danasnje zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?
nije tachno. ja sam bash u fazonu da radjam decu i da se udajem :razz:
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.
sta vi mislite o tome ?


pa, dobro, sestro, kako baš SVE, kad eto ti ne gledaš samo pare????
reci "većina", "mnoge žene", nešto tako...nemoj sve u isti koš, molim te....:roll:
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?

Zato sto su kuje.
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?

A zašto zdrav, prav čovek nema novca? :lol::lol::lol:
 
Danasnje zene? Ja volim da stvari posmatram iz sto sireg ugla, sto znaci da treba da krenemo od nekih jucerasnjih, prekjucerasnjih zena da bi razumeli ove danasnje. Za pocetak zene su ljudi i imaju svoju prirodnu funkciju od vajkada. E sad, ljudi se oduvek bore protiv prirode i svoje i one sto je u njegovom u okruzenju i cini mi se da su u tome skoro pa uspeli. Samim tim sto svoje prirodne funkcije ubismo ostadosmo da letimo ko muve bez glave i smisljamo neke nove zivotne smislove. Znam da serem i filozofiram al jednostavno mi je mnogo smesno sto su muskarci toliko ogorceni na danasnje zene jer imaju neku fiktivnu zamisao kakve bi one trebale da budu i hvataju se za neki poredak stvari koji ni sami na sebi ne primenjuju. Ja volim zene i svoju cu voleti i necu je smatrati sponzorusom zato sto zeli sigurno gnezdo za nase potomstvo. To nam je prirodna funkcija. a svako ko odluci da ide nekim drugim putem radi to na svoj rizik i nema prava posle da kuka .A to sto su otresite, nadrkane i imaju gard meni je bas simpaticno i inspirativno
 
Danasnje zene? Ja volim da stvari posmatram iz sto sireg ugla, sto znaci da treba da krenemo od nekih jucerasnjih, prekjucerasnjih zena da bi razumeli ove danasnje. Za pocetak zene su ljudi i imaju svoju prirodnu funkciju od vajkada. E sad, ljudi se oduvek bore protiv prirode i svoje i one sto je u njegovom u okruzenju i cini mi se da su u tome skoro pa uspeli. Samim tim sto svoje prirodne funkcije ubismo ostadosmo da letimo ko muve bez glave i smisljamo neke nove zivotne smislove. Znam da serem i filozofiram al jednostavno mi je mnogo smesno sto su muskarci toliko ogorceni na danasnje zene jer imaju neku fiktivnu zamisao kakve bi one trebale da budu i hvataju se za neki poredak stvari koji ni sami na sebi ne primenjuju. Ja volim zene i svoju cu voleti i necu je smatrati sponzorusom zato sto zeli sigurno gnezdo za nase potomstvo. To nam je prirodna funkcija. a svako ko odluci da ide nekim drugim putem radi to na svoj rizik i nema prava posle da kuka .A to sto su otresite, nadrkane i imaju gard meni je bas simpaticno i inspirativno

ma i nemaju zamisao kakve bi zene trebalo da budu niti kakve zele. to je najveci problem. sa svim ostalim se poprilicno slazem.
 
Problem je viseslojan:), sponzoruse su nastale u vreme ratova, inflacije, velicanja cece i karleuse i nadmoci bezvratih tipova sa debelim kajlama na grudima i gornjim delom trenerke uvucenim u farmerke. Slazem se sa kriptonom u vezi sa prirodnim instinktom zene da za sebe svoje potomstvo obezbedi materijalnu sigurnost, ali isto tako bih primetila da je tu ulogu savremena zena itekako spremna da preuzme na sebe, hocu reci ulogu materijalnog skrbljenja, cak mislim da se kod nas zenski deo populacije zestoko raslojio na onaj manje obrazovani, a la pink ili daj da se sto bolje udam, nadjem sebi sponzora i onaj drugi, skolovan, i te zene i te kako imaju ambiciju u najmanju ruku da same zarade svoj hleb, a bogami i da napreduju u karijeri u korak sa svojim muskim kolegama. I mislim da ce se u toj prici uloga zene i muskarca sve vise izjednacavati, i da ce biti muskaraca koji ce cuvati decu i brinuti o domacinstvu i zena koje zaradjuju za porodicu kao i obrnuto bez da se bilo ko u celoj prici oseca neadekvatno (ovo je samo moje misljenje, optimista sam:))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top