Na koje sve nacine uzivate?

Када је мирно море (или језеро) отпливам далеко од обале, од буке и граје са плаже, легнем на воду и гледам у небо...дуго...дуго...

Isto ovako... to mi je top.
Pošto na more odem jednom godišnje, top 2 mi je šetnja pored Dunava, upijanje sunca i zahvaljivanje Bogu što sam živa :D
Uglavnom, more br.1, sunce br.2, priroda u svakom obliku....
 
uzivanja za ovaj period(posto se menja)
*citanje,u vozu u krevetu,na pauzi za rucak pozajmila sam neke knjige i dok ne procitam ne umem da se odvojim
*filmovi uz peglanje,uz odmaranje na kanapeu,u zagrljaju mm
*nega mog lica i tela,mackanje kremama,mackanje lakova,masaze,sminkanje bas mi prija
*uzivanje u aktivnim nedeljnim popodnevima:kuglanje prosle nedelje,sauna sledece,filmovi,posete i mozda padne neko sankanje
*flert sa s/m sta cu gresna dusa :rumenko:
 
uzivanja za ovaj period(posto se menja)
*citanje,u vozu u krevetu,na pauzi za rucak pozajmila sam neke knjige i dok ne procitam ne umem da se odvojim
*filmovi uz peglanje,uz odmaranje na kanapeu,u zagrljaju mm
*nega mog lica i tela,mackanje kremama,mackanje lakova,masaze,sminkanje bas mi prija
*uzivanje u aktivnim nedeljnim popodnevima:kuglanje prosle nedelje,sauna sledece,filmovi,posete i mozda padne neko sankanje
*flert sa s/m sta cu gresna dusa :rumenko:

ko je s/m gresnice jedna!
e meni taj flert bezveze sta ima da flertujem ako necu da opstim sa nekim
 
ne verujem ..mora da postiji bar neki mali ..najmanji nacih ugde uzivas ..na primer..u polumraku..sa upaljenom lampom..sama ..sklupcana u krevetu ..opustena..slusas muziku koju volis i ..nikome ne dozvoljavas da taj tvoj trenutak..poremeti..
 
ne verujem ..mora da postiji bar neki mali ..najmanji nacih ugde uzivas ..na primer..u polumraku..sa upaljenom lampom..sama ..sklupcana u krevetu ..opustena..slusas muziku koju volis i ..nikome ne dozvoljavas da taj tvoj trenutak..poremeti..
To i pričam, volim prirodu, vazduh, a to mi ne prija kada je napolju minus.
A ovo za muziku si u pravu, to volim i ranije sam jaaaako često to radila, sada se na TV-u non stop vrte crtani filmovi, odvrnuti do panja, a kada ih ugasimo i ja se gasim jer je već jaaako kasno i ja više nit šta vidim nit šta čujem...
Draži roditeljstva :D
 
Uzivam u nedeljnim prepodnevima kada smo svi kod kuce i razvlacimo se u pidzamama do rucka...telefoniramo,blejimo i razvlacimo se po sofama i foteljama,igramo Play station...
Uzivam u kafanama kad dobro nesto klopam i popijem dve case vina,pa onda sedimo i gledamo se preko stola i ne pricamo mnogo..A uzivam i kad u istim tim kafanama ima muzike pa sviraju Idi idi nesanice..
Uzivam sa svojim detetom kad udjemo u Garden Centar kao juce pa onda kriticki ocenjuje ponudu i moj izbor.
Uzivam sa njim na splavu na Savi kad zalazi sunce,i sedimo i gledamo u reku i nista ne pricamo...Skuvamo kafu i popijemo po domacu visnjevacu.
UZivam kad planiram gde cu da putujem,sve i ako ne otputujem zaista ali uzivam da pretrazujem po netu moguce lokacije i hotele..
Itd...itd...
 
U toku dana uživam u igrama sa svojim psom .... u šolji nes kafe koju zajedno popijem sa dečkićem posle ručka .... u toploj kupki.

Uživam u restoranskim večerama i ručkovima ......

Ali najbolje se osećam kada sam na odmoru na moru ..... na plaži ... kada sedim u svojoj stolici i gledam u vodu ..... e, time se ništa ne meri ..... to su trenuci kada je meni sevdah skroz..... a mozak toliko opušten da zaboravljam gde sam, i zašto sam ... i sa kim sam .....
 
Uzivam u nedeljnim prepodnevima kada smo svi kod kuce i razvlacimo se u pidzamama do rucka...telefoniramo,blejimo i razvlacimo se po sofama i foteljama,igramo Play station...
Uzivam u kafanama kad dobro nesto klopam i popijem dve case vina,pa onda sedimo i gledamo se preko stola i ne pricamo mnogo..A uzivam i kad u istim tim kafanama ima muzike pa sviraju Idi idi nesanice..
Uzivam sa svojim detetom kad udjemo u Garden Centar kao juce pa onda kriticki ocenjuje ponudu i moj izbor.
Uzivam sa njim na splavu na Savi kad zalazi sunce,i sedimo i gledamo u reku i nista ne pricamo...Skuvamo kafu i popijemo po domacu visnjevacu.
UZivam kad planiram gde cu da putujem,sve i ako ne otputujem zaista ali uzivam da pretrazujem po netu moguce lokacije i hotele..
Itd...itd...
ti si baš slatka! :)
 

Back
Top