Ne može čovek od vaših kompleksa ni da nauči nešto od vas...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
E, baš mislim ono... doslovno.

Ima tako pametnih momaka, od mudrih do visoko inteligentnih, ali taj takmičarski duh je toliko žalosno izražen da ne može čovek ni da pokuša da čestito razgovara s njima.

Apsolutno me ne zanima da li si i koliko pametniji, informisaniji, lepši, bolji, vredniji, kvalitetniji od mene, počeli smo, čini mi se, o nečemu da pričamo...?? :confused:

Što ste takve bebe? Gubite ono malo autoriteta/poštovanja što ste, eventualno, stekli svojim intelektom, ukoliko ga posedujete.
 
E, baš mislim ono... doslovno.

Ima tako pametnih momaka, od mudrih do visoko inteligentnih, ali taj takmičarski duh je toliko žalosno izražen da ne može čovek ni da pokuša da čestito razgovara s njima.

Apsolutno me ne zanima da li si i koliko pametniji, informisaniji, lepši, bolji, vredniji, kvalitetniji od mene, počeli smo, čini mi se, o nečemu da pričamo...?? :confused:

Što ste takve bebe? Gubite ono malo autoriteta/poštovanja što ste, eventualno, stekli svojim intelektom, ukoliko ga posedujete.

Svako ko je probao da odraste, uverio se da je najlepše biti beba.
Autoritet/poštovanje se ne mogu izgubiti kad zbog neposedovanja dovoljne količine intelekta nisu ni mogli biti stečeni.
Imaš li još pitanja? Nadam se da si zadovoljnima odgovorima, pošto ne verujem da od nas očekuješ neke visprenije umne tvorevine. :mrgreen:
 
Pa sta rade zene nego vecito pokusavaju da ostanu devojcice.
Ne samo zbog sminke, vec da muskarac pokaze paznju, taj prikaz udovoljavanja njihovoj slici koji je u 90% slucajeva emuliranje necega sto je zelela ili radila dok je bila mala devojcica.

Nego kad je otvorena ova knjiga utisaka sa prijavom kompleksiranih muskaraca od kojih ne moze da se nauci, obavezno mora da se javim i upisem....toliko cesto sam dobijao titulu najvece srpske svinje i seljaka od lexe da je neizostavno biti nepomenut pri otvaranju ovakvog pregleda srpske uzvisene misli.
 
E, baš mislim ono... doslovno.

Ima tako pametnih momaka, od mudrih do visoko inteligentnih, ali taj takmičarski duh je toliko žalosno izražen da ne može čovek ni da pokuša da čestito razgovara s njima.

Apsolutno me ne zanima da li si i koliko pametniji, informisaniji, lepši, bolji, vredniji, kvalitetniji od mene, počeli smo, čini mi se, o nečemu da pričamo...?? :confused:

Što ste takve bebe? Gubite ono malo autoriteta/poštovanja što ste, eventualno, stekli svojim intelektom, ukoliko ga posedujete.

Nego možeš li nam dati primer za taj takmičarski duh, kako se to manifestuje ...
 
E, baš mislim ono... doslovno.

Ima tako pametnih momaka, od mudrih do visoko inteligentnih, ali taj takmičarski duh je toliko žalosno izražen da ne može čovek ni da pokuša da čestito razgovara s njima.

Apsolutno me ne zanima da li si i koliko pametniji, informisaniji, lepši, bolji, vredniji, kvalitetniji od mene, počeli smo, čini mi se, o nečemu da pričamo...?? :confused:

Što ste takve bebe? Gubite ono malo autoriteta/poštovanja što ste, eventualno, stekli svojim intelektom, ukoliko ga posedujete.

evo ja nisam ni pametan ni mudar ni visoko inteligentan, al vole me zene ljepshe od brene :))))
 
Pa sta rade zene nego vecito pokusavaju da ostanu devojcice.
Ne samo zbog sminke, vec da muskarac pokaze paznju, taj prikaz udovoljavanja njihovoj slici koji je u 90% slucajeva emuliranje necega sto je zelela ili radila dok je bila mala devojcica.
Zapravo oba pola traže pažnju, samo na različite načine. A da li je to neki pokušaj imitacije detinjstva, ne mogu reći. Pre bih rekla da je u pitanju nadoknađivanje.

Al kao što rekoh, samo način ispoljavanja čini da izgleda kao da žene u tome prednjače.
 
ne priča se, lexo, sa svim devojkama na isti način, niti su teme iste.....ša ti misliš, zbog čega..??
Upravo u tome je problem. Treba da insistiram sledeći put da pričamo o rodbini, komšiluku, zaostalim ispitima i sl. i tako svaki put :zaljubljena: pa ću, izgleda, izbeći napade iskompleksiranosti kada im kažem da postoje neke stvari koje jednostavno ne pišu na internetu nego mora da se pročita ta i ta knjiga.
 
Nego možeš li nam dati primer za taj takmičarski duh, kako se to manifestuje ...
Partija šaha. Čast retkim izuzecima, vrlo vam je teško da gubite. Verovatno tim pre što sam žensko.

OK, ni ja ne volim da gubim, ali to ne znači da ću tokom cele partije da insistiram na tome kako ću da ga prebijem i kako sam bolja i pametnija i sve tako nešto divno :kafa: niti znači da ću da likujem kad/ako ga dobijem, i da mu objašnjavam koji je potez povukao loše, pa sam propustila da ga, bože, brzim skokom matiram uz dim od cigare, i odjašem ka zalasku sunca.
 
а ја мислио нешто у вези струке па старији колега наће да пренесе знање.
јел краду фигуре, такнуто макнуто и те форе?
A, hoće da prenesu znanje, ali to ne znači da će mi posle dozvoliti da ga primenjujem :neutral:

Neće da priznaju poraz. Mislim, nema šta ni da priznaju, to je igra, samo ne razumem pravdanje posle toga..... Šah je, inače, samo primer.
 
Partija šaha. Čast retkim izuzecima, vrlo vam je teško da gubite. Verovatno tim pre što sam žensko.

OK, ni ja ne volim da gubim, ali to ne znači da ću tokom cele partije da insistiram na tome kako ću da ga prebijem i kako sam bolja i pametnija i sve tako nešto divno :kafa: niti znači da ću da likujem kad/ako ga dobijem, i da mu objašnjavam koji je potez povukao loše, pa sam propustila da ga, bože, brzim skokom matiram uz dim od cigare, i odjašem ka zalasku sunca.

Kazi, svetli sam primer :)..
Pa dobro, bar u tome, ne zalazimo sad u druge detalje..
 
е видиш, кад одеш у војску приметићеш да момци са села много боље играју шах од градске деце, иако најчешће имају само основну школу. па кажу, слаб си бре ти београђанин, нећу стебе више диграм.

Cak i u civilnoj? :think:
 

Back
Top