ili ona ili on

ladida

Zainteresovan član
Poruka
179
Sta biste vi uradile u sledecoj situaciji?
Vas decko, muz, ljubavnik koga mnogo, mnogo volite i pored koga ne vidite nijednu drugu musku osobu na svetu i zelite da ste sa njim do kraja zivota slaze vas nesto sitno i nebitno sto vas maltene uopste ne dotice... vasa drugarica, koja je (provereno) jedna dobra dusha, to igrom slucaja sazna i kaze vam... on na neki nacin sazna da ste to otkrili i naljuti se na vasu drugaricu i postavi pred vas izbor ili ona ili on.
Za koga biste se odlucili i kako biste sebi argumentovale takvu odluku?
Po mom misljenju to je jedna vrlo nezavidna situacija.:confused:
Bez obzira na bilo koja osecanja... gubljenje ijedne osobe iz zivota na glup nacin jako je tuzno.:(
 
ne bi mogao da me uceni na taj nacin,posebno ne za takvu glupost:confused:
znaci problem ne postoji u tom smislu
rekla bih mu "si ti bre normalan,prvo lazes a onda me ucenjujes" pa bih ga tako iskritikovala da bi morao da se brani a ne da mi prica nesto o drugarici


Potpisujem!



Mada, ako je ta sitna laž tako nebitna, što se on prvi pitanje oko toga?:think:

Lagaće opet, krupnije, a neće biti tu drugarice....
 
Моја сестра је пре неки дан прећутала мужу да је дала мало већу лову за козметику (није баш све пријавила).
Интересује ме како би одреаговала ако бих ја сад отишла о оцинкарила је мужу?:mrgreen:
И да ли би он био бешњи због њене лажи или би био срећнији због тога што има некога ко ће да прати његову жену и да му пријављује сваку ситницу? :mrgreen:
 
...niti sam volela da me drugarice obaveštavaju, niti sam radila isto...uvek mi je
to bilo bzvz skroz...:think:

...sve što me zanimalo uvek sam saznala na ovaj ili onaj način.....
...ako me slagao to sam znala....mogao je da se brani koliko hoće,
i što god se više branio, znala sam da je laž krupnija:mrgreen:
...nema šanse da me tako uceni...uostalom ni on meni ne polaže
račune sa kim se druži....ih koliko drugova mi se ne sviđa...:rtfm:
...na kraju krajeva...nikad ne bi ni rekla ko mi je rekao, kad i gde
ga je video, kako je nešto saznao, tako da ne bi mogao ni da me
uceni na takav glup način....:think:
 
Malo je cudno da nekom padne na pamet da te ucenjuje oko tako vazne stvari, mislim drugarica je postojala i pre njega, to je bukvalno pokusaj manipulacije, ne znam kako ti njemu delujes kad uopste ima herca da ti kaze tako nesto?:neutral:
 
Sta biste vi uradile u sledecoj situaciji?
Vas decko, muz, ljubavnik koga mnogo, mnogo volite i pored koga ne vidite nijednu drugu musku osobu na svetu i zelite da ste sa njim do kraja zivota slaze vas nesto sitno i nebitno sto vas maltene uopste ne dotice... vasa drugarica, koja je (provereno) jedna dobra dusha, to igrom slucaja sazna i kaze vam... on na neki nacin sazna da ste to otkrili i naljuti se na vasu drugaricu i postavi pred vas izbor ili ona ili on.
Za koga biste se odlucili i kako biste sebi argumentovale takvu odluku?
Po mom misljenju to je jedna vrlo nezavidna situacija.:confused:
Bez obzira na bilo koja osecanja... gubljenje ijedne osobe iz zivota na glup nacin jako je tuzno.:(

kako uopste mozes da volis osobu koja te ucenjuje i trazi od tebe da odaberes
u stvari pitanje glasi da li si sigurna da tebe ta osoba toliko voli kad trazi od tebe da se nekog odreknes
uslovljavanje ucenjivanje....nije nesto sto cini ljubav i vezu stabilnom i dobrom....
ako sad pristanes na ucenu....mislis li da si se time obezbedila da toga vise nikad nece biti
sutra ce mu pasti na pamet da se odreknes neceg drugog...sto posle nikada vise neces moci da nadoknadis..sebe na primer
 
kako uopste mozes da volis osobu koja te ucenjuje i trazi od tebe da odaberes
u stvari pitanje glasi da li si sigurna da tebe ta osoba toliko voli kad trazi od tebe da se nekog odreknes
uslovljavanje ucenjivanje....nije nesto sto cini ljubav i vezu stabilnom i dobrom....
ako sad pristanes na ucenu....mislis li da si se time obezbedila da toga vise nikad nece biti
sutra ce mu pasti na pamet da se odreknes neceg drugog...sto posle nikada vise neces moci da nadoknadis..sebe na primer

Sve receno. Mogu da potpisem.
 

Back
Top