Posedovanje kućnih ljubimaca dobro je za um i telo?

Ниједном речју ниси оповргла оно што сам написала. Љубав не значи слепило, човек мора да буде објективан. Увек.
ne znam zašto se to tebe tice i tangira..ostavi to vlasnicima kucnih ljubimaca
ti ne spadas u tu grupu i ne razumeš ..a ja nisam voljna da ti objašnjavam jer sam "magarac" kao i ostali ljudi koji imaju kucne ljubimce

Зарађују масно на вама, то не можеш порећи.
i da jeste tako ne znam zasto tebe to tangira..ne placas ti hranu za kucne ljubimce i ostale potrepštine vec onaj ko ima kucnog ljubimca
na meni ne zaradjuju jer ja ne kupujem gluposti ..kupila sam ono najosnovnije. i potrebno i to je to

a danas svi zaradjuju na ljudima..prva je farmaceutska industrija sa lekovima koje ljudi kupuju..

ima i toga ali onaj ko nema empatiju prema kucnim ljubimcima i nece ih ..ne mogu da ih tekstovima primoraju da promene odluku
na primer ti..da li išta može da promeni tvoj stav prema kucnim ljubimcima ?

Мој став је да они нису за стан тј да је двориште неопходан услов.
Пар пута ми је гостовао мачак из краја, ја прострем велику крпу и он преспава на каучу и ујутру оде.
Дакле, сваки пут морам да бацим то што прострем јер је пуно длака.
Са тим не желим да се носим, неприхватљиво је.

Да наставим, животиња у стану и све око ње је потпуно некомпатибилна са мојим начином живота. Често излазим и не желим обавезе било ког типа.
u redu je sve to sto si napisala ..to je tvoje mišljenje i stav koji smo svi vec citačli i ispoštovali
ali ne možeš zbog toga vlasnike kucnih ljubimaca da nazivaš "magarcima"
a da pri tom nemaš potrebu da se izvineš ..zato sam ti napisala da sa takvim stavovima i uvredama nemaš sta da tražiš na ovoj temi

u redu je sve to sto si napisala ..to je tvoje mišljenje i stav koji smo svi vec citačli i ispoštovali
ali ne možeš zbog toga vlasnike kucnih ljubimaca da nazivaš "magarcima"
a da pri tom nemaš potrebu da se izvineš ..zato sam ti napisala da sa takvim stavovima i uvredama nemaš sta da tražiš na ovoj temi

То сам рекла јер не схватате намере таквих текстова. Маса људи живи на рачун ваше болећивости и желе да тако и остане.

То сам рекла јер не схватате намере таквих текстова. Маса људи живи на рачун ваше болећивости и желе да тако и остане.
i pivare žive na racun ljubitelja piva, pišu hvalospeve pivu i snimaju srceparajuce reklame ..sto znaci svi zive na racun nekoga i tako u krug

Надам се да је ово слободна земља и да сви можемо да изнесемо своје ставове.
То је тачно, али ти не изосиш само свој став него га намећеш као једни исраван и мудар ,а другачије мишљење ти је разлог за харангу.

Надам се да је ово слободна земља и да сви можемо да изнесемо своје ставове.
slobodno je da se diskutuje ali ne da se namece svoje misljenje kao jedino i ispravno i uz to se i vredja ..
a ja stvarno vise nemam vremena a ni strpljenja da objasnjavam jedno te isto i da se pri tome vrtimo u krug

Punih 17 godina sam imala psa. Bio je mešanac. Bio je jako vezan za našu ljudsku porodicu :) Nikada nisam ni pomislila da ga posedujem..On je bio član naše porodice.

Uskoro će biti 13 godina kako je mačka Cicika-Cica-Macika član moje porodice. Obožavam je kao što sam obožavala psa-Bobija. Ona je strašno vezana za moju mamu i mene.

Kućni ljubimci su dobri i za fizičko i za mentalno zdravlje. Odani su. Verni. Nisu zli. Znaju da pruže ljubav.

I uopšte ne žalim što Cici kupujem vitamine i minerale i posebnu hranu zato što je starija mačka. Prima i sve potrebne vakcine.

Novac mi nije važan kada su u pitanju kućni ljubimci. Ne moram da imam fensi odeću, skup mobilni, ne moram da svakog drugog, trećeg dana idem u obližnji kafić.
Važno je da moja mačka ima sve što joj je potrebno. Zaista je mnogo volim.

Back