Vi ili on-odluka je na vama -pitanje za dame

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Vi i vas dragi imate priliku da SAMO JEDNO OD VAS zaradi 100 000 evra cisto za godinu dana i da resite neke zivotne materijalne probleme.Imate dve opcije:
1.ON ide da radi kao nocni cuvar u zenskom koledzu u Svajcarskoj i jedini je muskarac tu.
2. VI idete u Keniju da radite u nacionalnom parku kao kantinjerka i sobarica zaposlenim u smestaju za zaposlene u doticnom parku.Jedina ste zena pored 30 zaposlenih crnaca.

Uslov je-nema vidjanja sa vasim dragim do isteka ugovora.
Dakle?
 
Vi i vas dragi imate priliku da SAMO JEDNO OD VAS zaradi 100 000 evra cisto za godinu dana i da resite neke zivotne materijalne probleme.Imate dve opcije:
1.ON ide da radi kao nocni cuvar u zenskom koledzu u Svajcarskoj i jedini je muskarac tu.
2. VI idete u Keniju da radite u nacionalnom parku kao kantinjerka i sobarica zaposlenim u smestaju za zaposlene u doticnom parku.Jedina ste zena pored 30 zaposlenih crnaca.

Uslov je-nema vidjanja sa vasim dragim do isteka ugovora.
Dakle?

volela bih da ide on. a ako ne zeli otisla bih ja.
ali jedno me zanima.
el moram da odem na drugi kontinent, ili on u drugu drzavu, da bi tu neko nekog varao? ako ocu/oce moze me vara i sa komsinicom pored mene. posto je ovo poenta teme, koliko kapiram.
 
volela bih da ide on. a ako ne zeli otisla bih ja.
ali jedno me zanima.
el moram da odem na drugi kontinent, ili on u drugu drzavu, da bi tu neko nekog varao? ako ocu/oce moze me vara i sa komsinicom pored mene. posto je ovo poenta teme, koliko kapiram.

Ne, poenta teme je da li bi zene za 100 000 evra pre pustile decka da prca gomilu mladunica ili bi se one kresale sa crncima. :D
 
Vi i vas dragi imate priliku da SAMO JEDNO OD VAS zaradi 100 000 evra cisto za godinu dana i da resite neke zivotne materijalne probleme.Imate dve opcije:
1.ON ide da radi kao nocni cuvar u zenskom koledzu u Svajcarskoj i jedini je muskarac tu.
2. VI idete u Keniju da radite u nacionalnom parku kao kantinjerka i sobarica zaposlenim u smestaju za zaposlene u doticnom parku.Jedina ste zena pored 30 zaposlenih crnaca.

Uslov je-nema vidjanja sa vasim dragim do isteka ugovora.
Dakle?

Ako ću sigurno dobiti taj novac, onda da on ode da radi. Nigde ne piše da ja moram da mu budem verna, pošto je jasno da će on da kreše dečurliju kao blesav, mada... Ako su devojčice snobovi, neće se leba najesti. Pre će one biti lezbejke nego da se kresnu sa noćnim čuvarem. ;)
 
Efendijo, ne bi bila zakljucana, vec shvacena kao zezanje, samo da nisi napisao onaj glupi i nepotrebni post.
Dakle, ako zelis da verujes da te neko ovde proganja, veruj.
Ali se najpre zapitaj koliko sam tome doprinosis nacinom na koji pises i zasto imas potrebu da se sa nekim komentarima na tvoje ranije a opravdano zatvorene teme sprdash, kako si i uradio u onom postu.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top