Poslaničko pitanje:Da li je Boris Tadić sposoban...

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Na današnjem zasedanju srpskig parlamenta postavljeno je pitanje :da li je Boris Tadić sposoban da obavlja predsedničku funkciju,s obzirom na stanje u kojem se nalazi?I tražen je odgovor u pisanoj formi u roku od osam dana.
Kako običan građanin sada da razmišlja:da li je sve ono tačno što smo ovde pročitali o Borisu Tadiću,a što je izneo primarijus dr. Lalović?
Zar je moguće da takvi ljudi vode ovu Srbiju???
Ako je to istina nije ni čudo što nam ovaki ide.
 
krstan jeste malo sludjen al ima dosta tacnih informacija. meni je ta informacija dosla od prijatelja koji poznaje bivsu zenu borisa tadica veselinku koja je danas monahinja Irina u peckoj patrijarsiji.

ona je starija od borisa, ziveli su mislim do 96te zajedno a onda je tadic ostavio na nagovor zorana djindjica koji mu je rekao "koji ce ti **** zena koja ne moze da rodi" . Veselinka je posle toga otisla u manastir i posvetila se Bogu a Boris ozenio drugom zenom.
 
krstan jeste malo sludjen al ima dosta tacnih informacija. meni je ta informacija dosla od prijatelja koji poznaje bivsu zenu borisa tadica veselinku koja je danas monahinja Irina u peckoj patrijarsiji.

ona je starija od borisa, ziveli su mislim do 96te zajedno a onda je tadic ostavio na nagovor zorana djindjica koji mu je rekao "koji ce ti **** zena koja ne moze da rodi" . Veselinka je posle toga otisla u manastir i posvetila se Bogu a Boris ozenio drugom zenom.
Eto vidis Jerry kako je pokojni Djiki bio vizionar pa mu je na vreme dao pametan savet ,tako su isto savetovali i kralju Aleksadru da otera Dragu jer ne moze da rodi i on ih nije poslusao ,pa su ih oboje ubili i iskasapili na pravdi boga.
 
Pa bi onda bilo
kurvar, baba *****, pedofilčina-zavisi prema potrebi
potencijalni gay, psihički bolestan, opet mikro penis....

pa boris tadic ima ljubavnice. tako mi je barem tvrdio moj prijatelj iz bga. pricao mi je da boris tadic krese neku devojku od 20 godina u njegovom ulazu (zivi kod hale Limes) . Provalili su ga po tome sto ga je dok kara stalno cekalo ispred ulaza obezbedjenje kao i BMW sa vozacem :D
 

Back
Top