Raspad SFRJ


mislim da su slovenci definitivno pokazali karakter onih koji su ubijali talijane i bacali u fojbe napadom na djecu naoruzanu manevarskom municijom i to iz zasjeda. zato slovenski fasizam i sovinizam nikada ne smije biti zaboravljen u srbiji jer je identican drugim sovinizmima na balkanu

tema je drek, prozvakana 11 miliona puta kroz milion drugih tema, al ajd
 
mislim da su slovenci definitivno pokazali karakter onih koji su ubijali talijane i bacali u fojbe napadom na djecu naoruzanu manevarskom municijom i to iz zasjeda. zato slovenski fasizam i sovinizam nikada ne smije biti zaboravljen u srbiji jer je identican drugim sovinizmima na balkanu

tema je drek, prozvakana 11 miliona puta kroz milion drugih tema, al ajd

Slovenci su krivi za sve :hahaha:
 
Ajde da cujem razmisljanja..

Razhebale su je cetnicki i ustaski emigranti koje je podsecala koliki su sljam i jedni i drugi, a kumovala im je Zapadna Evropa, jer je jugoslovenstvo bilo snazna inspiracija i temelj za razvoj panslavizma.

Dakle, da su hteli, mogli su odavno da nas imaju kao deo Evropske Unije, ali ujedinjeni Juzni Sloveni koji bi lako mogli da se povezu sa drugim evropskim slovenskim narodima putem panslovenske ideje, bi svi zajedno mogli da jashu ove danasnje Zapadne Evropljane koji nam kroje kapu.

SAD kao SAD, gde se talasa i ima krize- ima i zarade. Za njih je to bio cist posao.

Za ostalo se ne znaju detalji, ali mogu sa sigurnoscu da tvrdim ko je dokrajcio Jugoslaviju.

http://forum.krstarica.com/threads/308070
 
mislim da su slovenci definitivno pokazali karakter onih koji su ubijali talijane i bacali u fojbe napadom na djecu naoruzanu manevarskom municijom i to iz zasjeda. zato slovenski fasizam i sovinizam nikada ne smije biti zaboravljen u srbiji jer je identican drugim sovinizmima na balkanu

tema je drek, prozvakana 11 miliona puta kroz milion drugih tema, al ajd


hahaha koja ....

ne mislim nego sam siguran da posamezniki srbskog društva uvjek su i još dokazujejo da su
što sam več rekao.

u fojbama više je njemca i slovenca nego taljana
zašto misliš da se ni jedna fojba ne otvori ?

ali smješno što je 2/3 fojba bilo u HRVATSKOJ istri

baš si srbo
 
mislim da su slovenci definitivno pokazali karakter onih koji su ubijali talijane i bacali u fojbe napadom na djecu naoruzanu manevarskom municijom i to iz zasjeda. zato slovenski fasizam i sovinizam nikada ne smije biti zaboravljen u srbiji jer je identican drugim sovinizmima na balkanu

tema je drek, prozvakana 11 miliona puta kroz milion drugih tema, al ajd


hahaha koja ....

ne mislim nego sam siguran da posamezniki srbskog društva uvjek su i još dokazujejo da su
što sam več rekao.

u fojbama više je njemca i slovenca nego taljana
zašto misliš da se ni jedna fojba ne otvori ?

ali smješno što je 2/3 fojba bilo u HRVATSKOJ istri

baš si srbo

Slusaj Mangupe, u buduce klikni na dugme na kome pise Citiraj .!
 

Back
Top