Prorok - veći od najvećeg!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
x27848189001197739997.jpg
 
Dakle da ponovim na dobrovoljnom pokusnom kunicu appelu-

Nikada vise psiho efekata,koji su i dana danas ostavili poremecaje kod dosta ljudi.

I jos........

I opet.....jak je onaj covek koji je u stanju da prizna da je gresio(ondosi se iskljucivo na dosmanlije),ali ta sorta je toliko sujetna da ce nas ta sujeta odvuci tamo gde je presednik i rekao.

Sujeta,sujeta i samo sujeta ;)
 
Dakle da ponovim na dobrovoljnom pokusnom kunicu appelu-

Nikada vise psiho efekata,koji su i dana danas ostavili poremecaje kod dosta ljudi.

I jos........

I opet.....jak je onaj covek koji je u stanju da prizna da je gresio(ondosi se iskljucivo na dosmanlije),ali ta sorta je toliko sujetna da ce nas ta sujeta odvuci tamo gde je presednik i rekao.

Sujeta,sujeta i samo sujeta ;)

Drugare, meni su svi isti... Tu se razlikujemo. Ja priznajem grešku (mada i nisam pozvan za to) i jednih i drugih. Ti govoriš samo o grešci drugih. Ko je tu onda sujetan?
 
Drugare, meni su svi isti... Tu se razlikujemo. Ja priznajem grešku (mada i nisam pozvan za to) i jednih i drugih. Ti govoriš samo o grešci drugih. Ko je tu onda sujetan?

Ti,al si na putu da se izlecis.
Stavise pre bih rekao da si skoro izlecen :)
Na tebe se odnosi samo ovo-

Nikada vise psiho efekata,koji su i dana danas ostavili poremecaje kod dosta ljudi.

Znaci samo fleshbekovi........procice :);):mrgreen:
 
Godine 2030 svet ce zadesiti ogromni problemi manjka hrane , vode , prenaseljenosti planete , ucmalosti , nestanak nafte , globalno zagrevanje i ogromne politicke , vojne i ekonomske tenzije koje ce se zavrsiti nuklearnim ratom koji ce zbrisati 50% zivota na planeti zemlji .

Ako se ovo prvo prorocanstvo ne ispuni (ako se covecanstvo urazumi) sledi :

Dan kada ce se covecanstvo udruziti i zajedno ce dugo slaviti taj dogadjaj posle kojeg nece postojati tradicionalnih drzava i tradicionalnih nacija i mnoge druge stetne tradicije ce nestati . Postojace samo ljudi a njihova otadzbina bice planeta zemlja .

Zao mi je sto necu biti deo tog raja na zemlji o kojima su mnogi drugi proroci pricali poput Tarabica , jer su oni taj raj smestili iza velikih promena , a promene su uvek odumiranje starog i radjanje novog - boljeg , lepseg , razumnijeg , savrsenijeg .
 
Ti,al si na putu da se izlecis.
Stavise pre bih rekao da si skoro izlecen :)
Na tebe se odnosi samo ovo-

Nikada vise psiho efekata,koji su i dana danas ostavili poremecaje kod dosta ljudi.

Znaci samo fleshbekovi........procice :);):mrgreen:

Ma ne satanizujem ja Slobu, bre... Samo tvrdim da je vodio veoma rizičnu i tvrdoglavu politiku. Ne ulazim u njegove namere, jer su nebitne... Znaš onu "Put do pakla može biti popločan dobrim namerama"? ;)

Sloba je zasrau stvari, loše procene je napravio; i danas ovima koji nas vode nije teško da završe njegov rad, samo treba da okreče ono što je on izgradio (ili da očiste ono što je srušio, bolje tako)...
 
Ma ne satanizujem ja Slobu, bre... Samo tvrdim da je vodio veoma rizičnu i tvrdoglavu politiku. Ne ulazim u njegove namere, jer su nebitne... Znaš onu "Put do pakla može biti popločan dobrim namerama"? ;)

Sloba je zasrau stvari, loše procene je napravio; i danas ovima koji nas vode nije teško da završe njegov rad, samo treba da okreče ono što je on izgradio (ili da očiste ono što je srušio, bolje tako)...

Ma kakve Sloba ima veze sa tvojim viziJonarskim (ne)sposobnostima :dontunderstand:

Nemo da spamujes sopstvenu temu :rtfm:

p.s-da dodam,lupas gluposti naravno.

Moderacijo, nemoj se svađamo!!! :hahaha:

I?sta bi sa vizijama.............eeeeeeee :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top