Quantcast

Ko vas najvise pali na forumu

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
tako je to sa mnom
ja uvek unapred sve lepo ugovorim ona to potpise pa tek onda
pa vidite sta se desava Kobi Brajanu,
kresnuo tip curu koja je radila na recepciji pa sad mu ona to vraca
moze tip da zaradi i dozivotnu
a zbog cega ja to sad vas pitam ?
danasnje su curice jako prefinjene i zato treba biti obazriv sa njima ( iz licnog iskustva )
e kad ona stavi potpis na parcetu hartije onda je sve drugacije, a jos je i svesna sta se zahteva od nje pa koja onda voli nek izvoli 8)

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
Gazdarica:
kosmopolit:
e kad ona stavi potpis na parcetu hartije onda je sve drugacije, a jos je i svesna sta se zahteva od nje pa koja onda voli nek izvoli 8)
Ma da, budi fin dok ona ne potpise, a onda si na konju, jer vise ne moras da glumis finocu, vec joj odmah mozes slobodno da pokazes ko je gazda u kuci...
Uh, grozim se ovakvog razmisljanja...
pogresno si to protumacila gazdarice
nisma mislio na brak , kad sam pomenuo parce papira
imam ja svoj dokumenat na PC-u za curice sa kojima spavam i to je samo za to vece . :wink:

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Gazdarica:
kosmopolit:
Ma da, budi fin dok ona ne potpise, a onda si na konju, jer vise ne moras da glumis finocu, vec joj odmah mozes slobodno da pokazes ko je gazda u kuci...
Covek je onaj isti i pre i posle potpisa samo vi nekad ne vidite ili necete da vidite ono sto treba, a posle krivite njega da se on posle potpisa promenio, covek se ne menja samo moze u pocetku da sakrije neke svoje negativne osobine i da ih prikaze kad za to dodje vreme. A na vama je da pre potpisa procenite da li da kazete da ili ne....Naravno to vazi i za nas muskarce..

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
a kad smo vec dotakli i tu temu u vezi braka i sudbonosnog da,onda ti mogu slobodno reci da to zene vise koriste
udaju se onda se opuste , ne vode racuna o sebi , o svom izgledu, stalno im nesto smeta
onda se porode , pa te onda jos i ucenjuju i detetom .......
ehhhhhhhhhhh zene :roll:

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Robinzon Kruso:
Gazdarica:
kosmopolit:
Covek je onaj isti i pre i posle potpisa samo vi nekad ne vidite ili necete da vidite ono sto treba, a posle krivite njega da se on posle potpisa promenio, covek se ne menja samo moze u pocetku da sakrije neke svoje negativne osobine i da ih prikaze kad za to dodje vreme. A na vama je da pre potpisa procenite da li da kazete da ili ne....Naravno to vazi i za nas muskarce..
Pazi Robi, ja sam i pricala o glumi, a ne o stvarnoj promjeni osobina... I u pravu si, obicno se ne vidi ili nece da se vidi... Imala sam jako ruzno iskustvo s tim... Covjek mi je skidao zvijezde s neba, dok nije mislio da da sam "pecena", a onda je izvratio kozun... Osjecala sam ja od pocetka da u njemu postoji nesto sto mi smeta, da sve nije onako kako izgleda, ali zarad svoje sebicnosti (uzivanja da neko toliko titra oko mene, a da se ja pri tom kao djubre mogu ponasati prema njemu), dozvolih da se prica nastavi, dok nije stigla do tacke koju vec pomenuh... Skupo sam platila i placam, za to...

Princeza na poslu

Zainteresovan član
Poruka
172
kosmopolit:
a kad smo vec dotakli i tu temu u vezi braka i sudbonosnog da,onda ti mogu slobodno reci da to zene vise koriste
udaju se onda se opuste , ne vode racuna o sebi , o svom izgledu, stalno im nesto smeta
Oh da... Redom smo takve...
To, dragi nikad i nisu bile zene, nego domacice.

