A sta sad?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 105

Tema: A sta sad?

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano A sta sad?

Situacija je sledeca:
    Muskarac, ozenjen..zena mu je rodila dvoje dece...jedno je 2 godine i drugo je 5 godina staro...Brak je savrsen, pun ljubavi i razumevanja, oboje su predivni roditelji....Jedan dan u goste im dolazi zenina rodjena starija sestra...jos neudata...i tako pricaju oni i u jednom trenutku, sestra koja je dosla u posetu saopstava da je trudna...i to da je zatrudnela sa muzem svoje setre..muz prilazi zeninoj sestri, zagrli i je i kaze da je to istina...i da zeli da ona zivi pod istim krovom gde i zena i on zive...Ljubav prema zeni se nije promenula, nijedne indicije nema da je los mus i da je los roditelj ali neprijatno je iznenadio svoju zenu..ali voli i zeninu sestru istom jacinom i toplinom kao i svoju zenu....

Pitanje je sledece i vise je namenjeno zenama ali mogu i muskarci da odgovore :

Da se nadjete u tako iznenadnoj situaciji, kako bi reagovale...da li bi napustile muza, da li bi zauvek zaboravili na rodjenu sestru ili bi prihvatile realnost i nastavile da zivite sa jos vecom ljubavlju u sebi i prema muzu i prema sestri?

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: A sta sad?

Bolje je brate da cujemo se sutra znash da samo podnosim te kada tu je vutra,al' kreten si stwarno mojne da se ljutish.Kada dignem slushalicu ti ko debil tjutish a kad progovorish s mozgom nema veze,ja se pitam dal' ti je bar malo bzvz.Ja se pitam zashto pamet ti solim,da me zovesh kad te molim iza svojih rechi stojim.Faco nemash nishta sa mnom drugi put izaberi,kol'ko puta da ti pricham nisam ja po tvojoj meri.Neku novu izaberi,e daj tjuti ne seri,drugoj se bre deri i daj malo se saberi.Kazatju ti tiho decko ti si psiho,panika me spopada jer pravi si psihopata,sad retji tju ti glasno to shto tebi nije jasno tvrdoglava budala,psihopatska si ****.Zabadava ti sve pricham a ti cimash me josh vishe pa i ribu ti namestila da ti kobas sishe.Kada papuchu izujesh ne mogu da dishem,pesmicu ti napisala gde sve lepo pishe,od svega toga ti ne kapirash da ne mogu bre vishe.Kazatju ti tiho dechko ti si psiho,panika me spopada jer pravi si psihopata,sad retji tju ti glasno to shto tebi nije jasno tvrdoglava budala,psihopatska si ****.Bas u klubu gruva psihopata me muva,opet pica mi je suva jer sam zajebana *****.Da bi ovlazila malo morash vishe da me lozish,picu da mi lizesh 10 puta vishe.Netju da mi sishesh duplo duze nego njoj,volim da te gledam kako pushish ***** svoj.Napalim se slabo morash vishe da se trudish,dublje da ga gurash.Mozda nekima je trulo ali otju da glavitjem prochachkash i grlo,guraj ga josh malo vishe u dubinu popuni racem usnu shupljinu.Ja tju da se lozim dok prst drzim na klitji al' se na tvoj ***** netju popeti ni sitji i lako tju tvoj nadignuti penis zaobitji.Kuchka sam al' da me jebesh nikad netjesh stitji,kad stavim produzetak jebatju ti kevu!Tebi netju dati ruku samo klitju,sisu levu jer desna je vetja pa mnogo vishe vredi.Kad polizesh mi guzu videtjesh shta sledi,skidam ti tjega jer dosta mi je svega prstitj guram ti u bulju a ti pogodi koji,ako provalish da vishe ih je uzmi pa prebroji.Kazatju ti tiho mogu i ja biti psiho,panika me spopada jer pravi si psihopata.Sad pitatju te glasno to shto meni nije jasno psihopata si pravi,zar ti tol'ko pica fali?!

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

imam brata, lucky me

Zainteresovan član Spookyloco (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

upucala bih oboje

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Spookyloco Pogledaj poruku
    upucala bih oboje
    konacno glas razuma))

Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

ali bez razmisljanja, to je izdaja sa obe strane i puca mi k.... sto me oni "vole"

da me vole, ne bi ni poceli sa tim...

