Drugarski Sex

То је нормалан однос између особа супротних полова, пре или касније дође до привлачности...
То је и потвда пријатељства.
Одговорно тврдим да се сваки мушкарац у већој или мањој мери и удужем или краћем временском периоду пали на своје пријатељице...

Tvrdis sa svog stanovista. I ne mora da znaci da dodje do privlacnosti. Bila je vec tema gde smo Tara i ja detaljno opisale odnos sa svojim drugarima. ;)
Drugar-lep je, privlacan je i drago ti je zbog toga, ali toliko ga volis kao druga i to je jace od bilo kakve privlacnosti. Prijateljstvo. :)
 
U prijateljima (i prijateljicama :razz: ) ponekad pronalazimo i "rame za plakanje"
Može li nasa prijateljica postati "rame za umakanje" ? :roll:

Zanima me, šta mislite, da li postoji nešto što se zove Drugarski Sex iliti DS ?
I da li je normalno da vas prijateljica/prijatelj, iznenadi predlogom za DS?
I da li bi ste pristali?
U dilemi sam :-|

Jao, lyone!:shock:
Totalno sam zblanuta. Štaviše, ogorčena. Ljuta. Razočarana (itd.itd :roll: ).
Pa i ja sam ti prijateljica.
Više nikad, ali NIKAD neću s tobom da idem na kafu.
Otkud znam da li ćeš da mi tražiš rame ili nešto drugo? :roll:
Ko zna šta sve može da ti padne na pamet...

:lol::lol::lol:
 
Ne mogu bre više da budem rame za plakanje :x
Pokvario me ovaj forum.
A, sa druge strane....ne radi mi se to iz mnogo razloga.
***, baš sam konfuzan :confused:

znas sta, ako ti ona vec nije drugarica, budi ti njoj prijatelj. to ce reci: otkuliraj, pomozi joj da se sredi (ako ikako mozes), pomozi da izadje iz krize i sacekaj da pocne opet da razmislja trezveno. bice ti zahvalna, a ti ponosan na svolju covecnost.

ps. a mozes i da joj stavis, ako bas `oces i ako bas nemas `de :cool:
 
То је нормалан однос између особа супротних полова, пре или касније дође до привлачности...
То је и потвда пријатељства.Одговорно тврдим да се сваки мушкарац у већој или мањој мери и удужем или краћем временском периоду пали на своје пријатељице...

:cool: kad `oce da me kresne drug, samo potvrdjuje i ucvrscuje nase prijateljstvo..aha:roll:
 
U prijateljima (i prijateljicama :razz: ) ponekad pronalazimo i "rame za plakanje"
Može li nasa prijateljica postati "rame za umakanje" ? :roll:

Zanima me, šta mislite, da li postoji nešto što se zove Drugarski Sex iliti DS ?
I da li je normalno da vas prijateljica/prijatelj, iznenadi predlogom za DS?
I da li bi ste pristali?
U dilemi sam :-|

Moze postati sto da ne. Al posle toga nema drugarstva prosto to bude tako u zivotu.
Ako ti hoces nju da muvas budi obazriv jer ako te nije dozivljavala na taj nacin bice joj odvratno...
razmisli mozda te trenutno privukla ako ti nemas ribu pa ti doslo a ona ti se ucinila najpodesnijom
srecno
 
znas sta, ako ti ona vec nije drugarica, budi ti njoj prijatelj. to ce reci: otkuliraj, pomozi joj da se sredi (ako ikako mozes), pomozi da izadje iz krize i sacekaj da pocne opet da razmislja trezveno. bice ti zahvalna, a ti ponosan na svolju covecnost.

ps. a mozes i da joj stavis, ako bas `oces i ako bas nemas `de :cool:

Ma....trenutno sam malo zbunjen.
Ali, to sto si napisala deluje mi kao fer reakcija.
I ako ne pokleknem :razz:, tako će i biti.
Kad bi bar bila neka neugledna i dosadna, sve bi ja to lakše :roll:
 
Jao, lyone!:shock:
Totalno sam zblanuta. Štaviše, ogorčena. Ljuta. Razočarana (itd.itd :roll: ).
Pa i ja sam ti prijateljica.
Više nikad, ali NIKAD neću s tobom da idem na kafu.
Otkud znam da li ćeš da mi tražiš rame ili nešto drugo? :roll:
Ko zna šta sve može da ti padne na pamet...

:lol::lol::lol:

:x I ja sam zblanut.
Štaviše, ogorčen.
I odgovara mi da nikad više sa mnom ne ideš na kafu
Bar dok dolazi ona tvoja prijateljica :razz:
;)
 
Moze postati sto da ne. Al posle toga nema drugarstva prosto to bude tako u zivotu.
Ako ti hoces nju da muvas budi obazriv jer ako te nije dozivljavala na taj nacin bice joj odvratno...
razmisli mozda te trenutno privukla ako ti nemas ribu pa ti doslo a ona ti se ucinila najpodesnijom
srecno

Ama....ne muvam ja nju, nego ona mene :cry:
Imam -ribu- već 12 godina.
Bili smo ranije kolege pa posle prijatelji.
I sve je to išlo lepo do sad.
Odjednom, ona mi daje jedan ...hm...prilicno jasan predlog, mada ne na direktan način.
Ne bih ja iz sto razloga, ali .....***, lepo izgleda a znaš priču o mački i slanini, žabi i vodi...:neutral:
 
:roll::roll::roll:

Зашто сам ја мислила да разумем мушкарце...

