Ko vas najvise pali na forumu

blondi:
kosmopolit:
blondi:
Gazdarica:
Hehehe, zasto sam znala da ces njega izabrati... :lol:
izgleda si me jedina upoznala ili bolje re?eno prokužila ,-)
pa sta sad ..da ti se javi posmatrac ili vatrogasci :roll:
joj kosmo nekad tako lupiš u prazno... pro?itaj temu iz po?etka... ne pri?a se o sexualnom paljenju!

ufff :roll:
paljenje je paljenje ...
a gde ima dima tu ima i vatre
a gde ima vatre tu mora i biti nekoga da to ugasi ...

ja bar tako razmisljam :roll:
 
blondi:
Gazdarica:
Pa draga, ne znamo se mi od juce... Sinoc sam se bas prisjetila #dreamteam i #cetvorka, nakon sto se Vanja javio SMS-om... Heh, pozitivan je i dobro raspolozen kao i uvijek... :lol:
ahhhh moja vanjica :oops: ... pozdravi ga od mene i kisschina za njega može i liz :wink: (ipak je on poseban - zaslužio je poseban tretman 8) )
Da, on je poseban momak, koji zasluzuje poseban tretman... :lol:
Naravno da cu ga pozdraviti i prenijeti mu sta si sve kazala... :lol:
Ludjak mi sinoc na kraju poruke poslao tacno 23 puse... Sto bas 23, ko bi ga znao... :roll: :lol:
 
vila_raviojla:
Ajd ja cu da probam da se vratim na temu ako me uopste primete,mnogo su se uozbiljili najednom :)

Da Al u pravu si kad kazes da je malo prejak izraz PALITI ali to za golicanje to stoji.... :lol:

Meni nadasve zanimljivi likovi ajd da pocnemo npr od Starog Lisca, koga nesto nema u poslednje vreme, pa Lord, ovaj blesavi Bundeva sto mu raste pa raste (he imam jednu slicku za tebe ) .....ma ne znam ni ja , svi oni koji sa stilom odgovaraju i tim nekim crnim humorom, oni koji ne vredjaju i nisu nevaspitani, oni koji dobro barataju recima i ne primaju se iz prve, i naravno oni uz cije komentare se cerekam ko blesava.

Princeza na poslu je bas raspisan lik (ovo mu dodje kao kompliment)a ima i krajnje originalan nick.
Gazdarica je naravno Gazdarica - ja da sam na njenom mestu pa ne znam bas da li bih imala zivaca za sve nas kao ona.

Ima ih jos ali ne volim ta nabrajanja .....da se neko ne uvredi.

Pozdravljam ekipu, jos danas radim pa odoh na odmor a onima koji ostaju - pa lepo se druzite,raspravljajte , smejte .......i tako to dalje, dok ne predjem u patetiku :wink:
:twisted: :twisted: :twisted: A mene si zaboravila ! :D :D :D
 
DON:
Ha,dobro ti pitanje,mada ima slicnog.Slicnog,ne istog.Nezahvalno pitanje to bre,hahahhahaha.....
Sta ja znam,mene licno te sto pale ne dolaze odavno.Ali njih znam ne samo sa foruma.A ovde,ovde,recimo ova Vila_Raviojla,pa Tajanstvena(pod uslovom da je stvarno zensko :oops: ),Princeza na poslu nije rdjava)mislim ne pise lose :lol: )a najvise...nema najvise nazalost.Sve je ovo samo pisanija :(

Zensko od glave do pete.Emotivna,zna sta hoce,bez predrasuda i zadovoljna svojim zivotom.
 
...da se dogovorimo....???
kloguck.gif
 

Back
Top