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

za Robina od Bosne.....slicna situacija ali u suprotnom smeru...Ozenjen si i imas dvoje divne decice..jednog dana dolaziti ti mladji brat u posetu..i saopstava da ce postati otac ali sa tvojom rodjenom zenom...dalji tekst je slican kao i uvodni post...
    Sta raditi u tom slucaju kao muz i kao muskarac?
    ps.Robine, sta s to pojo ?

Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

haha... KKN?

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

ali bez razmisljanja, to je izdaja sa obe strane i puca mi k.... sto me oni "vole"

da me vole, ne bi ni poceli sa tim...
    ALI NISTA SE NIJE PROMENULO IZMEDJU TEBE I MUZA..CAK JE I BOLJE NEGO IKAD..ups,pisem glasno

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sva sreca pa imam sestru))

Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

ma ne zanima kako je, izdali su me i tu nema dalje rasprave!!!!

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma ne zanima kako je, izdali su me i tu nema dalje rasprave!!!!
    alo shta se ti zislo))

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Dragantaur Pogledaj poruku
    Situacija je sledeca:
    Muskarac, ozenjen..zena mu je rodila dvoje dece...jedno je 2 godine i drugo je 5 godina staro...Brak je savrsen, pun ljubavi i razumevanja, oboje su predivni roditelji....Jedan dan u goste im dolazi zenina rodjena starija sestra...jos neudata...i tako pricaju oni i u jednom trenutku, sestra koja je dosla u posetu saopstava da je trudna...i to da je zatrudnela sa muzem svoje setre..muz prilazi zeninoj sestri, zagrli i je i kaze da je to istina...i da zeli da ona zivi pod istim krovom gde i zena i on zive...Ljubav prema zeni se nije promenula, nijedne indicije nema da je los mus i da je los roditelj ali neprijatno je iznenadio svoju zenu..ali voli i zeninu sestru istom jacinom i toplinom kao i svoju zenu....

Da se nadjete u tako iznenadnoj situaciji, kako bi reagovale...da li bi napustile muza, da li bi zauvek zaboravili na rodjenu sestru ili bi prihvatile realnost i nastavile da zivite sa jos vecom ljubavlju u sebi i prema muzu i prema sestri?
    Razjurila bih bandu, i počela život na novim temeljima.
    Naravno, ne bih onemogućavala ocu deteta da kontaktira sa detetom ni iz kakvog razloga.
    Ali reći za tu "iskrenu ljubav prema obema" tek kada je sestra zatrudnela je svinjski, i ostavlja mesta za opravdanu sumnju u iskrenost i sestre i muža. Mrzim kada me stavljaju pred svršen čin. Mogu da prihvatim postojanje naklonosti raznih intenziteta prema raznim ljudima, ali ne mogu da prihvatim čoveka koji ne može sebi da postavi priopritete i da ih se drži, već hoće "i jare i pare" - to je za mene, ili samoživ čovek, ili čovek koji ne zna šta hoće, a šte ne.
    Što se sestre tiče, dok je sa njim, ne bih kontaktirala sa njom, a kasnije, ako bi ta veza pukla, samo bih joj pomogla ako je u velikoj nevolji, i ništa više od toga.
    Ipak, mislim da su to samo nečiji pusti snovi.

Aktivan član twigy (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    62

Situacija je sledeca:

Hebena situacija, elem, to sto cenis da je brak savrsen mi malo smrdi, kako moze covek uopste da gleda drugacijim ocima sestru svoje zene, osim kao svastiku!Prema kome je on gajio veliku ljubav, ili je samo glumio!??Ili mu se osladilo , pa se omaklo?Dakle covek je igrao dvostuku ulogu, trceci cas kod jedne cas kod druge...e sad da ne bude da su muskarci uvek krivi, podjednaku "odgovornost" nosi i njena rodjena sestra koja je takodje tog coveka gledala drugim ocim osim kao zeta!Pa mislim, mali li je ovaj svet da se bash izmedju njih dvoje desi "hemija"????I dete!!!Pa jos frajer zeli da zivi sa obe i da 'ebe obe, ma hajde....nije-nego...sad jos da ubedi svoju zenu da ostane u trouglu i da im svima sluzi, jer jel'te sada imaju i trudnicu....
    Ja bih na mestu te zene najurila oboje, pa kad je vec puklo, ide se dalje kako mora!!!