Ти се на њу ниси палио... а сада када знаш да се она пали, палиш се и ти...:rolleyes:

Ево... не разумем... али стварно...

Kako ne razumeš.
Nisam se palio jer je odnos bio najpre kolegijalni a onda i prijateljski.
Ja sam to tako shvatao i tako se i ponašao.
E, sad, lagao bih kad bih rekao da je nisam primećivao kao ženu jer baš dobro izgleda.
Ali, to je uvek bilo u desetom planu.
Međtuim, sad kad je uradila to što je uradila.....naravno da razmišljam o tome šta bi bilo kad bi bilo.
A forum nas uči da su muškarci svinje i da je smisao života u .ički, pa ni ja nisam bolji u tom pogledu :mrgreen:
 
mislim da ti nema pomoci..
samo je pitanje vremena.

ne znam kao da kazem,slucajnost je u pitanju a ja sam danas morala da se setam VEOMA kisnim Chicaskim ulicama jer sam morala osloboditi stan na par sati.Dolazi jedan.. oni to kazu friend with benefits.

To je prijatelj...a pane i sex podjekad.
A prijatelj je isto ozenjen i ima djecu :|

I eto posto nije bilo vrijeme za setnju ja sad imam novu frizuru.
 
Kako ne razumeš.
Nisam se palio jer je odnos bio najpre kolegijalni a onda i prijateljski.
Ja sam to tako shvatao i tako se i ponašao.
E, sad, lagao bih kad bih rekao da je nisam primećivao kao ženu jer baš dobro izgleda.
Ali, to je uvek bilo u desetom planu.
Međtuim, sad kad je uradila to što je uradila.....naravno da razmišljam o tome šta bi bilo kad bi bilo.
A forum nas uči da su muškarci svinje i da je smisao života u .ički, pa ni ja nisam bolji u tom pogledu :mrgreen:

Зашто ми се чини да ће се ова завршити закључком да мушко-женско пријатељство не постоји.
Неискрено је = не постоји....:(

То што си нешто потиснуо, свесно и намерно, у десети план, не значи да то не постоји.
И управо у оваквим ситуацијама може да исплива.
А могло је и у некој ситуацији где сте обоје мало више попили и сл.
 
U prijateljima (i prijateljicama :razz: ) ponekad pronalazimo i "rame za plakanje"
Može li nasa prijateljica postati "rame za umakanje" ? :roll:

Zanima me, šta mislite, da li postoji nešto što se zove Drugarski Sex iliti DS ?
I da li je normalno da vas prijateljica/prijatelj, iznenadi predlogom za DS?
I da li bi ste pristali?
U dilemi sam :-|

Ako je pravo prijateljstvo tako nesto ne bi trebalo postojati ili bi (zivot je cudan)

Ali ako te neka zena kao muskarca (sto inace vecina zena iskoristava muskarca za raznorazne stvari, a sve pod maskom prijateljstva), napusi jer si je hteo istorbat, nikad ti takve ne treba biti zao. Jer si se ponasao isto kao i ona prema tebi samo na drugi nacin.
Samo to su retki slucajevi, zene i ne uzimaju za drugove opasne tipove, jer znaju da sa njima ne mogu manipulirat.:ok:
 
U prijateljima (i prijateljicama :razz: ) ponekad pronalazimo i "rame za plakanje"
Može li nasa prijateljica postati "rame za umakanje" ? :roll:

Zanima me, šta mislite, da li postoji nešto što se zove Drugarski Sex iliti DS ?
I da li je normalno da vas prijateljica/prijatelj, iznenadi predlogom za DS?
I da li bi ste pristali?
U dilemi sam :-|

Ako je prava drugarica, svakako :)
 
Зашто ми се чини да ће се ова завршити закључком да мушко-женско пријатељство не постоји.
Неискрено је = не постоји....:(

То што си нешто потиснуо, свесно и намерно, у десети план, не значи да то не постоји.
И управо у оваквим ситуацијама може да исплива.
А могло је и у некој ситуацији где сте обоје мало више попили и сл.

Pa nisam uškopljen pobogu.
Kako drugačije da potisnem nego svesno i namerno.
Ko se to druži sa ljudima koji su mu fizički odvratni
Normalno je da svesno i namerno utisak o prijateljici kao ženi stavljamo u neki drugi, peti, deseti plan.
Prijateljica treba najpre da mi se dopada kao čovek, a ne kao žena.
A ova konkretna, jeste lepa, ali nije taj tip koji se meni sviđa.
Ali, sad mi se nekako sviđa sve više i više
i više
:mrgreen:
 

Back
Top