Zelena stranka u Srbiji

Swerdlow

Primećen član
Poruka
610
Gledala sam pre neki dan emisju Biseri kod Vanje Bulica na kojoj je gostovao Dragan Jovanovic, visoki intelektualac koji je bio predsednik stranke zelenih.

Govorio je o nuklearnom lobiju, kako Nemacka isporucije nuklearni otpad u zemlje treceg sveta, i da je otpad zavrsio i kod nas u Kladovu. Da su nase vlasti bile rekle da je to kao zbog radijacije, zbog postcernobilskog efekta, a da je to u stvari bio nuklearni otpad koji su nam uvalili. Kaze da su zbog nuklearnog lobija ubijeni mnogi lideri zelenih stranaka po evropi i jedna zena valjda iz srbije.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0_EKO
 
Gledala sam pre neki dan emisju Biseri kod Vanje Bulica na kojoj je gostovao Dragan Jovanovic, visoki intelektualac koji je bio predsednik stranke zelenih.

Govorio je o nuklearnom lobiju, kako Nemacka isporucije nuklearni otpad u zemlje treceg sveta, i da je otpad zavrsio i kod nas u Kladovu. Da su nase vlasti bile rekle da je to kao zbog radijacije, zbog postcernobilskog efekta, a da je to u stvari bio nuklearni otpad koji su nam uvalili. Kaze da su zbog nuklearnog lobija ubijeni mnogi lideri zelenih stranaka po evropi i jedna zena valjda iz srbije.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0_EKO

Onda neka vise prica o posumljavanju goleti i ivica puteva....

To je u Srbiji itekako vazna zelena tema.
 
Па могуће да јесте... :think: Мислим зашто не би било? Таквог се отпада ослободити на легалан начин, кошта папрено. Није ли боље увалити га у неку пропалу земљицу где неће дизати буку и ако умре по који локалац? :)
 
Uglavnom su ljudi širom planete prljava stoka i da nema zakona, svi bi bili prepljaveni otpadom.
To je problem i u Srbiji. Imbecili i ako postoje kontejneri za odlaganje smeća, to isto smeće odvoze van grada i bacaju ga po obradivim površinama. Zamislite snagu gluposti, da mesto napravi 20 koraka do kontejnera, pali auto i vozi se van grada da bi na neku njivu bacio smeće !!!
 
Dragan Jovanovic je takodje u toj emisiji pricao kako mu je Mira Markovic ponudila da udje u parlament i ponudila mu dva poslanicka mandata. On je rekao da je to odbio i tako je Vojislav Seselj usao prvi put u parlament. BIlo bi dobro da neko uploaduje emisiju.
 
Тачно, Зорица је била у ЈУЛ-у тада колико ми се чини... могуће да је овог " зеленка " сматрала за неозбиљнијег противника па као боље он да буде опозиција... :mrgreen: Шта знам, у сваком случају паметан потез, одбити Миру. :)
 
ali to je drugo, ona je valjda bila iz njihove partije ili bar simpatizerka, a Dragan Jovanovic i Seki su bili druga politicka opcija.

Daklem , on je odgovoran , sto je Seselj usao u Parlament .
Vidis , i u drugim drzavama , zelene stranke imaju istu ulogu . Pre svega , da razbijaju biracko telo . Da usitnjavaju parlamentarnu sliku i da destabbilizuju poziciju , il opoziciju . Ko im vise plati . A ako im neko spolja palti vise , onda mogu da rade na destabilizaciji Srbije .

Daklem , oplaneti ima ko da brine . Mi treba da brinemo nasu brigu . A jedina nasa briga po ovom pitanju treba da bude , da nikakv nuklearni otpad nikada ne ulazi u Srbiju , i nista vise od toga .
 
Daklem , on je odgovoran , sto je Seselj usao u Parlament .
Vidis , i u drugim drzavama , zelene stranke imaju istu ulogu . Pre svega , da razbijaju biracko telo . Da usitnjavaju parlamentarnu sliku i da destabbilizuju poziciju , il opoziciju . Ko im vise plati . A ako im neko spolja palti vise , onda mogu da rade na destabilizaciji Srbije .

Daklem , oplaneti ima ko da brine . Mi treba da brinemo nasu brigu . A jedina nasa briga po ovom pitanju treba da bude , da nikakv nuklearni otpad nikada ne ulazi u Srbiju , i nista vise od toga .

ne ne ne. Jovanovic nije hteo da ucestvuje u tome. I kaze da je sada cija preuzela kontrolu nad zelenima u nemackoj itd, ali nije uvek bilo tako. Zeleni su bili velika pretnja zapadnim tajkunima, zato su se i infiltrirali u njih i unistili im sve zasta su se borili. Sada su lakrdija, ali su im to napravili infiltracijom.
 
ne ne ne. Jovanovic nije hteo da ucestvuje u tome. I kaze da je sada cija preuzela kontrolu nad zelenima u nemackoj itd, ali nije uvek bilo tako. Zeleni su bili velika pretnja zapadnim tajkunima, zato su se i infiltrirali u njih i unistili im sve zasta su se borili. Sada su lakrdija, ali su im to napravili infiltracijom.

