Kako stici od NS-SD

dulebass

Domaćin
Poruka
3.337
Pozdrav svima. Putujem od Novog Sada do Smedereva, ali zbog radova na gazeli gledam da izbegnem Beograd. Zna li neko neki drugi put? Znam da moze da se ide NS-Zrenjanin-Pancevo-Smederevo, ali mi je mnogo daleko da idem do Zrenjanina. Zanima me konkretno da li je moguce prikljuciti se od Novog Sada negde na pola puta Zrenjanin-Pancevo, preko Tise, negde kod Titela? Ako iko zna, bio bih zahvalan.
 
Pozdrav svima. Putujem od Novog Sada do Smedereva, ali zbog radova na gazeli gledam da izbegnem Beograd. Zna li neko neki drugi put? Znam da moze da se ide NS-Zrenjanin-Pancevo-Smederevo, ali mi je mnogo daleko da idem do Zrenjanina. Zanima me konkretno da li je moguce prikljuciti se od Novog Sada negde na pola puta Zrenjanin-Pancevo, preko Tise, negde kod Titela? Ako iko zna, bio bih zahvalan.
Ne moraš do Zrenjanina. Iz Novog Sada na Perlez i gotovo izlaziš na put za Kovačicu, pa dalje Pančevo...Samo presečeš ZR put. Srećan put, nije ti lako.
 
Pozdrav svima. Putujem od Novog Sada do Smedereva, ali zbog radova na gazeli gledam da izbegnem Beograd. Zna li neko neki drugi put? Znam da moze da se ide NS-Zrenjanin-Pancevo-Smederevo, ali mi je mnogo daleko da idem do Zrenjanina. Zanima me konkretno da li je moguce prikljuciti se od Novog Sada negde na pola puta Zrenjanin-Pancevo, preko Tise, negde kod Titela? Ako iko zna, bio bih zahvalan.


Moze preko Titela, ima dosta dobar put, odatle ides na Pancevo, pa do Kovina i onda samo predjes preko mosta. Putovao sam u par navrata tuda.
 
Hvala svima. Od Panceva do Smedereva znam, problem mi je od NS-a do Panceva. Videcu za neki od dva puta koji sta rekli. @Espanol, zasto kazes "nije ti lako"?

Moze li neko ko je iz Novog Sada da mi kaze gde se izlazi iz grada da bih dosao do puta za Titel ili Perlez? Ja znam samo za izlaz na Petrovaradin i autoput za Beograd.
 
Poslednja izmena:
Hvala svima. Od Panceva do Smedereva znam, problem mi je od NS-a do Panceva. Videcu za neki od dva puta koji sta rekli. @Espanol, zasto kazes "nije ti lako"?

Moze li neko ko je iz Novog Sada da mi kaze gde se izlazi iz grada da bih dosao do puta za Titel ili Perlez? Ja znam samo za izlaz na Petrovaradin i autoput za Beograd.
Pa nije lako svaki dan putovati toliko. Osim posla pogubiš i poprilično vremena u putu.
 
Evo ti pomoć do kraja. Nema dva predloga, ja sam samo stavio Perlez kao poslednju tačku odakle presečeš ZR put i nastaviš preko Farkaždina i Kovačice do Pančeva, Usput prođeš kroz Titel. Pogledaj na priloženoj karti. Ajd' pa srećan put!

2wdui49.jpg
 
juriš put za kać iz ns-a
samo pazi na put posle vilova dosta je loš na nasipu a imaš i jake krivine pre ulaza u perlez

samo sumnjm da ćeš brže stići , takodje gazela je prolazna bar sam je ja danas tri puta prešao
možda ti je bolje da se vratiš tim putem

svirni dvaput drugaricama kad budeš prošao pored njih ladno je a i sevap je
 

Back
Top