Oglasi za prodaju ljubimaca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zorica-malizmaj

Obećava
Poruka
69
Imam pitanje za moderatore - administratore. Iz kog razloga u "Malim oglasima" ne postoji podrubrika "Kucni ljubimci" kada vec ovde ne postoji rubrika "Mali oglasi". Nemam nista protiv organizacije gde su oglasi odvojeni od ostalog dela foruma i ostalih komentara, ali nuditi za prodaju stenad ili pse uz ostale oglase tipa "razno" je vise nego bez veze. Mozete reci pa onda nemojte ni davati tu oglas - istina ja ga tu ni ne dajem ali eto nisam izdrzala da ne pitam za razlog. Hvala unapred na odgovoru.

P.S.

U delu oglasa "Razno" videla sam samo oglase preprodavaca ljubimaca, ni jednog odgajivaca.... Pa, sad vi vidite...
 
Jeste da nisam ni modla ni admin ali mislm da onaj ko se interesuje za određenu vrstu ili rasu može sve što ga interesuje da sazna na temama i da se eventualno detaljnije dogovori oko kupoprodaje preko pp ili na neki drugi način. Ali to je samo moje mišljenje...
 
Ne nije tako. Recimo, mi odgajivaci kada oglasavamo svoju stenad (za razliku od preprodavaca) obicno uz neophodne informacije o leglu postavimo i slike stenaca i roditelja. Svakako time necemo opterecivati topic o rasi. On bi se onda brzo pretvorio u jedan spisak stenaca a to svakako nije cilj. Oglasi su potrebni za obe strane - prodavce i kupce.
 
Poslednja izmena:
U pravu ste i jedna i druga z;).
Na temama koje obrađuju rasu pasa, oni koji su redovno tu, tačno znaju ko je odgajivač, koga treba pitati za savet pri nabavci šteneta, kao što i učesnik Foruma koji ima "prinove" to uredno prijavi, pa koga interesuje - nađe način da se javi.
Naravno da nije dozvoljeno postavljati oglase (sa ili bez slika štenaca i roditelja) na "redovnim" temama, jer je to u suprotnosti sa Pravilnikom Foruma (Forum je, ipak, nešto drugo).
 
U pravu ste i jedna i druga z;).
Na temama koje obrađuju rasu pasa, oni koji su redovno tu, tačno znaju ko je odgajivač, koga treba pitati za savet pri nabavci šteneta, kao što i učesnik Foruma koji ima "prinove" to uredno prijavi, pa koga interesuje - nađe način da se javi.Naravno da nije dozvoljeno postavljati oglase (sa ili bez slika štenaca i roditelja) na "redovnim" temama, jer je to u suprotnosti sa Pravilnikom Foruma (Forum je, ipak, nešto drugo).

Upravo sam na ovo mislila. Kad sam konačno i definitivno odabrala rasu koje će biti moja buduća ljubimica, tačno znam od koga ću da kupim štene kad za to bude pravi trenutak. U pitanju je registrovani korisnik na Forumu Krstarice. A i ako se predomislim u vezi rase, znam za sve rase koje bi eventualno došle u obzir kome bih se obratila.
 
Upravo sam na ovo mislila. Kad sam konačno i definitivno odabrala rasu koje će biti moja buduća ljubimica, tačno znam od koga ću da kupim štene kad za to bude pravi trenutak. U pitanju je registrovani korisnik na Forumu Krstarice. A i ako se predomislim u vezi rase, znam za sve rase koje bi eventualno došle u obzir kome bih se obratila.

Mimi, ti još nisi možda baš svesnaz:mrgreen:ali odaberi menez:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
kad nađemo devojku za SBA, pa kad budu bebe neka ih čuvaju oni koji vole pse i razumeju se (a ti si ta), mada znam da SBA nije ni u širem izboru, nema veze, ajd nešto da našišemz:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top