sto vidi i normalnog momka ebacki sposobnog
:mrgreen:
 
odakle ideja da pastuv ne moze da voli
od kad je nemoguce da ima dobru kitu da je ebacki sposoban i da moze i da voli
bre unuc mojne idemo u neke krajnosti, ja sam mlado devojce i kompatibilna sam sa pastuvom...sta ce mi neki kome treba drnadam alatku pola sata ....a ljubav nema vez sa sposobnostima kite....mojne da mesas neizivljenog novopecenog ebaca koji mora da ga gura u sve sto vidi i normalnog momka ebacki sposobnog

jos jedno pitanje za tebe i necu vise... koliki je (u procentima) odnos izmedju "ebacki sposobnog momka" i svih ostalih... po tebi? 1 : 100, 1 : 1000, 1 : 10 000 ?
 
dmsn51l.jpg

:mrgreen:
 
znaci ovima sto se sporije dize kita treba da ostanu sami do kraja zivota? :) "sta ce mi neki kome treba da drndam alatku pola sata" hahahaha, pa jel to toliko lose? sta je tu strasno? sta ako je taj kome treba da drndas alatku pola sata decko iz tvojih snova? znaci kakav se samo pozeleti moze? sto lazes da ne bi takvog, drndala bi mu alatku dva sata a ne pola, cccc...
 
znaci ovima sto se sporije dize kita treba da ostanu sami do kraja zivota? :) "sta ce mi neki kome treba da drndam alatku pola sata" hahahaha, pa jel to toliko lose? sta je tu strasno? sta ako je taj kome treba da drndas alatku pola sata decko iz tvojih snova? znaci kakav se samo pozeleti moze? sto lazes da ne bi takvog, drndala bi mu alatku dva sata a ne pola, cccc...

pa dobro ti pitas da biramo, moze da bude i "decko iz snova" i da je dobar ebac....sve moze :zper:
 
Koga vise "cenite", muskarca kome se digne na vase trepkanje okicama ili musko oko koga treba malo vise truda, kome se sporije dize?
I da li seks sa ovim drugim muskarciam u proseku traje duze nego sa ovim, prvim? :)

(da, dize mi se sporije, provalili ste me po ko zna koji put) :)

:dash:

dadada...ovom što se teže diže, teže se digne, al može da je8e 3 dana...
...što će reći...je8ač si, unuk...
 

Back
Top