slagao me...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
igor. spontano sam napravila foru. pitala ga o jednoj njegovoj bivsoj devojci. o njoj mi je nesto pricao pre 2 meseca. ja, naravno, slusala i zapamtila. sada, spontano, napravim se luda, pitam ponovo, kao nemam pojma. dobijem SASVIM DRUGACIJI odgovor :shock:.
cela prica nije toliko bitna. nije bitna ni ta devojka ni sve to. bitno je to da ja sada vrtim filmove i pitam se sta me je sve slagao..
naravno, rekla sam mu da znam da je slagao. rekla sam mu sta mi je rekao prosli put. medjutim, on je prvo pokusao nevesto da se izvuce, posle neka glupa negiranja, pa kao, ma to je nesporazum, ne razumes..bla bla.. ja mu lepo ispricam celu situaciju, kada smo pricali, gde smo pricali, sta je imao na sebi, koliko je sati bilo itd. ne, kaze on.
e sada, nije da sam nesto kao tu razocarana ili sta vec..ali...
aj recite nesto pametno...:-?
 
ako se znate kratko ne znas iz kojih razloga mulja. mozda je bezazleno. a i price o bivsima - ja to izbegavam da slusam. menjam kanal odmah.
dobra vest je i to sto se nevesto izvlacio... znaci nije profi lazov.
losa vest je da je mozda mnogo glup pa se zato nevesto izvlacio.
 
......ne nego ga najbolje smori zbog nekih gluposti koje verovatno njemu nisu bitne,pa nek raskine sa tobom pa se onda lepo upishesh na nejebicu ,eeeeeeeee zene shto volite od komarca slona da pravite strashno ..................nikad zadovoljne ..........
 
ako se znate kratko ne znas iz kojih razloga mulja. mozda je bezazleno. a i price o bivsima - ja to izbegavam da slusam. menjam kanal odmah.
dobra vest je i to sto se nevesto izvlacio... znaci nije profi lazov.
losa vest je da je mozda mnogo glup pa se zato nevesto izvlacio.
e i ovo htedoh reci, mada sam tela upotrebiti rec neiskusan u laganju sto moze biti pozitivna stvar recimo
 
To ume da bude veoma nezgodno, kad nekog uhvatiš u laži.
Meni je samo neobjašnjivo kako je uvek meni neprijatnije nego onom ko me je lagao.
To može veoma da podrije poverenje, celu tu platformu kvalitetnog odnosa...
Ja sam u nekim, srećom, ne tako čvrto utemeljenim prijateljskim odnosima (no ipak su bili u pitanju dragi mi ljudi), bila u toj situaciji i ono što me je najviše razočaralo je što su ljudi reagovali kao taj ''tvoj'': nesporazum, nije to baš tako, nisam ja dobro shvatila... još ja budem na kraju ta koja je ishalucinirala...
A više bih ih cenila i manje ubuduće stavljala njihove reči pod sumnju da su rekli: ''E, ne znam šta mi je bilo, lagao/la sam te''...
Popričaj koji su to motivi da te, ako ne za tu konkretno, onda bilo koju drugu stvar slaže...
Slaži i ti njega nešto, čisto radi testiranja... da vidiš koliko te prati u priči, pamti šta pričaš, koliko mu je istina bitna... ako primeti, odreaguje... to je dobar način da vidi kuda vode i kako deluju te ''grimovske'' priče... igranje izmišljotina... Eto, to bih ja uradila...
 
e da, najgore u celoj prici. kazem ja njemu, ajde lepo mi ispricaj, vec si mi pricao pre dva meseca, nema potrebe da SADA izmisljas kad nisi TADA. onda on pocne da sam ja to nesto pomesala sa nekim, da sam sanjala, da sam ovoono.......mrtav ladan:shock:. ljudi, a mene sramota umesto njega:roll:. pa me sramota da se pogledam u ogledalo, prosto mislim da su mi ostali tragovi samara na licu od tih lazi bacenih u lice...:roll:.
jel sam ja to previse ne-lazljiva pa se cudim kad neko slaze ili sta?
 
mozda te ne laze mozda je jednotavno zaboravio

ja imam neobicnu naviku da se posle nekog vremena nabedim de je nesto bilo drugacije nego sto je bilo mesajuci ko zna kakve dogadjaje (a pamtim mnogo dogadjaja datuma i trenutaka iz licnog zivota) i onda se desi da pomesam stvari,zamenim ljude i iskonstruisem neku pricu za koju sam sigurna da je tacna i nema te sile koja bi me ubedila da gresim.sreca te imam neke ljude koji uspeju da mi vrate film unazad i posle ni sama nisam svesna sta sam uradila...

mislim ne znam sta ti je ispricao...ali mozda je pomesao ili pozaboravljao,mozda mu jednostavno nije bitno da pamti...mislim meni se desava,znam da nije nemoguce.i nije bas neki razlog za paniku valjda....dobro opet zavisi od price kazem.

(inace moram da primetim da je bas bzvz navika da ispitujes decka o bivsim devojkama,mislim zar to nije nesto sto je njegova stvar i sto je uostalom otislo u istoriju,a vi kao zivite sadasnjost.ja da sam on ne bih ti ni odgovorila)
 
mozda te ne laze mozda je jednotavno zaboravio

ja imam neobicnu naviku da se posle nekog vremena nabedim de je nesto bilo drugacije nego sto je bilo mesajuci ko zna kakve dogadjaje (a pamtim mnogo dogadjaja datuma i trenutaka iz licnog zivota) i onda se desi da pomesam stvari,zamenim ljude i iskonstruisem neku pricu za koju sam sigurna da je tacna i nema te sile koja bi me ubedila da gresim.sreca te imam neke ljude koji uspeju da mi vrate film unazad i posle ni sama nisam svesna sta sam uradila...
e i ja znam neke osobe koje su ko ti :) cak vise od jedne
 

Back
Top