poklonite si najboljeg prijatelja za Novu Godinu

milicavic

Obećava
Poruka
54
Zdravo drugari!
Ja sam mali dečak i zovem se (privremeno)Gricko.
Mene je Milica našla smrznutog u snegu u kanti za đubre. Ona mi je spasila život, a kako ona već ima dva psa i ne može da me zadrži, ja tražim nekoga ko će da me uzme i da mi pruži topli dom. Jako sam sladak, dobar i volim da se igram.
Obećavam da ću da vam budem doživotno odan i zahvalan što ste mi pomogli da pregrmim ovu hladnu zimu i pružili mi život kakav zaslužuje čovekov najbolji prijatelj.
Sretni vam praznici i od deda Mraza poželite baš mene...z:dm:
 
Ah da zaboravila sam kontakt telefon 0641660988
Kuca je mnogo čupava i slatka, čini mi se da će biti mali ili eventualno srednji pas kad poraste. Ja bih ga zadržala, ali već imam dva velika psa koje je valjda uhvatio pubertet i nikako neće da prihvate mladunče.Moram da ga krijem od njih a to baš i nije jednostavno stoga POMOZITE! pozzzz
 
Evo još sličica Gricka!
On još uvek čeka da ga neko usvoji. Zaista je jako razigrano i veselo kuče, jako je inteligentan, polako uči da ide na novine, ali ima tako neke super zamisli... Video je da ne može da skoči na kauč sa poda pa je odlučio da se popne na postolje stolića pa odatle skače... Kakva ideja! Mislim da će zaista nekom ulepšati život...
 

Prilozi

  • Picture 055.jpg
    Picture 055.jpg
    118 KB · Pregleda: 15
  • Picture 050.jpg
    Picture 050.jpg
    122,2 KB · Pregleda: 16
  • Picture 049.jpg
    Picture 049.jpg
    111,4 KB · Pregleda: 23

Back
Top