Moze li da prodje 1 dan a da ovoga ne gledamo na TV-u

Yeb ote glavna vest na sajtu B-92 u zemlji i svetu je DA JE TADIC PRIMIO VAKCINU :hahaha:

Sutra mozemo da ocekujemo clanak o vrsti toalet papira koji Tadic koristi, i da taj toalet papir kojim Tadic brise dupe je mekan ko pamuk i ne ostavlja bubuljice na tadicevoj zadnjici.....

I tako svaki dan.

Sto kaze onaj jedan, kad otvorim frizider plasim se da iz njega ne iskoci Tadic.
 
Meni je ovo prilicno neumesno.*** predsednik treba da bude drzavnik u odelu,dostojanstven,ozbiljan,a ne da se seta treger majci po kabinetu i jos to da prenose televizije :roll: A to sto vrse propagandu vakcine,dzaba im.Oni mogu da 'ladno da prime vakcinu protiv ovog sezonskog gripa i da se slikaju

Pa prvo je bilo da ces morati da platis vakcinu 800 kinti,pa 400 ,pa sad je za DZ, a kako stvari stoje i koliko im je stalo da se narod vakcinise ne bi me cudilo da pocnu da placaju samo da primis vakcinu.z:)
 
hteo sam da otvorim topik u vezi vakcine, al neka ovako, ko nadje nadje.

da li je nekom palo na pamet da elita zeli poslusnike a ostale u bunar?

recimo da ima takve namere, sta bi ona uradila?

pa recimo, puste grip u opticaj, i to smrtonosan, puste propagandu da se treba vakcinisati, ali puste i buvu da je vakcina opasna.
i cak i stave malo opasnije supstance u vakcinu da se buva pretvori u slona.

i sta se desi?

poslusni se vakcinisu a disidenti ne.

ove druge pojede grip a prvi ostanu da slusaju mastera, jer su takvi kakvi su.

obicna hipoteza za razmisljanje.
ta kampanja protiv vakcina je mamutska, ne ide od usta do usta nego je plasiraju mas mediji.
sumnjivo malo a?

nisam primio vakcinu, najverovatnije i necu.
ali opet, treba biti na oprezu
 
Pa on je predsednik i logicno je da ga bude najvise na TV-u.Sa druge strane,mediji stvarno preteruju sa uvlacenjem u bulju doticnog

missim, sad je pitanje ko se kome uvuko.z:hm:

i ...nije logicno da javlja narodu kad god prdne jer to malo koga zanima...a jos manje je ljudi koji ce slediti njegov primer samo zato sto egzibicionishe na javnim glasilima

ta amerska skola koja od predsednika pravi vodju naroda u bolju buducnost...mozda pali kod njih nakih zatupljenih, ali ovde, jos uvek, na srecu...sve to njegovo trpanje u nas vidokrug, vise je smesno i sa primesama groteske.:bljak:
 
Malo komentara sa B92

e kad bi bila i neka vakcina protiv demagogije ... za naseg predsednika.
(draganzr, 30. decembar 2009 14:39)


Na stranu šta mislim o drugu predsedniku, to je njegova lična stvar da li se vakcinisao ili ne. Zašto bi to bila vest? Hoćemo li biti obavešteni i koju pastu za zube koristi?
(Dick Darlington, 30. decembar 2009 15:08)


bas me i nije briga, nek se mane reklamiranja, nek vodi brigu sto je narod gladan i hocemo nove izbore.
(DIMI, 30. decembar 2009 15:37)


Hoce li i Tadic od sada da ide unatraske k'o Tomica? Ili to ostaje rezervisano samo za drzavu?
(Nezeljena dejstva, 30. decembar 2009 15:50)


Našim političarima treba vakcina protiv ORG.KRIMINALA i KORUPCIJE !!!!!! Javite kada takva vakcinacija počne!
(Goran Milošević (Sd), 30. decembar 2009 16:15)
 

Back
Top