Kostunica,patriota ili licemer?

Kostunica,patriota ili licemer?

  • Patriota

    glasova: 27 31,4%
  • Licemer

    glasova: 59 68,6%

  • Ukupno glasova
    86
  • Anketa je zatvorena .
Bojim se da hoce... Nisam gotivio pok. Slobu ali mislim da je bio bolji covek od njega... U tome i jeste problem sto izgleda benigno a stvari je ......da ne kazem sta...

Ja ne znam zasto svi pritiskaju Voju?!
Covek je ostavio premijersku stolicu radi patriotizma i nacionalnih interesa!
Koiko vidim Tadic ce da pusti korenje pa makar bio predsednik i u manjinkoj vladi!
Elem,primetio sam da je Tadic nesto naglo poceo da stari! :mrgreen:
 
Kostunica mlohavi, pre nekog govora ili talk showa popije termos kafe i opet uspe da razbudi samo jedno oko... a ovo drugo jos sanja Kosovo u Srbiji, Srbiju u Rusiji...

E, pa, razbudicemo mu mi i drugo oko posle 11.maja... licimUr!

Sto, bas je gotivan tako flegmatican. To mu je imidz.

Gledao sam ga na onom mitingu za Kosmet, kad se sav pomamio i tresao od uzbudjenja - to mu uopste nije lezalo.
 
Sto, bas je gotivan tako flegmatican. To mu je imidz.

Gledao sam ga na onom mitingu za Kosmet, kad se sav pomamio i tresao od uzbudjenja - to mu uopste nije lezalo.

ma gde mu je lezalo... Ja sam se bio uplasio sta je sa covekom... Mora da je imao adrenalin rush pred govor :roll:

Ali saljemo ga u vecni san [politicki, naravno, nisam ja kao on da ubijam ljude] pa neka pospremi krevet dok jos moze :D:D
 
Postavio sam glasanje koje traje deset dana pa ako pobedi kostunica ja BEZIM IZ SRBIJE!!!

Једини СрбИН и патриота који је још увек на високом положају у Србији. Све остале функције које су важне окупирали су жути полутани - људи са по два пасоша, антисрби и србомрзци који су изнад свега и пре свега корумпирани.

п.с. Никада не гласам на пдф због могућих злоупотреба.
 
ma gde mu je lezalo... Ja sam se bio uplasio sta je sa covekom... Mora da je imao adrenalin rush pred govor :roll:

Ali saljemo ga u vecni san [politicki, naravno, nisam ja kao on da ubijam ljude] pa neka pospremi krevet dok jos moze :D:D


1. "Прво скочи - па ондаК реци хоп!" Сви Срби и све патриоте гласаће овог пута
највише за СРС али и за њега.

2. А ово о "убијању" ти је жешћа дијареја - определи се, или је "млохав", или је
"убица"?
 
on je klasicni licemjer,.
a to da nije patriota je dokayao cijenicom da sve cega je bio predsjednik je raybio ili potpuno unistio: SRJ,SCG,Vladu Srbije,DOS,..
p.s.koji to jos patriota povlaci optuynicu protiv KRVOLOKA SOLANE,kidnapuje bivse predsjednike i isporucuje ih agresorima?
 
1. "Прво скочи - па ондаК реци хоп!" Сви Срби и све патриоте гласаће овог пута
највише за СРС али и за њега.

2. А ово о "убијању" ти је жешћа дијареја - определи се, или је "млохав", или је
"убица"?

1. slobodno, ko vam brani... eto dobicete i vi nekoga da koci sve zivo, da smara i usporava...samo napred...

2. Prvo, ubija koliko smara, ja hocu da umrem od dosade... A onda, nije on direktno ubica ali je mnogo dobio nekim ubistvima pa mi je to malo sumnjivo :roll:
 
Једини СрбИН и патриота који је још увек на високом положају у Србији. Све остале функције које су важне окупирали су жути полутани - људи са по два пасоша, антисрби и србомрзци који су изнад свега и пре свега корумпирани.

п.с. Никада не гласам на пдф због могућих злоупотреба.

Mislish na one sa "ustashkim" putovnicama?
One koji navijaju za treceligashki SRS
 

Back
Top