Ne bih mu oprostila...

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Ko je muskarac iz vasih snova kojem "ne biste oprostile" i kojem biste otpevale pesmu "Sta god me pita kazem DA"...
Po mogucnosti odgovore ilustrujte fotografijama - narocito ako je to neka (ili su to neke - sto da ne) javna licnost (javne licnosti)...Ako je to vas momak, muz, komsija i slicno onda ga do detalja opishite...
Evo ja prva kazem za mene je to: Denzel Vosington...A sliku cu naknadno ubaciti...
 
Muvalo - to ne valja...Moras da drzis svoj duh u stanju budnosti, radoznalosti i spremnosti za avanture...Ma ima neki - sigurno....Nego ti mozda ne gledash oko sebe...
Kad kazem "avanture" ne mislim na avanture sa muskarcima nego na SPREMNOST DA SE DOZIVI NESTO NOVO
 
Poslednja izmena:
Muvalo - to ne valja...Moras da drzis svoj duh u stanju budnosti, radoznalosti i spremnosti za avanture...Ma ima neki - sigurno....Nego ti mozda ne gledash oko sebe...

Ma koja budnost i spremnost za avanture, kad sam nasla coveka sa kojim zelim da ostanem zauvek. Ne volim da flertujem, a muza sigurno necu da varam. Tako da ja frajere vise uopste ni ne gledam, tj. ne upustam se u mastanja.... jedino je dobro u celoj stvari sto sam pre udaje bila toliko budna i radoznala, da mi je bas laknulo kada sam se zaljubila u pravog i udala :)

Hocu da kazem, ja vise ne mastam o frajerima, ako o necemu mastam - mastam o samoci...

Izvini, nisam htela da ti miniram temu :)

(kako da ti kazem, meni su frajeri uvek bili prioritet u zivotu, ne osecam se nekako uskraceno, niti zeljno, uospte ne mislim da mogu da dozivim nesto novo, sto vec nisam videla :lol: )
 
Poslednja izmena:
Ko je muskarac iz vasih snova kojem "ne biste oprostile" i kojem biste otpevale pesmu "Sta god me pita kazem DA"...
Po mogucnosti odgovore ilustrujte fotografijama - narocito ako je to neka (ili su to neke - sto da ne) javna licnost (javne licnosti)...Ako je to vas momak, muz, komsija i slicno onda ga do detalja opishite...
Evo ja prva kazem za mene je to: Denzel Vosington...A sliku cu naknadno ubaciti...

Dobar je Denzel. :)
Ali bih mu verovatno rekla "ne" - zbog nekog drugog, koji nije toliko zgodan ali je mnogo, mnogo pametan. :mrgreen:
Btw, ne mogu na sve da kažem DA. Nema šanse.
 
Gde ti nadrndana...Vidi kako si samo slatka...;)
Хвала...:rumenko:

Ма то се само тако каже. Заправо сам реална.
али.. то људи обично схвате као оперисано од маште, надрндано и тако то...:roll:

нема тог дасе коме не бих опростила..
а и када боље размислим... више ми се свиђају ови ''обични смртници''..:think:
 
Jeste da sam "married,not burried" ali nema tog kom ne bih našla manu. Čak i da muž počne (naprasno, ponovo) da mi obraća više pažnje, posumnala bih da zavarava tragove. Ostale su mi neke šbbkbb uspomene iz srednje i sa početka faksa, volela bih da to i ostanu, da bih mogla jednog dana da se tešim. Što reče neko u svom nicku, u gadnu babu rastem. Doduše, pre par godina sam za sebe čula da "ni motkom ne može da mi se priđe" od druga druga mo druga-bilo je rekla-kazala.

Ali taj moj poslednji šbb-kbb bi sad otpao, pretpostavljam da je malo previše dlakav za moj sadašnji ukus. Crn, visok, zgodan, lep, pametan, voli životinje skoro koliko i ja... Ko bi pomislio, skoro pa savršen. Malo je falilo da ne ostane samo na tom flertu i s jedne strane mi je i drago.

Ima još jedan "rezervni", samo je bio malo balav onda, pitam se u šta je izrastao, sad još malo puni 24 godine. Zamislite kako izgleda rukometaš, metalac, član istog društva za zaštitu životinja kao ja onda...
 

Back
Top