PAMETNA devojka+GLUP momak...

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Da li mozete da razumete vezu izmedju devojke koja je izuzetno pametna, inteligentna, perfektan djak, savesna, ispravna, pravedna, zanimljiva, lepa, zgodna, dobar prijatelj, karijerista, vredna, radna...
I momka koji ima 35+ godina koji u zivotu nije digao teze od kasike, lenj, zivi sa mamom i tatom, izlazi redovno, nista u zivotu stvorio nije, pun kompleksa, prepun sebe, narcisoidan, omalovazava zene non-stop, vara devojku na svakom koraku i ONA TO ZNA i prasta mu...

Sta ova devojka trazi sa takvim momkom?
 
Koliko sam ja shvatila iz ovih opisa, nije on glup, nego ima manjak poslovnih ambicija, dok je ona karijerista...

A sad malo da se igramo, posto nista zaista pametno ne moze da se kaze :p : Ona je proracunata i hladna osoba puna kompleksa, koje leci karijerom. Uvek je morala da bude najbolja, najpametnija, najlepsa... u svemu. Oko sebe okuplja veliki broj ljudi jer joj je stalno potrebna paznja, komplimenti i da joj se neko divi. Zena kojoj bi imponovalo da joj kazu da ima celicna muda.

On je dobrica koji voli da uziva u zivotu. Nije mu vazna karijera niti novac. Dobar drug, zabavan, rado vidjen u svakom drustvu.

Sad, mozemo se zapitati... Sta on trazi sa onakvom zenom?!?!?

----------------------------------------------

Vidite, sve je u epitetima. Jezik je cudo. :D
 
Po ovome ispade da je on ipak pametniji od nje

Pametniji jeste jer je nasao devojku koja ce da ga vuce kroz zivot... da ga voli i igra kako on svira dok joj on ne mora davati nista za-uzvrat... ona sa svojih 20 god ima vecu ustedjevinu od njega sa 35+, u svakom momentu... on se cak i ne bori da napreduje, jer je lenj...

Ne kontam kako vredna devojka moze da bude ludo zaljubljena u momka koji je skart...
 
Seks. On je njena suprotnost, a to uzbuđuje. Još ako ona nije zadovoljna sobom, u smislu da oseća da je nešto propustila, da je radila po "diktatu" drugih, onda je i bunt. Ko zna. Što Zvezdica napisa, samo oni znaju zašto su zajedno.

Slazem se sa Trecicom!
I meni se cini sa obicno veoma odgovorne djevojke, radne, dobro djaci, da ne kazem streberi, padnu na dupe i na minimum paznje usmjerene od starne muskarca, ma kakav on bio.... naivna i, vjerovatno, neizivljena djevojka.....
 
Ona, kakva god da je, zasluzuje da ima pored sebe osobu koja joj je verna. Sve i da je glupa, zatucana i ima osnovnu skolu, to je minimum koji svako zasluzuje. Meni je celoj prici najmanji problem sto decko ne radi, a ona se eto ubi sa 20 godina (bolje da je studirala ako mene pitate- a ne pitate me (s pravom, posto sam se razlupetala :P) - ali to je sad druga stvar). Nego frka je tome sto je on vara. To nikako nije dobro.
 
Da li mozete da razumete vezu izmedju devojke koja je izuzetno pametna, inteligentna, perfektan djak, savesna, ispravna, pravedna, zanimljiva, lepa, zgodna, dobar prijatelj, karijerista, vredna, radna...
I momka koji ima 35+ godina koji u zivotu nije digao teze od kasike, lenj, zivi sa mamom i tatom, izlazi redovno, nista u zivotu stvorio nije, pun kompleksa, prepun sebe, narcisoidan, omalovazava zene non-stop, vara devojku na svakom koraku i ONA TO ZNA i prasta mu...

Sta ova devojka trazi sa takvim momkom?

vjerovatno je od osnovne/vrtica navikla da ispunjava tudja ocekivanja :kafa:
 
Da li mozete da razumete vezu izmedju devojke koja je izuzetno pametna, inteligentna, perfektan djak, savesna, ispravna, pravedna, zanimljiva, lepa, zgodna, dobar prijatelj, karijerista, vredna, radna...
I momka koji ima 35+ godina koji u zivotu nije digao teze od kasike, lenj, zivi sa mamom i tatom, izlazi redovno, nista u zivotu stvorio nije, pun kompleksa, prepun sebe, narcisoidan, omalovazava zene non-stop, vara devojku na svakom koraku i ONA TO ZNA i prasta mu...

Sta ova devojka trazi sa takvim momkom?
Domen fantastike...
Kako može biti muškarac GLUP ako je sa takvom devojkom?
 

Back
Top