Audio sistemi sa DVD,GPS,TFT...

Oggy

Domaćin
Poruka
3.723
Po uputstvima moderatora po 4ti put pokusavam da zapocnem temu o audio sistemima u kolima. Naslov je trebao biti po dogovoru ljubav i sex, ali mi nije bio prikladan.

Dakle prica je o Double DIN(2-DIN) sistemima koji objedinjavaju DVD,GPS,Bluetooth..itd sa TFT ekranom od 6-7"...zvuci primamljivo?

Jedino sto zauzimaju dva standardna mesta za kasetofon, zato i jesu 2-DIN;-)

Da li je neko imao iskustva, video, pipnuo...najvaznije gde nabaviti? Zasto su slabije zastupljeni kod nas?
 
Ček ... jel misliš na AUDI - jeve (
audi.jpg
)sisteme za dvd , muziku i gps , ili ... :? ?
 
Cita CD\Mp3?

A da, zaboravih..vecina ima i externe prikljucke za sve i svasta, zanimljivo je ulaz za kameru.
Kamerica se postavi pozadi i kad se ubaci u rikverc ona se upali i posalje signal.Uredjaj automatski prebaci na AUX i imate sliku za voznju u rikverc:lol:
 
Po uputstvima moderatora po 4ti put pokusavam da zapocnem temu o audio sistemima u kolima. Naslov je trebao biti po dogovoru ljubav i sex, ali mi nije bio prikladan.

Dakle prica je o Double DIN(2-DIN) sistemima koji objedinjavaju DVD,GPS,Bluetooth..itd sa TFT ekranom od 6-7"...zvuci primamljivo?

Jedino sto zauzimaju dva standardna mesta za kasetofon, zato i jesu 2-DIN;-)

Da li je neko imao iskustva, video, pipnuo...najvaznije gde nabaviti? Zasto su slabije zastupljeni kod nas?

ako te stvarno interesuje,mogu ti dam broj decka koji se bavi time i najbolji je ( decko radi muziku i do 10 000eura u jednom autu) u tome...
on ako ne zna, niko ne zna...
OFF: cisto da vidis njegovu muziku u mr2. p.s. Imao je i dvd player, ali ga je prodao decku koji vozi audi tt za 2 000eura. Taj player je toliko placen pre godinu i po dana. Gledao sam racune:




 

Back
Top