Lens

Primećen član
Poruka
703
Princeza na poslu:
kosmopolit:
Oh da... Redom smo takve...
To, dragi nikad i nisu bile zene, nego domacice.
A sta su domacice? Cuo sam da su i one zene. Molim te prosvetli me ako gresim 8)

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
pa vidis lens da je princeza na poslu
ona odmah svima nama stavlja do znanja , da je ona zena od karijere, moderna zena , emancipovana pomalo feminizirana i onda nam ovde prica o necemu.
a da je eto kojim slucajem bez posla e onda bi prica bila drugacija...
domacica :roll:

Princeza na poslu

Zainteresovan član
Poruka
172
kosmopolit:
ona odmah svima nama stavlja do znanja , da je ona zena od karijere, moderna zena , emancipovana pomalo feminizirana i onda nam ovde prica o necemu.
Mislim na domacicu u najgorem mogucem smislu reci, ne na zenu koja ne radi: to su zene koje se posle prve bracne noci skinu sminku i vise je nikad ne stave na sebe, u trudnoci kazu Ma ja sam trudna boli me uvo kako izgledam, posle porodjaja Ma ja sam bila trudna... Mislis li da imam vremena... U prodavnicu idu u pocepanoj trenerci i izguzvanoj majici, zaboga to je tu na 200m od kuce...
To su zene koje nisu zene... Nego njihov najgori oblik. Ne volim zene koje ne vode racuna o sebi, ne mislim da svi mi imamo para za extra skupu skminku i garderobu ali zna se kako treba da izgleda sto ljudi kazu negovana zena. Moja mama u 48 izgleda kao ima 43, a neke njene vrsnjakinje kao da imaju 58. Sa istim brojem dece, sa istim uslovima zivota. Sve ide iz glave.
Ps. a PRINCEZA NA POSLU znaci da vec imam nick Princeza i to mi je kod kuce.
PSS. Zena jeste feninizirana, cim je zena. Ne valja kad je muskarac feminiziran. Ti si mislio feministkinja! Greska u koracima!

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Princeza na poslu:
kosmopolit:
Mislim na domacicu u najgorem mogucem smislu reci, ne na zenu koja ne radi: to su zene koje se posle prve bracne noci skinu sminku i vise je nikad ne stave na sebe, u trudnoci kazu Ma ja sam trudna boli me uvo kako izgledam, posle porodjaja Ma ja sam bila trudna... Mislis li da imam vremena... U prodavnicu idu u pocepanoj trenerci i izguzvanoj majici, zaboga to je tu na 200m od kuce...
To su zene koje nisu zene... Nego njihov najgori oblik. Ne volim zene koje ne vode racuna o sebi, ne mislim da svi mi imamo para za extra skupu skminku i garderobu ali zna se kako treba da izgleda sto ljudi kazu negovana zena. Moja mama u 48 izgleda kao ima 43, a neke njene vrsnjakinje kao da imaju 58. Sa istim brojem dece, sa istim uslovima zivota. Sve ide iz glave.
Ps. a PRINCEZA NA POSLU znaci da vec imam nick Princeza i to mi je kod kuce.
PSS. Zena jeste feninizirana, cim je zena. Ne valja kad je muskarac feminiziran. Ti si mislio feministkinja! Greska u koracima!
Nazalost, mnogo je takvih zena... Gledam ih svuda oko sebe i ne mogu da shvatim kako uopste mogu da si dozvole da se srozu na sopstvenu karikaturu...
Zaboga, nije zivot prestao ulaskom u brak... A one se upravo tako ponasaju - kao da su udajom zavrsile sve u zivotu sto su imale... Kao da tim cinom prestaju da budu ZENE...

al

Početnik
Poruka
23
Princeza na poslu:
Dobro sad znamo koga sta ne pali...
Kontra tema...
Ipak...
Nema nikog novog da kaze nesto na ovu temu pa da raspravljamo o tome.

Ja postavio pitanje a nisam dao odgovor.
Naravno.... Princeza i Gazdarica.
Mozda je "pale" ovako preko neta pomalo i tezak izraz ali da zagolicaju mastu, ooooooooooooo i te kako. :wink: :wink: :wink: :wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.