flex sex

Last night a little dancer
Came dancin to my door
Last night a little angel
Came pumping on the floor
She said a come baby
Ive got a license for love
And if it expires
Pray help from above
Because

In the midnight hour
She cried more, more, more
With a rebel yell
She cried more, more, more
Owww
In the midnight hour, babe
More, more, more
With a rebel yell
More, more, more
More, more, more
 
Trbusni ples,po meni je prilicno stranstven ples,momci da li bi voleli da vasa partnerka poseduje vestinu za taj ples i kako bi to iskoristili i devojke kako reagujete na momke koji znaju da igraju i da li vas to sve pali

Voleo bi.
Iznajmio bi je da mesha u nekom izlogu sexy shopa.
 
Trbusni ples,po meni je prilicno stranstven ples,momci da li bi voleli da vasa partnerka poseduje vestinu za taj ples i kako bi to iskoristili i devojke kako reagujete na momke koji znaju da igraju i da li vas to sve pali

Nekako mi trbusni plesovi nisu deo ovog naseg podnevlja. To me asocira na turke, a turke bas i ne volim.
 
Trbusni ples,po meni je prilicno stranstven ples,momci da li bi voleli da vasa partnerka poseduje vestinu za taj ples i kako bi to iskoristili i devojke kako reagujete na momke koji znaju da igraju i da li vas to sve pali

da, voleo bih da cura zna trbusni ples....voleo bih prvo da je gledam kako igra, da me upali strascu, da me zavodi pokretima, da me miluje ocima, opija bokovima....da vodimo ljubav, a da se gledamo...
 
Odlicno se snalazim u svakoj vrsti plesa,pa i trbusnom.I uprkos godinama zapaze me gde god se plese jer ne mogu da sedim dok muzika svira.A odusevljavaju me muskarci koji znaju da plesu,ne moraju to da budu precizni plesni koraci, ali odmah se vidi kome je igra u krvi.Ima li ista eroticnije od pokreta dva tela uz taktove muzike?
 
Last night a little dancer
Came dancin to my door
Last night a little angel
Came pumping on the floor
She said a come baby
Ive got a license for love
And if it expires
Pray help from above
Because

In the midnight hour
She cried more, more, more
With a rebel yell
She cried more, more, more
Owww
In the midnight hour, babe
More, more, more
With a rebel yell
More, more, more
More, more, more

Billy Idol? Bravo, super pesma! :klap:
 

Back
Top