..e svasta cu da chujem...
    ...Ne leči vreme sve, nego LJUBAV......♥

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

ALI NISTA SE NIJE PROMENULO IZMEDJU TEBE I MUZA..CAK JE I BOLJE NEGO IKAD..ups,pisem glasno
    Kako se nije promenilo, kada se pojavila nova žena, novo dete je na putu, i izgubila je sestru? Šta ti još može da bude isto? Hajde, dečaci koji još veruju u Deda Mraza, da sačekaju da porastu! Kome nije jasno kako bi žene reagovale, samo neka zamisli obrnutu situaciju, pa će mu se "razdaniti.

Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio betmenov_prijatelj Pogledaj poruku
    alo shta se ti zislo))
    sorry, lose reagujem na svaku vrstu izdajem cak i virtuelnu

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Prvo treba da se udam za debila. A to se nece desiti nikad!

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Било би по оној "сада тужно јеца бабо док њихова гледа слика / са надгробног споменика".

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ZmAjEvA Pogledaj poruku
    Prvo treba da se udam za debila. A to se nece desiti nikad!
    pa jes, to je osnovni preduvjet...
    i da, to se nece dogoditi - nikad 8)

btw Dragantaure odakle ti ove...nebuloze?
    jel iz onog Moja tajna/ljubav/bolestina casopisa?

Poznat Maslachak (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

ne verujem u ideju harema...

iz jednog prostog razloga.
    jedan prosechan mushkarac teshko mozze da zadovolji jednu prosechnu zzenu, a kamoli dve.
    a ja sa mojom sestrom u kombinaciji izadjem na jedno 4 prosechne zzene, a nijedan mushkarac, ma koliko da je natprosechan ne mozze to da iznese....

(shvatila sam da je bolje da se hvalim, nego da forumashkom auditorijumu govorim da sam idiot...)

hvala, hvala...

i da.

blago meni, ja imam sestru...
    jednu rodjenu, i hrpu nerodjenih sa kojim sam masu bliska.
    i verujte, nije lako sachuvati choveka od tih kvochki.

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

dokle više dragane zarez dokle?

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

upucala bih oboje
    zbog ubistva se ide u zatvor...bolje prihvatiti situaciju, prodje kroz odredjeno vreme...ovako bi naskodila ponajvise deci, da ne pricam za ubistvo trudne sestre...

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vragana Pogledaj poruku
    pa jes, to je osnovni preduvjet...
    i da, to se nece dogoditi - nikad 8)

btw Dragantaure odakle ti ove...nebuloze?
    jel iz onog Moja tajna/ljubav/bolestina casopisa?
    situacija je realna, dakle postoji...ne citam te nebuloze..samo Blic Zenu

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio taote Pogledaj poruku
    Kako se nije promenilo, kada se pojavila nova žena, novo dete je na putu, i izgubila je sestru? Šta ti još može da bude isto? Hajde, dečaci koji još veruju u Deda Mraza, da sačekaju da porastu! Kome nije jasno kako bi žene reagovale, samo neka zamisli obrnutu situaciju, pa će mu se "razdaniti.
    Citat Original postavio Maslachak Pogledaj poruku
    ne verujem u ideju harema...

iz jednog prostog razloga.
    jedan prosechan mushkarac teshko mozze da zadovolji jednu prosechnu zzenu, a kamoli dve.
    a ja sa mojom sestrom u kombinaciji izadjem na jedno 4 prosechne zzene, a nijedan mushkarac, ma koliko da je natprosechan ne mozze to da iznese....

(shvatila sam da je bolje da se hvalim, nego da forumashkom auditorijumu govorim da sam idiot...)

hvala, hvala...

i da.

blago meni, ja imam sestru...
    jednu rodjenu, i hrpu nerodjenih sa kojim sam masu bliska.
    i verujte, nije lako sachuvati choveka od tih kvochki.

Ideja harema postoji i zasto je to ne realno???...izgleda da je ovde problem koja bi ustvari bila prva zena, tj. gazdarica....
    a muskarac moze da zadovolji vise zena ( maslacku pricam )..samo si ti malo vise ne realna u svojoj sexualnosti...

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

situacija je realna, dakle postoji...ne citam te nebuloze..samo Blic Zenu
    dobro, to je... eminentni knjizevni casopis...

nego, "situacija je realna" - sjajno, a u kom to fimu/selu/vukoebini/paralelnom svemiru?

ps akonto price o mnogozenstvu - jap, funkcionira to, ponegdje, ali trazi vrijeme i novac, koji ti Dragantaure - nemas...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •