Obrnuto ogledalo-starije zene i erotika

Izvini da li ti znaš šta su to starije žene?
I prošla tema je bila o postavljanju, da ne kažem vulgarnih, slika koje devojčice od 15-16 godina stavljaju na svoj profil na FB a čak je i tema bila na tinejdžerima ‚‚kako postati FB kurwa‚‚ ako se ne varam.E o tome se radilo na prošloj temi ako ti je ta sitnica promakla.

zvoncalo,daj smiri se
i ne napadaj.
znam o cemu je bila tema,ali isto tako,kao shto ima vulgarnih slika devojcica od 16,ima i vulgarnih slika od onih i sa 30. samo ja ovu temu nisam pokrenula da bismo pricali o slikama tih sa 30,vec generalno ponashanje,kad se neka....zena u najboljih godinama { Luna :cmok: } oblaci i ponasha kao te od 16.
 
Blajbi zavisi od uzrasta iz kog se posmatra...

Ja smatram da je normalno da zene svih uzrasta kupe isti komad odece i da je jedino pitanje kako ce ko uklopiti i prilagoditi isti sebi...ne vidim sta je to ok na devojci od 16 godina sto je skaradno na starijim...zavisi samo od uklopljenosti...na primer sada na trbusnom plesu sve devojke nose topove i helanke...i one od 14 godine i jedna zena od 46 a kako samo ta teta izgleda...fantasticno...
 
želja za večnom mladošću, preterana i bez trunke ukusa...

hint: Neda Ukraden

hahaha,da,slazem se sa tobom...imas dva tipa tih sto ne znaju da se ponasaju u skladu sa godinama...Prve su one koje su i kao klinke bile malo droljaste,pa to vuku sa sobom ceo zivot,a ove druge su one koje polude kad omatore,jer odjednom zele sve ono sto nisu radile u mladosti...Smatram da sve godine nose neku car i lepotu,ali kad neko nema stila,dzaba sve...
 
Poshto ima tema o mladim devojkama koje se eksponiraju,pa sam u nekom svom postu napomenula da je meni gore kada se zena od 30 ponasha i ima iste tipove previshe provokativnih slika,ili se previshe napadno oblaci,ukratko-da se ponasha kao shto se ponashaju neke devojke sa 16-17. I zanima me shta mislite o takvim zenama?
Dakle,ne pricam o modernoj,svesnoj sebe zeni koja se oblaci izazovno i zgodno ,vec o onima koje preteruju,na isti nachin kao shto preteruju te devojke od 16-17.


tema nije shirenje mrznje prema starijim zenama,kao ona tema na muskarcima,znaju zene koja,tako da suzdzite se od termina ''raspala roba '' itd.

Ja ne razumem pitanje ovde. Wtf :eek:
 
zvoncalo,daj smiri se
i ne napadaj.
znam o cemu je bila tema,ali isto tako,kao shto ima vulgarnih slika devojcica od 16,ima i vulgarnih slika od onih i sa 30. samo ja ovu temu nisam pokrenula da bismo pricali o slikama tih sa 30,vec generalno ponashanje,kad se neka....zena u najboljih godinama { Luna :cmok: } oblaci i ponasha kao te od 16.

Dakle, ne valja kad se one od 16 oblace kao da imaju 16.
Takodje, ne valja ni kada se one od 30, u najboljim godinama, oblace kao da imaju 16.
Znaci da je generalno problem u oblacenju "kao 16"... :think:

Sve u svemu, magarac je onaj ko je skovao onu "sweet 16". :mrgreen:

Salu na stranu, ono sto moze izneti zena svesna sebe od 30 i kusur kad minimalisticki skinuta prolebdi Knezom, ne moze citav buljuk oskudno odevenih klinki...
Te je, je li, stvar individualne prirode. :mrgreen: Odnosno, neko ume, a neko ne...
 

Back
Top