Aha . A sta se nas tice sta se desava u nemackoj po tom pitanju ?
Nas treba da interesuje samo ono sto se dotice Srbije . Pa ako se u Nemackoj desava nestio sto ce na Srbiju da utice bilo kako , onda treba da nas intersuje . A kao ne , onda ... imamo mi svojih briga .
 
Aha . A sta se nas tice sta se desava u nemackoj po tom pitanju ?
Nas treba da interesuje samo ono sto se dotice Srbije . Pa ako se u Nemackoj desava nestio sto ce na Srbiju da utice bilo kako , onda treba da nas intersuje . A kao ne , onda ... imamo mi svojih briga .
pa Dragan Jovanovic je rekao da je ubijen i neko iz zelenih kod nas. Sve je to isti nuklearni lobi koji ubija zelene.
 
pa Dragan Jovanovic je rekao da je ubijen i neko iz zelenih kod nas. Sve je to isti nuklearni lobi koji ubija zelene.

Pa Srbija nema ni jednu nuklearnu centralu .

Koliko znam , gradice se samo djerdap 3 , kao moderna reverzibilna centrala , bez pravljenja novog jezera na Dunavu . Kao takvi ,ne vidim , sto bi mi bili na meti bilo kakvog nuklearnog lobija .
dugorocno , oni nemaju intersa u Srbiji , a kratkotrocno , tek nema ni pomena o nuklearkama .

A vidis , ako neko oce malo da pljune po Srbiji , reci ce , ( opravdano) , da je Srbija prljava zemlja , za razliku od Slovenije , gde je priroda i te kako ocuvana .
A eto , oni imaju nuklearku .
Nit manje zemlje , nit vece nuklearne centrale . Kako to ?

Bice da je taj , koji je ubijen , ( ne znam ko je u pitanju) , nesto ceprkao globalno i po drugim drzavama , to jest da ga nije bas binula samo Srbija , nego je lamentirao sire .
 
Прво ми реци....
Шта је неко из Србије урадио....ЗА НУКЛЕАРНИ ЛОБИ....?
Па ћемо онда причати....шта чинити....ПРОТИВ ЛОБИЈА....;)
spalili su u Kladovu nuklearni otpad a nama su rekli da je to kobajagi zbog cernobila radijacija. Tako kaze Dragan Jovanovic, treba pogledati emisju jos jednom, nisam sve zapamtila.
 
koliko ja znam, postoji dogovor između država po kome, ni jedna zemlja ne sme da proda drugoj zemlji svoj nuklearni otpad...........konkretan slučaj desio se u Hilandiji kada je, brod, natovaren tim otpadom krenuo u Jugoslaviju.....jedan holanski novinar je to objavio i tovar je bio vraćen
 
spalili su u Kladovu nuklearni otpad a nama su rekli da je to kobajagi zbog cernobila radijacija. Tako kaze Dragan Jovanovic, treba pogledati emisju jos jednom, nisam sve zapamtila.

Комшиница од Баба Милунке, још пре четрдесет година
причала , како је видела марсовце, и нико јој није веровао...
Није имала никакав доказ.....
Има ли тај Јовановић неке доказе....мислим нека мерења на тој локацији
или слично....?;)
Ово ме интересује, јер сам и ја на неки начин у материји екологије...
Али ја кад хоћу нешто да нападнем...тражим од власти,
да она врши контроле и мерења, па ако иста то не чини,
онда ја покушавам доћи до података, на основу којих могу
покренути причу у скупштини општине...
 
koliko ja znam, postoji dogovor između država po kome, ni jedna zemlja ne sme da proda drugoj zemlji svoj nuklearni otpad...........konkretan slučaj desio se u Hilandiji kada je, brod, natovaren tim otpadom krenuo u Jugoslaviju.....jedan holanski novinar je to objavio i tovar je bio vraćen
eto vidis. Uradili na crno, uvalili nam otrov, a ljudi sto se bune otisle im glave, bar tako kaze Jovanovic u toj emisiji.
 
eto vidis. Uradili na crno, uvalili nam otrov, a ljudi sto se bune otisle im glave, bar tako kaze Jovanovic u toj emisiji.

Ма слушај...Свер....
Прихватам то што говориш....
Али ти људи који су настрадали имају своје име и презиме....
Крећемо од тога....ане ...НЕКИ ЉУДИ...;)
 
eto vidis. Uradili na crno, uvalili nam otrov, a ljudi sto se bune otisle im glave, bar tako kaze Jovanovic u toj emisiji.

ne sumnjam da naši to nisu dobro naplatili.......poznata je stvar, koliko je radioaktivnog đubreta Sloba *spakovao u Aleksinačke rudnike.........sve su to ilegalni poslovi........a kod nas nema te slobode, da kao onaj holanski novinar to objavi, ovde se, o'čas posla postavlja bomba pod prozor
 
Ма слушај...Свер....
Прихватам то што говориш....
Али ти људи који су настрадали имају своје име и презиме....
Крећемо од тога....ане ...НЕКИ ЉУДИ...;)
Dragan Jovanovic je spomenuo i ime i prezime tih osoba u emisiji ali ja nisam zapamtila. Prvi put sam cula da je postojala stranka zelenih u Srbiji i za Dragana Jovanovica pre neki dan u toj emisiji. Covek mi delovao pametno i produhovljeno i slusala sam ga do kraja. Mislila sam da ce neko uploadovati emisju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top