"Kosovo je Srbija"

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Elem, opet sam uključila tv da uz kaficu pogledam šta se dešava u Skupštini i opet sam doživela šok.

Nisam slučajno odabrala naslov za svoju temu već sam ga doslovce prepisala sa
majice Aleksandre Janković, vatrenog patrijote iz Veljine stranke.

E sada, mnogima neće biti ništa čudno u tom naslovu, možda će samo ovlaš preći preko toga, ali ja ne mogu nikako.
Svi znamo na kojoj se televiziji stalno vrti ime Kosovo pa Kosovo i opet Kosovo i samo Kosovo, na B92 naravno i sada da sam zlurada kazala bi da je gospođa Janković potpala
pod uticaj imenovane televizije pošto ista ne poznaje ustavnu reč Metohija.

Elem, gospođo Janković, kome ste ostavili Metohiju ako je Kosovo Srbija?
 
Elem, opet sam uključila tv da uz kaficu pogledam šta se dešava u Skupštini i opet sam doživela šok.

Nisam slučajno odabrala naslov za svoju temu već sam ga doslovce prepisala sa
majice Aleksandre Janković, vatrenog patrijote iz Veljine stranke.

E sada, mnogima neće biti ništa čudno u tom naslovu, možda će samo ovlaš preći preko toga, ali ja ne mogu nikako.
Svi znamo na kojoj se televiziji stalno vrti ime Kosovo pa Kosovo i opet Kosovo i samo Kosovo, na B92 naravno i sada da sam zlurada kazala bi da je gospođa Janković potpala
pod uticaj imenovane televizije pošto ista ne poznaje ustavnu reč Metohija.

Elem, gospođo Janković, kome ste ostavili Metohiju ako je Kosovo Srbija?

Са питањем се у суштини слажем.

Оно с чиме се не слажем је што се ова тема користи за страначко препуцавање а још више што се користи за исмејавање националних интереса Србије. (види пост # 8)

Надам се, Зебро, да твој мотив за постављање ове теме није овај потоњи.
 
Са питањем се у суштини слажем.

Оно с чиме се не слажем је што се ова тема користи за страначко препуцавање а још више што се користи за исмејавање националних интереса Србије. (види пост # 8)

Надам се, Зебро, да твој мотив за постављање ове теме није овај потоњи.

Pitaj Tihog koliko sam ga vaspitavala dok ga nisam prevaspitala da kad piše o Kosovu doda i Metohiju. I uspelo mi je.
Ovu sam temu otvorila zato da bi potsetila sve uključujući i vrle patrijote koji bi to trebali da znaju, da imamo i Metohiju pored Kosova.
 
Зебрице,
видим да си се узвртела нешто,
Дижеш репић ...

Јеси ли ти то нашла нешто слано
или ти је ово "месечница" ???

Ако је оно што ми се чини да јесте, да пошаљемо неког

donkey-1.gif
 

Back
Top