postoji li univerzalno lepo ili je to "samo" stvar

anakin:
slayer:
anakin:
ne slazem se i dalje. zasto mislis da je autoritet uvek u pravu?
dekan, Bog....?
Ма,није то његово лично мишљење,држао нам је предавање о Сартру,и тај је баш (Сартр)извео филозофију о лепом и ружном,мислим како да се зна да ли је једно или друго.Пошто уважени филозоф није више међу живима,господин декан нам држи предавања, у вези филозофије разних филозофа,пошто било ко са улице био бог или не био нема ту привилегију.


moram li da se slazem sa Sartrom onda?
Наравно да не мораш,али би бар могла да поштујеш нечије мишљење које далеко испред тебе(не мој скапирати као увреду,овде се убрајају сви који нису ништа допринели за науку)
П.С.Лепо ју констатацију изложио демон из "Charmed" Гордост никада нисам успео да победим.
 
anakin:
i nije ne slaganje, nego neslaganje...
da li vas dve zaista studirate filoloski????
Ово су тренутци наше разбрибриге,а на правопис усмеравамо нашу енергију и концентрацију на семинарским радовима и испитима.А,пошто већина на овом форуму направи бар по коју правописну грешку,што не би смо и нас две.То је скроз ок.Битно је шта пише,а не како је написано.Није ово форум ''Правопис и граматика''.
 
anakin:
to sto se ne slazem ne znaci da ne postujem...

demona iz Charmed ne bih da komentarisem...
Немаш шта ни да коментаришеш,није демон битан него шта је рекао.И није то прави демон,него глумац глуми у серији где неки сценариста пише сценарио.
 
anakin:
divlja-u-srcu:
ps.(za Anakin )Ti ne bi ni prosla prijemni!


hm da....
po cemu to zakljucujes?


PS. ne verujem da se u momentima razbibrige postaje nepismen...ili si pismen ili nisi.
Да ли си ти стварно ограничена или се само правиш?Поента је била у томе,куца се на тастатури,не потрефиш увек добро дугме,опада концентрација,касно је па си поспан...То би исто било када би се профа математике зезнуо у - или + па му рекли да не зна математику.
 
Mora zena o pravopisu,zakacila se za pravopis,pa to ti je!Margott se ispalila ,a ona na osnovu toga sada je krenula u borbu protiv nepismenosti na filoloskom fakultetu!Mnogo je pogadja taj fakultet,ne znam zasto?Nema pojma o estetici,a cisto visi ovde da bi udarala kontru!Voli da je kontras,samo ne znam kome kontrira??Valjda celom svetu?????Meni ovo postaje toliko smesno,da sam pocela sama sa sobom da se smejem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
anakin:
slayer:
anakin:
Није ми баш најјасније значење овог ниског вокала задњег реда.


kad si shvatila da ti mali ljudi u TV-u nisu mali ljudi u TV-u?



ljudi...ne mogu...dobijam zeludacne grceve...od smeha...gde ste da citate izjave studenata filoloskog fakulteta???? ajoj...
Када су ми јуче рекли да не постоје Деда Мраз и нинџа корњаче.
 
anakin:
kako ti kao studentu FF nije bitan pravopis?
za pocetak...

Зато што лепотом све решава,па може себи да допусти да буде паметна и да прави грешке када пожели.
П.С.Страшно је колико се типови на њу ложе,када изађемо негде упадам у њену сенку,али дружим се са њом јер се надам да је лепота прелазна.
 
bez obzira na ovu neverovatnu kolicinu gluposti, bilo bi lepo da gluposti ovde i ostanu (moderatoriii...).
kao kontrast postovima koji su pismeni i suvisli. cisto da se vidi sta se desava kad odredjeni ljudi prestanu da citiraju i pokusaju da svojim recima iskazu sta misle...
u svakom slucaju, zanimljivo sociolosko istrazivanje na temu visokog obrazovanja u Srbiji i intelektualnog nivoa vernika.
 
Ma iskuliraj!
Kad god sam htela da ti dam sansu za normalan razgovor ,ti si ga omalovazila!
Uprkos tvom svesrdnom pregnucu,tesko da ce te ozbiljan posmatrac uzeti za ozbiljno,a kamoli poverovati u to sto pricas!Ocigledan je tvoj prezir i ocigledni su tvoji kompleksi!Ja stvarno vise nemam nameru da ulazim sa tobom u bilo kakvu pricu,jer prosto trazim ljude s kojima cu na forumu da razmenjujem ideje i misli,a ne da trosim vreme na nekog ko razuma nema !
Evo,ja se na tebe uopste ne ljutim! :D
Saljem ti veliki poljubac!
 

Back
Top