flex sex

n-a-t-a

Ističe se
Poruka
2.102
Trbusni ples,po meni je prilicno stranstven ples,momci da li bi voleli da vasa partnerka poseduje vestinu za taj ples i kako bi to iskoristili i devojke kako reagujete na momke koji znaju da igraju i da li vas to sve pali
 
Био сам с девојком која је трбушна плесачица...
Иако се ненормално трудила, није се уживала.
Било јој је битно какав ће утисак да остави...
Зато је и било само једном...
 
devojke kako reagujete na momke koji znaju da igraju i da li vas to sve pali

imala sam druga koji extra đuska... bolje je đuskao od mene i svih mojih drugarica zajedno... posle se ispostavilo da je gej... :neutral:
i sad kad neko kaže "muško koje zna da đuska" uvek mi je on prvo na pameti... tako da me to ne pali uopšte... :neutral:
 
Trbusni ples,po meni je prilicno stranstven ples,momci da li bi voleli da vasa partnerka poseduje vestinu za taj ples i kako bi to iskoristili i devojke kako reagujete na momke koji znaju da igraju i da li vas to sve pali

...........trbushni ples me ne pali ali volim devojke koje lepo igraju,to me opasno pali,kad zna da pokaze kroz igru svoju erotichnost,to me bash uzbudjuje...........:super:
 
Meni je trbushni ples potpuno bezveze. Chini mi se da sluzzi vishe za to da neke ribe umisle kako su super seksi nego shto zaista jesu. A i ne ide mi uz nas. Kad vidim zzgoljavu plavushu koja se maskirala u rasnu orientalku, nekako mi neprijatno.
Ako cura zna lepo da igra, bez da izvodi kojeshta, onda je to lepo.
Mushkarac koji igra...mozze i kao beli medved na elektroshokovima, ako uzziva super je.
 
muskarci...koji plesu.....nice.... steta u ovo slucaju though

880894.jpg
 

Back
Top