O TADIĆU,TADIJO UNIŠTI NAM REPUBLIKU SRPSKU

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Izleda da se ovih godina samo razgrađuje Srbija i sad je čak dovedeno u pitanje postojanje Republike Srpske jer sad će ponovo da gleda celi svet na televiziji za vreme suđenja u Hagu kako su Srbi najsvirepiji,jedini i da zaslužuju sve najgore za ono što su počinili.Muslimani već prednjače u tome i neplaše se da kažu kako Republiku Srpsku treba ugasiti.
 
Izleda da se ovih godina samo razgrađuje Srbija i sad je čak dovedeno u pitanje postojanje Republike Srpske jer sad će ponovo da gleda celi svet na televiziji za vreme suđenja u Hagu kako su Srbi najsvirepiji,jedini i da zaslužuju sve najgore za ono što su počinili.Muslimani već prednjače u tome i neplaše se da kažu kako Republiku Srpsku treba ugasiti.

Evo, ja prvi potpisujem! :rtfm:

Treba Republiku Srpsku svesti na ime "Srpska Bosna i Hercegovina", treba da se izdvoje dijelovi Podrinja i priključi joj se južna Bosanska krajina. :)
 
Izleda da se ovih godina samo razgrađuje Srbija i sad je čak dovedeno u pitanje postojanje Republike Srpske jer sad će ponovo da gleda celi svet na televiziji za vreme suđenja u Hagu kako su Srbi najsvirepiji,jedini i da zaslužuju sve najgore za ono što su počinili.Muslimani već prednjače u tome i neplaše se da kažu kako Republiku Srpsku treba ugasiti.

Umoljavam te, koristi znakove interpunkcije.
 
hehhe
LJAKSE!!!!

da odmah sam ljakse zato sto ne zelim da budem srpski ciganin bez kucista, korena, zato sto zelim da zivim i umrem u mojoj zemlji...

zasto se onda ti kao gradjanin ne tornjas u tu EU a ovu srbiju ostavis meni i meni slicnima da se o njoj brinemo kako znamo i umemo jer vama ona i onako nista ne znaci i vi uvek imate rezervnu domovinu.
 
sve je otislo dodjavola u ovoj zemlji

Morrisone zar je moguće da još uvek sažaljevaš onog egoistu koji ne samo da je osam godina ukopavao Srbiju, već je ostavio i svoju porodicu, da je maletretiraju i špijuniraju dok je on prodavao 'lekovita sredstva' i viđao 'izuzetno lepu ženu'....:???::???::???:

http://www.politika.co.yu/rubrike/tema-dana/Savet-doktora-Dabica-Nema-bezizlaznih-situacija.sr.html

Ustalom poslušaj: Савет „доктора Дабића”: Нема безизлазних ситуација - ne kloni duhom.
----------------------------------------------------------
'За „хуману квантну енергију” он је написао да је део „свеприсутне енергије која нам стоји на располагању за самопомоћ и помоћ ближњима”. „Непознате силе о којима говоримо као о натприродним савршено су природне. Натприродним их проглашавамо зато што још увек не можемо да их меримо техничким инструментима. Али, човек је најсавршенији инструмент. Сваки човек свакодневно по неколико пута прелази „границе светова”, додирује своју „вишу природу и вишу суштину” и доживљава велики број „паранормалних” или „натприродних” сензација, на које не обраћа довољно пажње. А баш у томе се крију неслућене могућности сваког човека „да избегне болест или да се избави од болести и живи здрав, дуг, леп и успешан живот и буде ослонац своје породице.

Како ова енергија помаже „доктор Давид” објашњава на примеру сексуалних сметњи. „ХКЕ реполаризира мембране ћелија у полним жлездама и функција ћелијских мембрана се успоставља, умртвљене ћелије се буде и обављају основну функцију, луче полне хормоне и полне ћелије (јајне ћелије и сперматозоиде)... На психичком плану: ХQЕ доводи до смирења напетости и уклањања немира, до појачаног лучења ’хормона среће’, серотонина, ендорфина (унутрашњег морфина, који је безбедан и користан) и непосредно се уклањају психичке сметње сексуалној функцији, а посредно и физичке”.

----------------------------------------------------
Što se mene tiče, posle svega, mislim da bi i za njega i nas bilo puno bolje da se sam predao ili da su ga uhapsili odmah posle rata - bilo bi časnije.
 
Izleda da se ovih godina samo razgrađuje Srbija i sad je čak dovedeno u pitanje postojanje Republike Srpske jer sad će ponovo da gleda celi svet na televiziji za vreme suđenja u Hagu kako su Srbi najsvirepiji,jedini i da zaslužuju sve najgore za ono što su počinili.Muslimani već prednjače u tome i neplaše se da kažu kako Republiku Srpsku treba ugasiti.

Ne znam da li bi ti voleo da se tako nesto desi pa da posle mozes da buces da si eto bio u pravu. Ali na zalost tvoju i ostalih patriota
Premijer Republike Srpske Milorad Dodik suprotstavio se novim napadima političara iz muslimansko-hrvatske federacije koji zagovaraju tezu da Republiku Srpsku treba ukinuti kao tvorevinu bivšeg lidera Radovana Karadžića koji je optužen za genocid.

Gostujući u emisiji RTS-a u utorak uveče, koja je bila posvećena hapšenju bivšeg predsednika RS, Dodik je ukazao da ove "optužbe političara iz Sarajeva nisu ništa novo, jer koriste svaku priliku kako bi negirali samo postojanje Republike Srpske".

"Radovan Karadžić je optužen. On još nije okrivljen, a samo sud može da utvrdi nečiju krivicu", rekao je on i objasnio da sve i da Karadžić bude osuđen, RS ne može da bude ukinuta jer se "u Hagu sudi ljudima s imenom i prezimenom, a nema kolektivne odgovornosti, niti je ikada u istoriji bilo moguće suditi čitavim kolektivitetima".
 
'За „хуману квантну енергију” он је написао да је део „свеприсутне енергије која нам стоји на располагању за самопомоћ и помоћ ближњима”. „Непознате силе о којима говоримо као о натприродним савршено су природне. Натприродним их проглашавамо зато што још увек не можемо да их меримо техничким инструментима. Али, човек је најсавршенији инструмент. Сваки човек свакодневно по неколико пута прелази „границе светова”, додирује своју „вишу природу и вишу суштину” и доживљава велики број „паранормалних” или „натприродних” сензација, на које не обраћа довољно пажње. А баш у томе се крију неслућене могућности сваког човека „да избегне болест или да се избави од болести и живи здрав, дуг, леп и успешан живот и буде ослонац своје породице”.

Како ова енергија помаже „доктор Давид” објашњава на примеру сексуалних сметњи. „ХКЕ реполаризира мембране ћелија у полним жлездама и функција ћелијских мембрана се успоставља, умртвљене ћелије се буде и обављају основну функцију, луче полне хормоне и полне ћелије (јајне ћелије и сперматозоиде)... На психичком плану: ХQЕ доводи до смирења напетости и уклањања немира, до појачаног лучења ’хормона среће’, серотонина, ендорфина (унутрашњег морфина, који је безбедан и користан) и непосредно се уклањају психичке сметње сексуалној функцији, а посредно и физичке”.

Ako je dr Dabic aka Rasho pravoslavac, o kakvim to sektaskim energijama prica ovde?
 

Back
Top