Ne može čovek od vaših kompleksa ni da nauči nešto od vas...

A, hoće da prenesu znanje, ali to ne znači da će mi posle dozvoliti da ga primenjujem :neutral:

Neće da priznaju poraz. Mislim, nema šta ni da priznaju, to je igra, samo ne razumem pravdanje posle toga..... Šah je, inače, samo primer.

Ako sam te dobro razumeo, ti si otvorila temu zato što neki likovi koje si odrala u šahu neće da sportski priznaju poraz? :hahaha:

Svakoj ženi je jedna sisa manja od druge. I što su manje to se bolje primeti.

To da su žene očigledno iskompleksirane, pre svega fizičkim, nije nikakvo iznenađenje. Ali to je samo površinski i mnogo manje štetno po samu osobu nego ovo vaše. Ja sam zapravo iznenađena količinom kompleksa koji vrište u vama. Baš baš.

Uostalom, sama sam kriva, ko se prvi busa da ga je priroda programirala da bude najopasniji ker u čoporu :kafa:

Po ceo dan ne radite ništa drugo nego se uSpoređujete sa ostalim muškarcima. A sad ste počeli i sa ženama.

:lol: i ja sam za to da se muskarci izmene i da im jedino bude stalo da nam sluze, da im nista drugo ne pada na pamet

Ja sam zapravo iznenađena količinom kompleksa koji vrište u vama. Baš baš.

Uostalom, sama sam kriva, ko se prvi busa da ga je priroda programirala da bude najopasniji ker u čoporu :kafa:

Po ceo dan ne radite ništa drugo nego se uSpoređujete sa ostalim muškarcima. A sad ste počeli i sa ženama.
U kojim se ti muškim krugovima krećeš?:think::zper:

Ma,kad bi svi bili ''poslušni'' ne bi bilo problema
papucar.jpg

:lol: pa sta im zameras? zameras sto su takvi kakvi su
a zasto?
kazem ti i ja bih volela da im ni do ceg drugog nije stalo :rotf:

Pa i ja bih volela, kad je dečko u pitanju... recimo..... :rumenko:

Takav drug mi baš i ne treba, možda bi me malko i gušio.

Nije poenta u zameranju, nego u razmatranju te nove opservacije, u vezi njih. Znači, iznenađena sam, negativno. A sad, da li će zbog ove moje teme da se promene..... generalno..... nešto ne verujem, mada, ko zna :lol:

Prosto se nađem zblanuta, s vremena na vreme :eek: ono, ostanem bez teksta..... stalno neke opklade, neko prozivanje, neko izazivanje :eek: i super je to u određenoj meri kroz šalu :))))) mislim, verovatno to radim i sama (mada teško prva :roll: ) ali šta se dogodi kad izgube..... doslovno me izbegavaju......... ili isprozivaju i nastoje da izistinski ponize. I ja onda stvarno ostanem :neutral: eto, zblanuta sam. Više puta mi se to desilo u zadnje vreme, pa vas pitam jeste li vi svesni toga, missim, ako ste takvi, uopšte?

pa odgovorio sam-nije problem u njima nego u tebi
shta te boli qurac ako neko misli da je pametniji?
njegovo pravo a ako greshi i njegov problem
Pa da, ali ja sam odlučila da ignorišem tvoj glupi komentar jer nema veze sa temom.

Ne boli MENE **** što neko misli da je pametniji, nego NJIH boli **** jer misle da ja mislim da sam pametnija. Pa se ponašaju kao deca. I eto, otvorih temu o tome. Je l zabranjeno? :kafa:

pa nije zabranjeno lexo
al to shto ti neshto vidish na jedan nachin ne mora da znachi da je to tako
moze ali i ne mora

znachi mozda jesu takvi pa ih grize a mozda je i neshto drugo u pitanju:lol:
ja bi bio bash odushevljen u takvoj situaciji da je stvarno tako...missim gluplji se jedi ahahaha:lol:
super
Pa zato i otvaram temu, zaboga.

Al meni uopšte ne prija da se neko jede kad izgubi, ili kad nešto lupi pa shvati da nije u pravu, prija mi što sam u pravu, ali mi ne prija što se on sad oseća poniženo, nekako i mene bude blam. Znaš ono kad se neko izblamira u filmu pa i tebi prosto nekako bude neprijatno :neutral:

Cekaj malo Lexa
oces ti da porucis momcima da nema razloga da se brinu o svom znacaju kada su naspram zenske osobe
da su joj definitivno znacajni, cim su muskog roda
ako je to, onda sam napokon ukapirala temu
:eek:

Ne, nego da nisu glupi ako su izgubili partiju, ili ako ne znaju nešto baš savršeno, ili ako ispadnu glupi nekom prilikom..... i da to ne umanjuje moje (pa, valjda, ni tuđe) mišljenje o njima, njihovom izgledu, inteligenciji i svemu što im je bitno.....

To sve važi i za žene, ali nisam primetila da se one toliko štrecnu u opisanim prilikama, prave se da ništa nije bilo i ćute.....

Pa zato i otvaram temu, zaboga.

Al meni uopšte ne prija da se neko jede kad izgubi, ili kad nešto lupi pa shvati da nije u pravu, prija mi što sam u pravu, ali mi ne prija što se on sad oseća poniženo, nekako i mene bude blam. Znaš ono kad se neko izblamira u filmu pa i tebi prosto nekako bude neprijatno :neutral:

tvoj problem ako ti se djasvi umishljeni kreten
meni je jed takvih uzivanje:lol:

Lexa je skroz u fazonu da ugodi muškarcima:cool::):mrgreen:

pa ne sa pacerima, moraju da znaju da makar figure postave i, narafski, budu spremni da gube..el ona tražila da igraju?? nije....pa šta ima onda i da sedaju za šahovski astal.....e, i da im ona 3 minuta fore i opet, mučenicima, padne zastavica...i netje da priznaju da su paceri...e, jeje...je... ( :

Back