Kad žene popizde

Inspiracija za temu Raisa...z:mrgreen: mora da je pocastvovana

ali ne primjetim puno razlike po tome izmedju muzijaka i zenki...svi mi kad popizdimo podivljamo...samo je pitanje prag tolerancije sr*nja koji se opet razlikuje od osobe do osobe,bilo muzijaka ili zenke...
 
Stvara se lom i svi im se sklanjaju ( slučaj Raisa )
:zimag:

moja mama je tako mila osoba i draga i dobra je dušica, a tata je moj dobar čovek, nego voli nekada da je drka onako na sitno. keva obično to kulira onako dobra, ali brate...
kada se ona iznervira, pa momentalno mora da dohvati nešto da izlomi ili da uhvati tatu za gušu. poslednji put je išutirala sto u dnevnoj sobi, izlomila ga načisto. sad nemam astal u dnevnoj sobi.
 
Stvara se lom i svi im se sklanjaju ( slučaj Raisa )
:zimag:

Uh da, desilo mi se par puta u zivotu:zstidljivko:...uvek nakon duuuuuugog cutanja...svaki put sam bila poput razjarenog pekinezera, znate ono kada mu odari pena na njuskicu, obicno se desava nakon klisea, ja hocu da odem, on mi ne da, zatvara vrata da ne izadjem itd...onda mi se smrkne ispred ociju pa ko ziv ko mrtav:zimag:...razresice se tada ili nikad:zelenko:, mahom se prepadnu jer valjda ne ocekuju, mogla bih da to kvalifikujem i kao nuznu odbranu, da me je lepo pustio da izadjem iz sobe nista se ne bi dogodiloz:plez:...
 
jooj, ne bi niko voleo da vidi kad sam ja besna.. uhhh... oni koji me poznaju dobro, znaju da treba samo da se sklone ili ne obracaju paznju dok se ne smirim.. jer je to uzas.. siktim prosto, vristala bih...


ali uvek sacekam da me prodje bes pa resavam taj problem... retko dozvoljavam sebi da uradim nesto kad sam besna odnosno da preduzmem nesto povodom toga, jer znam da nece izaci na dobro..

ali sve u svemu, moramo nekad da imamo te nase histericne napade.. sta da se radi,..
 

Back
Top