farbanje kose

Mene Keune proizvode unište totalno .. ! Jednostavno ih moja kosa ne voli ..
Inace ova mi je okej ..

palette.jpg

moze li iz skroz cr e prorodne da izvuce tu nijansu???
 
Ja sam se prosle nedelje prvi put ofarbala u L'orealovu Excellence 10 nijansa 5.15 kesten cokolada,a bila sam bas tamno smedja.Nije mi se svideo crvenkasto bakarni odsjaj na korenu kose,koji se sada lagano vec ispira.Jako je lepa boja za nekog ko je svetao,i kosa izgleda neverovatno mekano,ali meni koja sam krenula sad u solarijum vise ne odgovara.Mislim da cu se ofarbati sada u neku tamniju boju,a tu cu birati L'oreal Casting farbe,jer vidim da mnogi govore kako im kosa izgleda tamnije od nijasne,sto mi se dopada.
 
Odlični su za malu promenu. Mnogo manje oštećuju kosu nego farba. Ja sam ih izvlačila jednom u 6 meseci, a preliv na 3 meseca. Naravno, ako ne želiš da ih izvlačiš opet, samo pustiš da izrastu, ako si ih izvlačila na prirodnu boju kose. Ali ako se farbaš, pa izvlačiš i pramenove, ne rešavaju ti pitanje izrastka.
 
Imam prirodno smedju kosu i volim svoju boju, samo zelim da je malo oplemenim. Ne bih zelela da izgledam smesno ako mi se ne dopadnu pa prestanem da ih izvlacim, zato sam te pitala za iskustvo sa time. Hvala na strpljivom i detaljnom pojasnjenju :)
 
vec skoro 10 godina se farbam u crno, uglavnom sam koristila Palette ali me od nje pece koza glave zatim sam presla na Garnier ali boja mi se skoro nista ne prima,jedno vreme mi je wella odgovarala ali i ona se pokvarila vremenom, probala sam i Loreal Casting - jeste odlicna i boja i kvalitet kose nakon farbanja ali se JAKO brzo ispira ...i sada sam ocajna ...
Da li neko zna za neku farbu koja ima jaku boju ali da ne przi kosu i kozu glave ( kao sto to rade palette,100% color,keune itd...)
 
Ofarbala se perfect mousse farbama, nakon mojih glupih pokusaja i ideja da budem plavusa sad sam opet zakleta crnka, mogu da se kunem u farbe koliko su dobre, vec sam drugarice navukla na njih. Izdasne su, pola farbe mi je pokrilo celu kosu, ne ostecuju kosu, mada je moja prezdrava, boja i sjaj za 10. Cena oko 700.
 
Ofarbala se perfect mousse farbama, nakon mojih glupih pokusaja i ideja da budem plavusa sad sam opet zakleta crnka, mogu da se kunem u farbe koliko su dobre, vec sam drugarice navukla na njih. Izdasne su, pola farbe mi je pokrilo celu kosu, ne ostecuju kosu, mada je moja prezdrava, boja i sjaj za 10. Cena oko 700.

jel to ona kao pena? dal je moguce da je pola dovoljno, meni one obicne ni 2 nisu dovoljne za celu kosu.. :mrgreen:
 

Back
Top